03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  חיזוק מבנים

  כשקולטים מאות אלפי עולים בפרק זמן קצר – עושים טעויות

  בשנות השישים והשבעים של המאה העשרים קלטה מדינת ישראל מאות אלפי עולים תוך פרק זמן קצר ביותר. למעשה מלבד ארצות הברית של ראשית המאה העשרים לא בוצע מבצע קליטת מהגרים בעצימות גבוהה כל כך באף מקום בעולם. הצורך במתן פתרונות דיור למאות אלפי העולים החדשים, הביא להחלתן של כמה תוכניות בניה מהגדולות שידעה ישראל בתולדותיה. שכונות שלמות הוקמו "בין לילה" במובן הרחב של המילה, ובנייני מגורים במספרים עצומים הצטרפו לשכונות הוותיקות של הערים הגדולות. עיירות פיתוח שהכילו כמות קטנה של אנשים הכפילו ושילשו את כמות האוכלוסייה בתוך מספר בודד של שנים, ואוכלוסיית המדינה היהודית הצעירה זכתה לתמריץ דמוגרפי עצום. אולם עם התנופה באו גם הבעיות. רבים מהמבנים שהוקמו נבנו בשיטות טרומיות, או נבנו במהירות תוך דילוג על תקנים מחמירים, מה שהביא בפועל למציאות בה רבים מהמבנים הללו אינם עומדים בתקני רעידות האדמה המודרניים בבדיקות בדק בית או בכלל בתקני הבניה הנהוגים כיום. חיזוק מבנים

  חיזוק מבנים ישנים – באופן פרטי או למטרות רווח

  חלק לא מבוטל מהמבנים הישנים האלה, זקוקים לחיזוק משמעותי, כשמלאכת חיזוק מבנים היא ענף נפרד בתחום הבניה, הדורש מומחיות ומקצועיות רבה. במסגרת תוכנית תמ"א 38 להיערכות לרעידת אדמה אפשרית, מאפשרת המדינה לדיירי בתים ישנים לבצע חיזוק משמעותי למבנה בו הם גרים ולהתאימו לתקנים החדשים, ובכך לשמור על ביטחונם האישי במקרה של רעידות אדמה. המדינה אמנם מאפשרת אבל זה לא הופך את העניין לזול במיוחד עבור הדיירים, ורבים מהם פונים לחברות הנדסיות המבקשות בתמורה לחיזוק ושיפוץ המבנה, להוסיף דירות למבנה, אותן יוכל הקבלן למכור ולהניב לעצמו רווח נאה. חיזוק מבנה מצריך בכל מקרה בדיקה הנדסית מקצועית של מהנדס בניין מוסמך בכדי לקבוע מראש את רמת התיקון והחיזוק הנדרשים, כמו התאמת החיזוק לתוספת הבניה העתידה.

  חושבים על חיזוק מבנים? – פנו עכשיו לבדיקת מבנים מקיפה

  דיירי בניין המעוניינים לבצע חיזוק בניין מקצועי, צריכים ראשית לפנות למהנדס בניין מוסמך הפועל בתחום בדיקות הנדסיות, או לחברה הנדסית המתמחה בבדיקות כאלה, ולהזמין בדיקה מקיפה, שתקבע את רמת התיקון הנדרש ואת היקפו, כמו עמידות החיזוק לתוספת בניה מתוכננת במידה ויש כזו. מהנדס הבניין יגיש דו"ח מפורט, שאתו שי להגיע לחתימת החוזה עם הקבלן המבצע. הגעה לחוזה ללא בדיקה כזו, מותירה את כל הידע והקלפים בידי הקבלן המבצע, העשוי לפעול מתוך אינטרס רווחי וכלכלי אישיים, ולא מתוך דאגה לאינטרסים של דיירי המבנה הקיימים.

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  זריהן סוזי
  תאריך: 15.06.20
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  “התרשמותי ממר דב דוד.
  אדם נינוח , בעל סבלנות ואורך רוח התייחס לכל הערה הארה או בקשה שלי בכובד ראש רב.
  ניכר בו נסיון רב שנים ומומחיות מצטברת.

  לאחר סקירה של הבית והקשבה להסבר שלי על הבעיה החל בעבודתו בצורה קפדנית,תוך ירידה לפרטי פרטים , ובצורה המקצועית ביותר שניתן לצפות.

  והעדות לכך חוות דעת מקיפה ,מקצועית ורחבה שסעיפים רבים בה לא ניתן לראות או לקבוע בעין לא מקצועית.
  תודה.“

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button