מילאו פרטים

  יועץ איטום ובידוד מקצועי

  חברתנו מעניקה ייעוץ איטום לכל סוגי הבניינים השונים במגזר הפרטי על ידי יועץ איטום לבניינים, העסקי, הציבורי והתעשייתי. אנו מבצעים את הייעוץ לאיטום בכל שלבי הבנייה השונים, תוך הקפדה על עבודה יסודית וקפדנית ביותר.
  ישנם אזורים רבים בבניינים בהם יש צורך לבצע עבודות איטום, החל מהגג ועד למרתפים, חלונות, חדרי רחצה ומרפסות.

  לבדיקות נוספות ושירותי בדק בית – לחצו כאן

  הייעוץ שלנו הינו גם בתקופת התכנון והבנייה כדי למנוע כשלים. בניינים שנבנו עם כשלים באיטום, אנו מזהים ומאתרים את מנקודות הכשל, ומציעים פתרונות הנדסיים לתיקון הליקויים. לצורך כך אנו משתמשים ביידע הרב שצברנו ונעזרים במכשירים משוכללים.

  מה זה בדיקת איטום ורטיבות במבנים?

  במידה והאיטום במבנה לקוי, עלולות להיווצר תקלות חוזרות ונשנות בצורת סדקים, נזילות בתיקרה ובקירות אשר יכולים לגרור אחריהם נזק רב למבנה עד לרמה של פגיעה ביציבותו. במקרה שבו מתגלים פגמים מעין אלו במבנה, חשוב שלא להמתין ולהזמין יועץ איטום לבדיקה יסודית של המבנה, כך שיאתר את כל המקורות השונים לחוסר האיטום וימליץ על דרכים לתיקון עבודת איטום .

  תהליך בדיקת האיטום ורטיבות:

  בשלב הראשון, אנחנו כיועצי האיטום מקצועיים, עורכים בדיקה מקיפה ויסודית של כל המבנה, בהתאם לבעיות שהועלו בפנינו ע"י הלקוח. בשלב זה מוצגים כל תלונות המזמין השירות בנושא רטיבויות ואיטום בביתו.

  בשלב השני, היועצים בודקים את סימני הרטיבות, אם קיימים באמצעים ויזואליים שונים או באמצעות מכשור מקצועי מתקדם כגון מצלמה תרמית, מכשור מיוחד לאיתור נזילות ורטיבות או רטיבות נסתרת.

  בשלב השלישי, הוא שלב האבחון סיבות להימצאות הרטיבות. לפי שיקול דעתנו ולפי הממצאים בשטח, יתכן ויהיה צורך לבצע בדיקות מעבדה נוספות כגון צילום פנים צנרת, בדיקת לחץ או ירידת לחץ, בדיקות הצפה וכדומה.

  בסיום, ולאחר קבלת כל הממצאים הנ"ל, תינתן חוות דעת הכוללת פירוט מלא של כל ליקויי האיטום שנמצאו, ייעוץ כיצד יש לטפל בליקויים ואפשרויות התיקון הקיימות היום, הערכת מחיר ועלויות התיקון.

  יתרונות יועץ איטום

  יועץ איטום מפיק חוות דעת מקצועית תוך המלצה על החמרים הכי חדישים לפי העניין ורק לאחר קבלת חוות הדעת המקצועית לפנות לקבלן איטום מתאים.
  חשוב לזכור כי יועץ איטום חייב להיות בעל רקע וניסיון בתחום, אשר מכיר היטב את כל נבכי המקצוע.

  אין להמתין עם נזילות כי הזמן מחמיר את התוצאות של הרטיבות. ככל שפועלים מוקדם יותר הנזק למבנה קטן יותר והתיקון של כשל האיטום זול יותר.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו:צרו קשר בלחיצה מניידים

  Call Now Button