03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  רטיבות מעל הפנלים

  ראיתם רטיבות מעל הפנלים? חוששים שי נשילה מאחורי הקיר? מחפשים פתרון מקצועי?

  חברתנו מספקת שירות איתור רטיבות מתחת לפנלים!

  להצעת מחיר חייגו צרו קשר בלחיצה מניידים

  רטיבות מעל הפנלים בשל צינור לקויי מכשור לבדיקת רטיבות מעל הפנלים התפשטות הרטיבות מעל הפנלים לריצפה

  כנסו למידע נוסף אודות איתור נזילות

  אם זה עם שערות לבנות , וקרחות – זו רטיבות

  כשאתם יוצאים מהמקלחת או עוברים במסדרונות הבית, תנו מבט קטן לתחתית הקירות שלכם.

  האם אתם שמים לב למשהו שונה, למין שערות לבנות שהקיר מצמיח לפתע ממש מעל הפנלים תחתונים? אם התשובה שלכם שלילית, אתם יכולים להרגע ולהמשיך הלאה, אין לכם כל בעיה, אולם, אם אתם מזהים תופעות כאלה, כדאי שתזמינו בדיקה הנדסית לאיתור רטיבות, כיוון שרב הסיכויים הם שאתם סובלים מרטיבות ברצפה, הבאה לידי ביטוי בהתנפחות הקירות התחתונים מעל הפנלים, קילופי צבע ונשירת טיח.

  התופעה הזו של נשירת שכבות צבע וטיח מעל הפנלים שכיחה יותר במקומות המועדים לכך כמו המקלחת או המטבח, אולם לא פעם ניתן לזהות אותה במקומות בהם לכאורה לא אמורים להימצא מים כלל כמו הסלון או חדרי המגורים.מה אם כן גורם לרטיבות מעל הפנלים בבתים פרטיים או בתים משותפים, וכיצד פותרים את הבעיה?

  רטיבות מעל הפנלים – בבתים פרטיים זה חמור יותר

  רטיבות מעל הפנלים בבתים פרטייםבבתים פרטיים רבים תופעת הרטיבות מעל הפנלים אינה ייחודית דווקא למטבח או לחדרי הרחצה, ומופיעה גם בקירות ההיקף של הבית. המקור לרטיבות הזו הוא בעיקר חיצוני וקשור לאיטום לקוי של יסודות המבנה.

  מים הנאגרים בקרקע הצמודה למבנה, מחלחלים אל יסודות המבנה או לרצפת הבטון שמתחת לריצוף, ובהליך איטי של פעפוע, גורמים לרטיבות בקירות המופיעה כמעט תמיד בחלק התחתון של הקיר ממש מעל לפנלים.

  הפנלים עצמם אינם מתקלפים ולכן התופעה נראית לעין רק מעליהם, אולם קחו בחשבון כי הרטיבות נמצאת גם בפנל עצמו וכדי לייבש את הקיר לחלוטין יש לחשוף גם את הפנלים. בבתים משותפים התופעה של רטיבות בקירות החיצוניים שכיחה הרבה פחות ורב הרטיבות מתרכזת בחדרים המועדים כמו המקלחת או המטבח ומרפסות השירות.

  הזמינו בדיקה מקצועית לאיתור הרטיבות

  אם אתם שמים לב לתופעה של רטיבות מעל הפנלים, וחוששים כי יש לכם נזילה נסתרת באחד הקירות או ברצפה, רצוי כי תפנו להזמין מהנדס בניין המתמחה בבדק בית ובגילוי ואיתור נזילות ורטיבויות, לאיתור מהיר של הרטיבות ופתרונה. במהלך הבדיקה יבצע המהנדס איתור מדויק של מקור הרטיבות וימליץ על הפתרונות היעילים ביותר לתיקון הבעיה.

  אם מדובר בנזילות הרי שהפתרון פשוט יחסית, אולם אם מדובר בליקוי באיטום או בעיה אחרת, קחו בחשבון כי הפתרון עשוי להיות בעייתי הרבה יותר, לעיתים עד כדי חשיפת היסודות ואיטומם מחדש, או הוספת מערכות ניקוז לניקוז מי הגשמים בצורה איכותית יותר כך שלא ייאגרו בתחתית המבנה.

  למידע נוסף והצעות מחיר, צרו קשר או חייגו: צור קשר חברת דובי מהנדסים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  אורטל עמר
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  כעו"ד העוסקת בתחום ואשר נתקבלת במהנדסים רבים ומומחים במגוון תחומים - אוכל להעיד על כך כי למהנדס דובי מקצועיות מקסימאלית. איתור מיידי של העיקר מול התפל. הבנה המטריה המשפטית לצד זו ההנדסית והכול מתמצה בחוות דעת מקצועית, עניינית וממצה.

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button