03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  ליקויי בניה חוות דעת

  חוות דעת מקצועית להבטחת זכויותיכם

  חברת דובי מהנדסים מספקת שירותי חוות דעת על ליקויי בניה שעלולים להתגלות בבתים, דירות חדשות מקבלן או בבנייני משרדים ונכסי נדלן אחרים. את חוות הדעת אנו מספקים לאנשים פרטיים המעוניינים לבחון את תקינות המבנה, לחברות יזמיות ולגופים ציבוריים.

  לדובי ניסיון רב במתן באיתור ודיווח על ליקויי בניה ומתן חוות דעת עבור בתי משפט וגופים בוררים. החברה מעמידה לרשותך שנות ותק רבות, ניסיון ומוניטין עשיר בביצוע חוות דעת על ליקויי בניה בנכסי נדל"ן, לרבות דירות חדשות מקבלן, בתים פרטים, מבני מסחר, תעשייה ומבני משרדים.

  לחצו כאן בכדי לקרוא חוות דעת לדוגמא שביצענו ללקוחותינו

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  חוות דעת מקצועיות לדוגמה בנושא בדק בית:

  כדי לקרוא את חוות הדעת המלאות, אנא לחצו על הכותרות המודגשות של כל חוות דעת. קריאה מהנה!

  1. חוות דעת- בדיקת רטיבות בנס ציונה - 08/07/17
  2. חוות דעת- בדיקת ליקויי בניה בנתניה - 29/06/17

  מה עושים כשהחיוכים נגמרים? – על חוות דעת לליקויי בניה

  בניית בית חדש, רכישת דירה או שיפוץ, הם בדרך כלל אירועים הכוללים עימם לא מעט "כאבי ראש", אולם באופן כללי הם אירועים מרגשים ומשמחים עבור רב הישראלים.

  אולם לצערנו, לא פעם אירועים כאלה מסתבכים והופכים למוקד של בעיות הנפתרות למרבה הצער במסדרונות בתי המשפט השונים. מחלוקות כספיות, חוזים שלא כובדו, פשיטות רגל של קבלנים, חובות ושעבודים על הנכס ועוד, הם כולם סיבות נפוצות לסכסוכים ולמחלוקות שבתי המשפט הישראלים נאלצים להתמודד עימם על בסיס יומי.

  אולם מעבר לכל הנ"ל, חלק לא קטן מהסכסוכים שהוזכרו קודם, נגרמים בגלל ליקויי בניה או ליקויים אחרים במבנה, המובילים את הצדדים לכדי מחלוקת על אומדן הנזקים, ובאין הסכמה בדרך כלל יפנו הצדדים לבית המשפט כדי שיישב את המחלוקת ויקבע מי מהצדדים יפצה או יישא באחריות לליקויים.

  אם גם אתם נמצאים במהלכו של סכסוך משפטי הנוגע לנכס שברשותכם, או שהנכם נתבעים על ידי בעל נכס, דעו כי כיום יש לכם את האפשרות לקבל חוות דעת מקצועית על כל ליקויי הבניה במבנה, כשבחוות הדעת קובע המהנדס האחראי, מה הסיבות לליקויים ובעיקר על מי לשאת באחריות לתיקונם.

  חוות דעת על ליקויי הבניה בביתכם? – ממש לא "עשה זאת בעצמך"

  לאלה מכם שאינם בקיאים בנבכי תקני הבניה, ודרישות המפרטים ההנדסיים, (ובינינו, רובנו איננו בקיאים בנושאים הללו), כל ניסיון להתדיין בבית המשפט ללא חוות דעת מקצועית, יסתיים כנראה במפח נפש, גם אם הצדק יהיה עמכם.

  ביצוע בדק בית ומתן חוות דעת מקצועית על ליקויי הבניה בנכס, היא אחד הכלים החשובים ביותר ואחד האמצעים ההכרחיים להצלחתכם בבוררות משפטית או סכסוך משפטי. חוות הדעת המבוצעת על ידי מהנדס מוסמך כוללת את כל הנתונים שבית המשפט יתייחס אליהם בפועל, לרבות הגדרת העלויות על ידי המהנדס.

  חשוב להבין כי השופט בשבתו על כס המשפט, איננו שחקן בסרט ואיננו מאפשר השמעת סיפורים מרגשים ככל שיהיו. מערכת המשפט העמוסה ממילא, נוטה להתייחס אך ורק לעובדות המוצגות בפניה, ואם עובדות אלה מוכנסות למסגרת מסמך כתוב המבוצע על ידי אדם המוסמך לכך מבחינת בית המשפט, הרי שכל סיפור או עדות שבעל פה, יזכו ברב המקרים להתייחסות מינורית בלבד של השופט ופסק הדין יינתן בהתאם לכתוב ולמתועד במסמכים.

  חוות דעת מקצועית להבטחת זכויותיכם

  כדי להבטיח כי אכן תזכו לאוזן קשבת מהשופט, ותגבירו את סיכוייכם לקבל משפט צדק, רצוי ומומלץ כי תצטיידו בחוות הדעת מבעוד מועד.

  זכרו כי גם לצד העומד מולכם יש את אותה זכות בדיוק, וחוות הדעת הנגדית תזכה להתייחסות הולמת, כך שמה שיבדיל בין חוות הדעת הוא פירוט הליקויים ועלות התיקון. הכנת חוות דעת על ליקויי הבניה במבנה אמורה לכלול את כל הליקויים בכל חלקי המבנה כי שמוגדר בחוק ובתקן הישראלי, להגדיר את מהות הליקוי, זמן ההתרחשות שלו, אומדן הנזק הנוכחי ואומדן העלות הדרושה לתיקונו.

  חוות דעת מקצועית של מהנדס מוסמךבדרך כלל יבחן השופט את חוות הדעת ויחליט לאיזו מהן דעתו נוטה יותר להסכים, ולכן מעבר למקצועיות ישנה חשיבות גדולה להיכרותו של המהנדס עם מערכת המשפט וניסיונו כמומחה מטעם בית המשפט.

  ישנם מצבים בהם בית הדין יחליט לזמן את מבצע חוות הדעת לעדות מומחה, או למנות מומחה מטעמו לביצוע בדיקה נוספת שתעזור לשופט להחליט מי מחוות הדעת שהוצגו לו הייתה קרובה יותר לאמת.

  חברת דובי מהנדסים עוסקת בתחום ליקויי הבניה כבר עשרות שנים וצברה וותק רב בהכנת חוות דעת על ליקויי בניה. דב דוד, המהנדס הראשי ומנכ"ל החברה, מתמחה בתחום ליקויי הבניה, ומשמש לעתים קרובות כעד מומחה, וכמבצע מוסמך של חוות דעת עבור בית במשפט.

  חוות הדעת שלו מנוסחות היטב, מפורטות וכוללות את כל הרכיבים המקצועיים של חוות דעת כזו. חוות הדעת של דובי מהנדסים תבטיח כי זכויותיכם תישמרנה במלואן, וכי תוכלו לממש את האחריות שניתנה לכם על ידי הקבלן המבצע או על ידי מוכר הנכס.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button