03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  ליקויי בניה

  ליקויי בניה

  חברת דובי מהנדסים מספקת שירותי בדיקת ליקויי בניה לחברות ולפרטיים. דובי מהנדסים מעמידה לרשותכם שנות ותק, ניסיון ומוניטין עשיר בביצוע בדיקת ליקויי בניה לנכסי נדל"ן, לרבות דירות חדשות מקבלן, בתים פרטים, דירות יד שנייה, מבני מסחר ומשרדים.

  בונה בית חדש? עומד בפני עסקת מקרקעין? קונה דירה מיד שנייה? מקבל לידך דירה מקבלן? האם ערכת בדק בית לאיכות בניית הנכס ולאיתור ליקויי בניה? במידה ודחית את בדיקת איכות הנכס זה הזמן לבדוק את הנכס!

  בדיקת בדק בית מקצועית תאתר עבורכם את כל הליקויים הגלויים והנסתרים ותמנע מכם הוצאות כספיות רבות ומיותרות, תיקונים יקרים ובעיקר עוגמת נפש. כמובן שידע זה כוח ומטרתנו היא לספק לכם כלים ואומדנים על מצב הנכס לשימושכם על מול הקבלן / יזם או על מול המוכר בכדי לנהל משא ומתן אפקטיבי.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  בדק בית על ידי מומחים הוא מניעת אסון ואין מקום לפשרות בחיי אדם.

  למה לבצע בדיקת ליקויי בניה עם דובי מהנדסים?

  • אנו חברה הנדסית לביצוע ביקורת ליקויי בניה בנכסים, דירות ומבנים שונים.
  • לחברתנו ניסיון הנדסי של מאות פרויקטים מובילים בארץ ובעולם.
  • ליווי הלקוח בסכסוכי בנייה וליווי הנדסי בתיקון ליקויים שהתגלו בהתאם לדו"ח ליקויי הבנייה שיסופק.

  המומחיות שלנו בליקויי בנייה:

  בדיקת ליקויי בניה לפני רכישה

  דעו לכם שרכישת בית בלי בדיקה - זה הימור גבוה ומסוכן מידי...

  רכישת בית היא אחת העסקאות הגדולות ביותר שיבצע הישראלי הממוצע בחייו, אם לא הגדולה שבהן.

  במשך אלפיים שנות נדודים ברחבי העולם, התקבעה בעם היהודי תפיסת עולם הרואה בנכס נדל"ני חלק הכרחי בקיבוע שגרת החיים היציבה. ואכן, ישראלים רבים מבלים חלק ניכר משנות חייהם בעבודה ובתשלום עבור הנכס אותו רכשו ואשר בו בחרו להשתקע ולהקים משפחה.

  למרבה הצער ברבים מהמקרים, הלהיטות הגדולה לרכוש בית ולהתקבע, גורמת לישראלים רבים להעלים עין מבעיות ותקלות חמורות העלולות לשבש באופן מהותי את איכות חייהם, ולגרור עמן תסכול והוצאות כספיות לא מבוטלות כגון: שקיעת ריצוף, סדקים בקירות או רטיבויות למיניהן.

  ישראלים רבים המגיעים לעסקת רכישת דירה, נוטים משום מה "לעגל פינות" ולהסתמך על הבטחות שווא של אנשים בעלי אינטרס כגון מוכר הנכס, או מתווכים המפיקים רווח כספי ישיר מהעסקה, ואינם אחראים להשלכות ארוכות הטווח של המגורים בנכס.

  אל תסמכו על המזל... בצעו בדיקת ליקוי בניה 

  מנטליות ה"סמוך עלי" וה-"יהיה בסדר", איננה פוסחת על בוני הדירות, קבלנים וכל החברות והארגונים הקשורים בתחום הבנייה, ונכסים רבים נמסרים לרוכשים, או לבוני הבתים כשהם עתירי ליקויי בנייה מסוגים שונים וברמות שונות, החל מליקויי בנייה מינוריים הקשורים יותר למראה הבית, וכלה בליקויי בנייה חמורים הקשורים לתשתית המבנה ואשר בהחלט יכולים לסכן את חיי הדיירים בנכס והעוברים ושבים בטווח הבינוני והארוך.

  חברת דובי מהנדסים, מתמחה במתן שירותי בדק בית ותסייע לכם להכיר ולזהות את כל ליקויי הבנייה בנכס שאתם עומדים לרכוש. השירות בדובי מהנדסים ניתן ישירות על ידי המהנדס דב דוד מנכ"ל החברה, ואיננו נמסר כמיקור חוץ לעובדי חברות חיצוניות, כך שלכל אורך התהליך תוכלו לעמוד בקשר ישיר עם דב, ולקבל דיווחים בלתי אמצעיים ממקור ראשון על איכות הבניה של הנכס אותו אתם מעוניינים לרכוש.

  ליקוי בניה שלא התגלה = לעבוד עשרים שנה כדי לתקן אסלות וכיורים

  כפי שנאמר בתחילת המאמר, ליקויי בנייה עלולים להשפיע באופן מהותי על אורח החיים של הדיירים בנכס, ועלולים לעתים אף לסכן את חיי הדיירים. תשתית שלד לקויה, בניה לא תקנית או שימוש בחומרי גלם מאיכות ירודה, הם ערובה להידרדרות מהירה של מצב הנכס ולהעמדתו בסכנת קריסה או התמוטטות.

  כך גם בכל הנוגע לתשתיות החשמל, המים והביוב של הנכס. אתם ממש לא רוצים לגלות כי בית חלומותיכם, הוא למעשה סוכה מחוזקת במקרה הטוב, או בניין קלפים המכוסה במעטפת קוסמטית המעניקה לו מראה של בית פאר.

  כשמדובר בנכס, סביר להניח שבכל 10-30 השנים הבאות של חייכם, תצטרכו להקצות לפחות שליש מהכנסתכם השנתית לתשלום עבורו, ובסיכום כולל במחירי הנדל"ן הרותחים של ימינו, כנראה סכומים שינועו בין מספר מאות אלפי שקלים במקרים של נכס קטן, למספר מיליוני שקלים במקרים של נכס במיקום ובגודל יותר משמעותיים.

  אנו ממליצים לכם לפנות אלינו על מנת שנוכל לאתר את ליקויי הבניה הקיימים בביתכם ולחסוך ליקויים שעליהם אינכם אמורים לשלם.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  בדק בית על ידי מומחים הוא מניעת אסון ואין מקום לפשרות בחיי אדם.

  בדק בית איכותי – הדרך הבטוחה למניעת ליקויי בניה ועוגמת נפש

  סביר להניח שלטובת רכישת הנכס, שעבדתם חלק נכבד מחסכונותיכם, לוויתם כספים מבני משפחה או הורים, והזדקקתם לעבוד שעות נוספות ומרובות כדי לעמוד בנטל, והדבר האחרון שאתם רוצים עכשיו הוא לגלות שהנכס שרכשתם זקוק לחידוש תשתית, או סובל מליקויי בנייה כאלה ואחרים שידרשו מכם להיכנס לתקופת שיקום ושיפוץ הכרוכות בעלות של עשרות או מאות אלפי שקלים נוספים.

  ביצוע בדק בית איכותי ומקיף לפני החתימה על רכישת הנכס הוא כלי חיוני והכרחי למניעת התופעות שהוזכרו. המהנדס דב דוד, בוגר החוג להנדסת בניין בטכניון שבחיפה, הוא אחד המהנדסים הוותיקים והמומחים בשוק הנדל"ן לליקויי בנייה, בעל רקורד עשיר הקשור כולו לתחום הבנייה הישראלי.

  במסגרת עבודתו משמש דב כבורר וכעד מומחה מטעם בתי המשפט בכל הנוגע להליכי בוררות משפטיים הנוגעים לליקויי בנייה ולעמידה בתקני הבנייה הישראלים. דב נחשב ובצדק לאחד המומחים הגדולים בארץ, לשמירה על תקני הבנייה, ובדו"ח שלו נכללים כל ליקויי הבנייה הקשורים לתקינה.

  ביצוע בדק בית על ידי דב דוד תבטיח לכם קניה בטוחה יותר, ראש שקט יותר, ובעיקר תמנע מכם אי נעימויות והוצאות כספיות עצומות.

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button