03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדיקת בית

  עומדים לפני קנייה של נכס? מחפשים שירותי בדיקת ביית מוסמכים? רוצים לדעת שעשיתם את העסקה הנכונה?

  חברת דובי מהנדסים מספקת שירותי בדיקת בית או דירה לאנשים פרטיים המעוניינים להבין מה מצב הבטיחותי והפיזי של ביתם החדש אותו הם מקבלים לידיהם מהקבלן או בית אותו הם עומדים לרכוש מיד שנייה. 

  חברתנו מעמידה לרשותך שנות וותק רבות, ניסיון ומוניטין עשיר בביצוע בדיקת בית וביקורת ליקויי בניה לנכסי נדל"ן, לרבות דירות חדשות מקבלן, בתים פרטים, מבני מסחר, תעשייה ומבני משרדים!

  לפרטים נוספים או לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו צרו קשר בלחיצה מניידים

  למה לעשות בדיקת בית אצל דובי מהנדסים?

  • בדיקת ביתאנו חברה הנדסית מוסמכת לביצוע בדיקת בית, תכנון, פיקוח וליווי הנדסי של מאות פרויקטים בארץ ובעולם.
  • לאחר סיום הבדיקה בבית תקבלו דו"ח מקיף בכתב אודות התקלות או המפגעים שהתגלו. דו"ח זה כולל תמונות והסברים אשר איתו תוכלו לגשת לקבלן לדרוש את התיקונים או לחילופן תוכלו לנהל מו"מ על רכישת הדירה בצורה טובה יותר.
  • במידת הצורך אנו נספק ליווי הנדסי בתיקוני בדיקת הבית בהתאם לדו"ח ליקויי הבנייה.
  • דובי מהנדסים בע"מ מבצעת ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בניה בנכסים, תכנון, פיקוח וליווי הנדסי ובוררויות בסכסוכי בנייה.

  לא רק לאוטו - גם לבית יכולות להיות פגיעות בשאסי

  כל ישראלי הרוכש רכב משומש, נוהג להקפיד על ביצוע בדיקה מקדימה שעלותה כמאתיים שקלים ובה מתבררים נתוני האמת על הרכב. ליקויי שלדה, מנוע וכו'. קשה למצוא ישראלי אחד המדלג על בדיקת הרכב (למעט אלה הקונים רכבים שעלותם נמוכה כל כך שבמידה ויתקלקלו, הבעלים פשוט ישאירו אותם כך בשולי הדרך להעלות חלודה ואבק), כאשר הסיבות הנפוצות לכך הן החשש מקלקולים צפויים כמו מנוע שהחלפתו כוללת עלות של כמה אלפי שקלים, גיר מקולקל שעלותו גם היא כמה אלפי שקלים בודדים, או ליקויים אחרים. לאור ההקפדה היתרה הזו של הישראלים על מדידת הקילומטראז' והדקדקנות המקצועית כל כך כאשר מדובר בעומק חריצי הצמיגים של רכב שכל עלותו מסתכמת בכמה עשרות אלפי שקלים, קשה להבין את המציאות בה ישראלים רבים מוכנים לקחת הלוואה בגובה מאות אלפי שקלים או לעיתים אף מיליוני שקלים, להשתעבד לנכס למשך 30 השנים הבאות, לעבוד שעות מטורפות כדי לעמוד בתשלומי משכנתא הגוזלים כמעט מחצית מהכנסתם החודשית, וכל זאת – ללא בדיקה כלל, ללא חקירה וללא ניסיון אמיתי להצדיק את ההוצאה המטורפת הזו על ארבעה קירות וכמה חלונות ודלתות.

  תעלה את הבית על הליפט – אולי יש לו נזילות

  בזמן שהישראלי הממוצע כל כך מודאג שמא "ילך המנוע" שהחלפתו עולה כ- 4000 עד 6000 ₪, הוא אינו מודאג מליקויי איטום בבית שרכש, שתיקונם עלול להגיע לסכומים הנעים בין 4000 ₪ ל- 15000 ₪ בקלות, כלומר סביר להניח שההוצאה שתיגרם לו תהיה גבוהה הרבה יותר, והישראלי שלנו עדיין יעדיף לבדוק את הרכב ולא את הבית אותו רכש. בדיקת ליקויים בביתבדיקת בית או בדיקת דירה לפני רכישה, היא אחד הכלים החשובים ביותר שלא לומר ההכרחי ביותר לשמירה על רמת ההוצאות שלכם ולשמירה על איכות חייכם העתידית בלי הפתעות. נכס לקוי שלא נבדק, יטופל על ידי הרוכשים, ובמידה ולא תדאגו לתיקון הליקויים לפני הרכישה, הרי שכל סטאטוס חוקי של הבית, כל חריגה, וכל ליקוי בנייה שיימצא בנכס, יהיה באחריותכם הבלעדית ואתם תאלצו לשאת בהוצאות הכרוכות בתיקונו. מדיניות ה"סמוך" וה"יהיה בסדר" גרמה לישראלים במשך שנים לבצע טעויות גורליות במהלך חייהם, וכשמדובר ברכישת בית או דירה, זו עלולה להיות טעות שהתשלום עליה עשוי להימשך שנים ואולי אף להוביל לאובדן הנכס, כמו במקרים בהם זוג המשועבד במשכנתא רצחנית שיגלה כי עליו לשפץ את הנכס בעלות של כמה מאות אלפי שקלים נוספים, כדי להפוך את הנכס לראוי למגורים.

  בדיקת בית לפני רכישה – אתה חייב את זה לעצמך, אתה חייב למשפחה

  אם אתם נמצאים באחד משלבי הרכישה של בית או דירה (חדשה או משומשת), אתם לא יכולים במצב הכלכלי הנוכחי להרשות לעצמכם לפסוח על בדיקת הבית או הדירה על ידי מומחה מקצועי לפני הרכישה. נכון זה לא בחינם, ונכון זה עלול לעלות סכום לא קטן שממש לא בא לכם עכשיו אולי להוציא מהכיס, אבל לא משנה כמה תטמנו את הראש עמוק בחול או כמה תקוו שהדברים לא ישתבשו – כי כאשר הם ישתבשו זה יעלה לכם – ובגדול. ליקויי בניה או ליקויי תשתית הם לא דברים שייעלמו כך סתם מעצמם. כאשר ליקוי נוצר, הוא מתפתח ומעמיק עם הזמן, וכשמדובר בליקויי תשתית הדבר עלול להחמיר עד כדי רמה של הרמת ריצוף שבירת קירות או פירוק חלקים אחרים בבית. עבודות כאלה מסתכמות בטווחים של עשרות ועד מאות אלפי שקלים. בדיקת בית לפני רכישה על ידי מהנדס בניין מנוסה ומוסמך, תאפשר לכם לקבל בזמן אמת את כל נתוני המבנה, על הליקויים שבו, מהן הסיבות לליקויים, מהו אומדן העלות לתיקון הליקויים ועל מי תוטל האחריות לביצוע התיקונים המופיעים בדו"ח. בנוסף יכלול הדו"ח את כל ליקויי התקינה הנמצאים בבית כמו מעקות שאינם בגובה המתאים, מערכות תשתית שלא הונחו כהלכה ועוד. רק לאחר ביצוע בדיקה כזו תוכלו להחליט באופן שכלי והגיוני האם זהו בית חלומותיכם או שאתם משאירים את החלומות להזדמנות אחרת טובה יותר.

  בדק בית עשה זאת בעצמך

  היום יש מספר רב של לקוחות הנסים לבצע בדק בית לבד. ביצוע בדק בית בעצמך אינו תחליף לבדק בית מקצועי המבוצע על ידי מומחה בדק בית. אנו ממליצים לכם לקרוא את הכתבה הבאה אודות בדק בית עשה זאת בעצמך.

  לחצו כאן למידע אודות בדק בית עשה זאת בעצמך

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button