03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  תמ"א 38 – ליווי דיירים בתהליך

  תמ"א 38 - ליווי דיירים בתהליך

  דובי מהנדסים – המלווה האישי שלכם

  חברתנו בראשות, דוב דוד - מהנדס מומחה של בתים העומדים בפני שדרוג המבנה במסגרת תהליך תמ"א 38 או תמ"א 38/2, תספק ליווי ובקרה על הקבלן והיזם שאמורים לשפץ את הדירות הקיימות בבניין וזאת על מנת להגן על זכויותיהם של בעלי הדירות בפן המקצועי, ההנדסי והתכנוני.

  שכר הטרחה של המהנדס משולמת על ידי היזם והבחירה של המהנדס הרצוי נעשית על ידכם! 

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  אחד השלבים החשובים ביותר בפרויקט תמ"א 38, הוא שלב בחירת אנשי המקצוע שילוו וייצגו את הדיירים במהלך הפרויקט. יציאה לדרך ללא ליווי של מהנדס ראוי, היא מתכון בטוח לכישלון הפרויקט ולמפחי נפש אדירים שיצפו לדיירים לאורך התהליך.

  תפקידו של מהנדס הבניין המלווה, הוא להשיא את העצות הטובות והנכונות ביותר עבור הדיירים, ולוודא שהצעות היזם הנם מעשיות ואינן מילים דמגוגיות שאינם מאחוריהם ולא כלום.

  מרבית האנשים המשמשים כוועד בית, אינם בעלי ההכשרה המתאימה או היכולות המקצועיות להתמודדות עם יזמים, רשויות החוק והרשות המקומית. בחירת מהנדס מקצועי המנוסה בליווי פרויקטים קודמים הוא ערובה להצלחה אמיתית של הפרויקט, בכל הנוגע לזכויות בעלי הדירות הקיימות.

  חברת דובי מהנדסים הפועלת כבר שנים ארוכות בליווי ותכנון פרויקטים כאלה וביצוע בדק בית ברחבי הארץ, מציעה לוועדי בתים המעוניינים בביצוע פרויקט במסגרת תמ"א 38, את סל השירותים הרחב והמקצועי ביותר בשוק.

  חברתנו מלווה את הדיירים כבר מהרגע הראשון ולכל אורך התהליך, תוך שיתוף פעולה מלא עם הגורמים המשפטיים שייבחרו על ידי הדיירים, ופועלת לשמירה מלאה על זכויותיהם החוקיות של הדיירים הקיימים בבניין.

  כל זה נעשה תוך שיפור מרבי של רמת הדירה הקיימת כדי שהדיירים יקבלו דירה משודרגת מבחינת הגמר והשיפוץ של הבניין בנוסף לחיזוק המבנה כנגד רעידות אדמה ומיגון הדירה מפני טילים ופצצות.

  מהנדס דב דוד – האיש הנכון במקום הנכון

  בעל החברה המהנדס דב דוד, אחראי באופן אישי לליווי של כל פרויקט כזה, והוא בעל ניסיון של שנים ארוכות כמהנדס וכן מומחה מטעם בתי המשפט השונים, להגשת חוות דעת הנדסיות, וכבורר בפתרון סכסוכים משפטיים הנוגעים לעבירות בניה, פרויקטים נדל"ניים ועוד.

  ניסיונו העשיר הקנה לו מעמד והיכרות טובה עם כל גורמי החוק וכל נציגי הרשויות המקומיות, כך שבעזרתו, תוכלו להפוך את ההליכים לאישור הפרויקט שלכם לקצרים, מהירים ופשוטים.

  במסגרת שלבי הפרויקט שלכם, תבצע החברה פיקוח הדוק על שלבי הביצוע, על המפרט הטכני המוצע על ידי היזם, ותערוך בו התאמות לדרישות התקן ולדרישות הדיירים.

  כמו כן, תבוצע בקרה על כל הליכי הרישוי מול הרשות המקומית ורשויות המדינה השונות המעורבות בהליך, והכל במטרה למנוע פגיעה ולו הקטנה ביותר בהצלחת הפרויקט או בזכויות הדיירים.

  תמא 38

  לא פחות חשוב – לוח זמנים וההפרעות לדיירים בזמן הביצוע

  אחד הגורמים החשובים להצלחה איכותית של פרויקט תמ"א 38, הוא העמידה בלוח הזמנים של הפרויקט.

  במקרים בהם לא מפונים הדיירים מהמבנה, מדובר למעשה בתקופה לא קצרה של חיים בתוך "אתר בניה", שאי הנוחות היא גורם משמעותי המשפיע על איכות החיים של הדיירים.

  מהנדס דב דוד, ידאג לביצוע מדויק של שלבי העבודה ועמידה בלוח הזמנים כך ששגרת החיים שלכם תיפגע מעט ככל האפשר, ותוכלו תוך פרק הזמן הקצר ביותר, לשוב לשגרת חיים איכותית בביתכם המחודש.

  לשאלות ותשובות נוספות היכנסו

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  מישל מורג
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  קיבלתי שרות מאוד מקצועי, אמין ואדיב, הסברים מפורטים במהלך הביקורת ומענה מהמשרד על כל פנייה. ממליץ בחום לצרוך שרות מדובי מהנדסים. מישל מורג 052-4727210

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button