03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  תכנון וגיבוש פרויקט תמ"א 38

  מציעים לכם שיפוץ לבניין? פנו לייעוץ וליווי יעיל בתהליך תמ"א 38!

  לחברתנו ניסיון רב בתכנון, פיקוח וליווי הנדסי של מאות פרויקטים בארץ ובעולם. כמו כן בוררויות בסכסוכי בנייה. ליקויי בנייה וליווי הנדסי בתיקוני בדק בית בהתאם לדו"ח ליקויי הבנייה.

  דובי מהנדסים מעמידה לרשותכם שנות ותק, ניסיון ומוניטין עשיר בתכנון ליווי וגיבוש פרויקטי נדל"ן, לרבות דירות חדשות מקבלן, ליווי דיירים בפרויקטי תמ"א 38, בתים פרטים, דירות יד שנייה, מבני מסחר ומשרדים.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  לחצו לחזרה לקטגוריית תכנון וליווי ביצוע של פרויקט תמ"א 38

  בשנים האחרונות מקבלים וועדי בתים רבים בעיקר במרכז הארץ, פניות מיזמי נדל"ן המציעים להם שיפוץ נרחב של הבניין והתאמתו לתמ"א 38, בתמורה להעברת זכויות בניה והרחבה, כך שהיזם יוכל להוסיף יחידות דיור נוספות בבניין שמהן יפיק רווח כלכלי לא מבוטל.

  אנו מעודדים רווח לקבלן / יזם בד בבד יש לשדרג ככל האפשר את המבנה והדירות הקיימות.

  להלן מספר נקודות לתשומת לב:

  על פניו נראה כאילו מדובר בעסקה רווחית לשני הצדדים, הוועד והדיירים יקבלו בניין מחודש ותקני, והקבלן מצדו ירוויח כסף ממכירת הדירות שיבנה במסגרת הפרויקט.

  לפני שאתם ממהרים לחתום על חוזה עם יזם כזה, מומלץ כי תפנו לקבלת יעוץ מקצועי ממהנדס מוסמך המכיר את התחום על בוריו, ילווה אתכם לאורך התהליך ולא פחות חשוב מכך, יסייע לכם לגבש ולתכנן את הפרויקט כך שלא תיפגענה זכויותיכם כדיירים, וכי כל התוספות והשינויים שייערכו בבניין ישדרגו גם הדירות שלכם ולא יפגעו בהם.

  תכנון הנדסי מוקדם – המפתח שלכם להצלחה

  תכנון פרויקט שיפוץ לתמ"א 38 כרוך בשלבים רבים ומורכבים, שכישוריהם של אנשי הוועד והדיירים אינם תמיד מתאימים להבין אותם ולהתמודד איתם כראוי.

  בחירה במהנדס בניין מוסמך, הפועל בתחום, מכיר את הנפשות הפועלות ואת הנהלים והשלבים המנהלתיים הנדרשים מול הרשות המקומית, ורשויות המדינה, יכולים להוות את ההבדל המהותי בין בניין תקני ותקין, לבין סיוט ארוך ומתמשך מול הקבלן המבצע והרשויות, שבסופו עלולים למצוא את עצמם הדיירים מול שוקת שבורה, ללא זכויות, ללא בניין תקני, ועם שלל בעיות אפשריות שעלולות לעלות להם ביוקר.

  יש לא מעט בעיות אפשריות

  ישנן כמה דוגמאות בולטות לבעיות אפשריות בתכנון פרויקט במסגרת תמ"א 38. כך למשל שטחי החניה הקיימים וכן שטחים לא מבונים אחרים, אשר "נלקחים" על ידי היזם לצורך מימוש הלוגיסטיקות הדרושות להרחבת הבניין, בניית דירות חדשות.

  מה יעשו דיירים שדוד השמש שלהם נמצא על הגג? מה דינן של מרפסות שנבנו או עתידות להיבנות בבניין, מה יקרה עם המעלית? וכן הלאה.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  זריהן סוזי
  תאריך: 15.06.20
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  “התרשמותי ממר דב דוד.
  אדם נינוח , בעל סבלנות ואורך רוח התייחס לכל הערה הארה או בקשה שלי בכובד ראש רב.
  ניכר בו נסיון רב שנים ומומחיות מצטברת.

  לאחר סקירה של הבית והקשבה להסבר שלי על הבעיה החל בעבודתו בצורה קפדנית,תוך ירידה לפרטי פרטים , ובצורה המקצועית ביותר שניתן לצפות.

  והעדות לכך חוות דעת מקיפה ,מקצועית ורחבה שסעיפים רבים בה לא ניתן לראות או לקבוע בעין לא מקצועית.
  תודה.“

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button