03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  תכנון תשתיות, צנרת ואינסטלציה

  תכנון תשתיות צנרת חשמל ואינסטלציה בבניין משותף, היא אחד החלקים המורכבים יותר בתכנון של מבנה חדש או במבנה העומד לעבור שיפוץ מקיף לרבות תמ"א 38. דובי נחשב מומחה ובעל ניסיון עשיר בתכנון, פיקוח וליווי הנדסי של מאות פרויקטים בארץ ובעולם. כמו כן הנו מספק שרות של ליווי דיירים בבואם לעשות שיפוץ מקיף בבניין או בליווי תכנון וביצוע תהליכי תמ"א.

  לייעוץ או לקבלת הצעת מחיר בנושא ליווי תכנון וביצוע חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  לחצו לחזרה לקטגוריית תכנון וגיבוש פרוייקט תמ"א

  תכנון צנרת ומערכת אינסטלציה – מלאכת מחשבת מורכבת

  תכנון תשתיות צנרת חשמל ואינסטלציה מצריכה ידע וניסיון של מהנדס מומחה. הצורך להגיע לכל הדירות, לוודא כי הספקת המים תקינה וכי כל הביוב והתשתיות יפעלו כהלכה בזמן אמת מצריכות התחשבות במאות ולעיתים אלפי פרמטרים שונים.במסגרת עבודות התמ"א,חשוב לבצע שיפוץ המערכות והחלפת צנרת פגומה ובלוייה. בדרך כלל על המלאכה הזו מופקד מהנדס בניין מוסמך המכיר היטב את החומר ואת הדרישות המקצועיות הכרוכות בתכנון כזה. ואם בבניין חדש המלאכה מורכבת ומסובכת, הרי שבמקרה של מבנים ישנים העוברים שינוי מהותי כמו במקרים של שיפוץ במסגרת תמ"א 38, המלאכה מורכבת ומסובכת עשרות מונים.

  מותק למה אין לחץ מים בברזים?

  בבניין מאוכלס, יש להתחשב בצנרת קיימת, והתכנון של החלקים החדשים חייב להתחשב בשינויים שבוצעו על ידי הדיירים במהלך השנים. לעיתים יש צורך בהחלפת חלק מהתשתיות כהכנה להרחבת הבניין והצטרפות דיירים חדשים לבניין. כל אלה יכולים להפר את שגרת החיים של הדיירים הנמצאים בכל אותו זמן בבנין וצריכים לנהל שגרת חיים תקינה. מעבר לכך יש לקחת בחשבון כי הוספת דירות למבנה כפי שמתבצע לא פעם, כרוך בעומס נוסף על מערכת האינסטלציה והצנרת ועלול להשפיע מהותית על איכות החיים של הדיירים. ההמלצה לכל וועד בית המעוניין להיכנס לשיפוץ במסגרת תמ"א 38, להתקשר בחוזה עבודה עם מהנדס בניין עצמאי שייצג את הוועד ויהווה גורם מפקח מטעמו על תכנון וביצוע התשתיות החדשות או החלפת התשתיות הישנות בבניין.

  את התוצאות של תכנון לקוי יסבלו כל הדיירים במשך שנים

  מהנדס בניין מוסמך הבקי בתקינה המחמירה , יוודא כי איכות חייהם של הדיירים הוותיקים לא תיפגע בשום שלב, והוא מהווה גורם מקצועי מאזן מול מהנדסים הפועלים מטעם היזם ונוטים באופן טבעי לדאוג לאינטרסים הכלכליים של היזם ולא לאלה של הדיירים.. שכר הטרחה של המהנדס משולמת על ידי היזם והבחירה של המהנדס הרצוי נעשית על ידכם. תשתיות הצנרת והאינסטלציה שייכות לתשתית הנסתרת של הבניין כך שכל ליקוי בביצוע ויישום של הצנרת ומערכת האינסטלציה, יובילו להכבדה על כיסם של הדיירים עם סיומו של הפרויקט, שכן תיקון ליקויים כאלה עלול להיות יקר ולארוך זמן רב.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button