03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  תכנון מיקום מזגנים והגנה על זכויות בעלי דירות

  לחברתנו ניסיון בתכנון, ליווי ופיקוח והגנה על דיירים בבואם לסגור תכנית בינוי תמ"א 38 מול גוף יזמי. כמו כן אנו מספקים חוות דעת בבוררויות בסכסוכי בנייה. 

  דובי מהנדסים מעמיד לרשותכם שנות ותק, ניסיון ומוניטין עשיר בתכנון מיקום המזגנים כחלק מליווי הדיירים בתכנון הפרויקט במטרה לגבש תכנית ברורה, ברת ביצוע ויעילה.

  לשאלות או לקבלת הצעת מחיר חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  לחצו לחזרה לקטגוריית תכנון וליווי ביצוע של פרויקט תמ"א 38

  איפה לשים לכם את המזגן?

  במסגרת תמ"א 38 עוברים עשרות מבנים שיפוץ נרחב, הכולל תוספות בניה, בניה של קומות נוספות, הוספת אלמנטים חזותיים למבנה וכמובן שינוי במידת הצורך של מערכות המיזוג והמזגנים. ישנו הבדל מהותי בין בניין חדש לבניין העובר שיפוץ במסגרת תמ"א 38. בבניין העובר שיפוץ חיים אנשים והשיפוץ צריך להתחשב בעובדה הזו לאורך כל התהליך. אחת הבעיות הנפוצות בשיפוצים כאלה, היא בעיית המזגנים הממוקמים על גגות ועל קירות חיצוניים. דייר שהתקין מזגן כזה יצטרך להסיר אותו לטובת השיפוץ, צעד שמשמעותו חיים ללא מיזוג אוויר בתקופת השיפוץ – לא נעים אם אתם חיים במדינה שהטמפרטורה הממוצעת בה בקיץ עומדת סביב ה-30 מעלות. מעבר לכך יש לקחת בחשבון כי השינויים במבנה יצריכו שינויים גם במיקום המזגנים הללו.

  מבחינת היזם תוכלו לחיות בלי מזגן כמה חודשים

  מבחינת דיירי המבנה, היזם אמור לתת את הפתרון הנח להם, אולם בפועל חשוב לזכור כי היזם שהציע להם את תכנית השיפוץ עושה זאת מתוך שיקולי רווח כלכלי, ומבחינתו המטרה היא למקסם את הרווח הזה. על מנת שלא להגיע למצבים לא נעימים או למחלוקות משפטיות העשויות לעכב את הפרויקט למשך חודשים ארוכים, מומלץ לוועד הבית כבר בשלב התכנון המקדים לערב מהנדס בנין מוסמך המכיר היטב את הדרישות והתקנים, ויכול להציע פתרונות מיזוג איכותיים שלא יפגעו בזכויות הדיירים הוותיקים.

  הפתרון? - תכנון מקדים של מהנדס מוסמך ומנוסה

  תכנון מיקום המזגן בבית משותף, למרות שהוא נשמע פשוט, איננו פשוט כלל ועיקר. כיצד מוודאים כי המזגן שלנו אינו פוגע בזכויותיו של השכן, או בנכס שלו. בעיות מיקום מזגנים בבניין רב דירות מצריך עבודה הנדסית ותכנון מקדים מדויקים, אחרת עשויים הדיירים למצוא את עצמם בלי היכולת להשתמש במזגנים שלהם או להתקין מזגנים חדשים בתוספות שייבנו במהלך השיפוץ. למטרה זו מתוכנן הפרויקט כך שיהיו מקומות ייעודיים למזגנים הקיימים ולמזגנים החדשים, אולם אם תשאירו את התכנון הזה ליזם ולמהנדסיו בלבד, ספק רב אם התוצאות ישביעו רצון. רק מהנדס מטעמכם ייתן מענה הולם המונע מאינטרסים של הדיירים ללא שיקולי רווח או הפסד. שכר הטרחה של המהנדס משולמת על ידי היזם והבחירה של המהנדס הרצוי נעשית על ידכם.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button