03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  תכנון חניות לבעלי הדירות בתהליך תמ"א 38

  כחלק מהשרות אותו אנו מציעים בליווי דיירים בזמן תכנון חניות לבעלי הדירות בתהליך תמ"א 38 הוא שאנו שותפים בתכנון חניות המבנה במטרה למקסם את צרכי הדיירים לעומת הרצון של היזם לחסוך במשאבים. דובי נחשב מומחה בתחום התכנון והוא בעל ניסיון עשיר בתכנון, פיקוח וליווי הנדסי של מאות פרויקטים בארץ ובעולם.

  להצעת מחיר לליווי או ייעוץ חייגו עכשיו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  לחצו לחזרה לקטגוריית תכנון וגיבוש פרויקט תמ"א

  יש לכם בית מחודש, אבל האם יש לכם איפה להחנות אחרי יום עבודה?

  במסגרת פרויקטים הקשורים לתמ"א 38, מתבצעים שיפוצי מבנים הכוללים שינויים מהותיים באופי הבניין, בצורתו ובגודל האזורים המשותפים לכלל הדיירים. כך למשל הוספה של מעלית חדרים או מרפסות, תשנה את גודל השטחים הציבוריים של הבניין כמו הלובי, הגינה המשותפת, ובעיקר את החניות המוקצות לדיירי הבניין המקוריים. במדינה בה נושא החניה הופך קריטי יותר ככל שמתקרבים למרכז הארץ, ועל אחת כמה וכמה בתל אביב רבתי, חניות הוא נושא רגיש ומשמעותי עבור הדיירים. אם ניקח בחשבון שמרבית הפרויקטים הקשורים לתמ"א 38 בוצעו באזור מרכז הארץ בגלל מחירי הנדל"ן הגבוהים, הרי שסביר להניח שבמקומות האלה, מהווה החניה לדיירי הבית אחד הנושאים החשובים במכלול הפרויקט.

  מה קורה כשיותר אנשים מנסים להחנות על אותו תא שטח

  בגלל אופיו של תהליך תמ"א 38, נוצר מצב בו למעשה רב וועדי הבתים אינם מסוגלים לבצע את השיפוץ בעצמם, והם יוצרים קשר עם יזמי נדל"ן המציעים להם את ביצוע השיפוץ ללא עלות, בתמורה להוספת דירות במבנה, שאותן יוכלו היזמים למכור, לכסות את עלויות השיפוץ ולהשאיר בכיסם רווח נאה. אולם מה קורה כאשר לבניין בן 12 דירות נוספים 4 דיירים חדשים, כאשר שטח הבניין בפועל לא השתנה, ויש צורך בחלוקת חניות חדשה לטובת הדיירים החדשים? תכנון נכון של חלוקת החניות והקצאת מקום חניה לכל הדיירים הוא חלק קריטי בהליך שיפוץ כזה, וימנע מחלוקות וסכסוכים אפשריים באם יבוצע כראוי.

  מתכננים שיפוץ במסגרת תמ"א 38 – קחו לכם מהנדס

  במידה וועד בית מעוניין להיכנס למסגרת שיפוץ מהסוג האמור, מומלץ כי יפנה למהנדס בדק בית או בניין מוסמך, המכיר את איזור הפרויקט ומבין את צרכי הדיירים. שכר הטרחה של המהנדס משולמת על ידי היזם והבחירה של המהנדס הרצוי נעשית על ידכם בעזרתו יוכל וועד הבית יחד עם היזם לתכנן את חלוקת החניות החדשה, כך שלא יפגעו דיירי הבניין הוותיקים, ולדיירים החדשים יסופק מקום חניה ראוי. קיימים כיום בשוק מספר פתרונות טכנולוגיים המיועדים לפתור בעיות מסוג זה, והתקשרות עם מהנדס מוסמך, תבטיח כי פתרונות אלה יילקחו בחשבון בעת תכנון הבניין והשיפוץ על ידי היזם ואנשיו.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button