03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדיקת תוכניות רישוי

  במסגרת תהליך התכנון וגיבוש התכניות אנו נפעל לבצע בדיקת תכניות רישוי כך שלא יהיה חריגה בין מה שמותר לנו לבצע לבין התכנית בפועל.

  לשאלות או לקבלת הצעת מחיר חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  לחצו חזרה לקטגוריית ליווי בשלב התכנון

  תנו למהנדס לבדוק את התכניות

  לצורך ביצוע קל יותר ומהיר הרבה יותר, מומלץ לוועד בית המעוניין בהגשת תכניות לרשות המקומית, לצורך ביצוע שיפוץ, ליצור קשר עם מהנדס בניין מוסמך, המכיר היטב הן את הנהלים והן את האנשים המשפיעים ברשות. במסגרת ההתקשרות יבדוק המהנדס את התכניות המתוכננות להגשה, יעיר את הערותיו, ויבצע תיקונים נדרשים במידה וישנם כאלה לדעתו. התקשרות כזו עם מהנדס מטעם וועד הבית, לא רק שתביא לקיצור משמעותי בהליכים הבירוקרטיים, אלא תוודא כי זכויותיהם של דיירי הבניין לא תיפגענה, וכי יוכלו בהקדם האפשרי לסיים את הליך הבניה, עם בניין משופץ ונאה העומד בכל התקנים הנדרשים על פי תמ"א 38. חשוב להבין כי שינויים בתכניות לאחר היתר ,מחייבים הגשת תכניות לרישוי מחדש,כלותר דרך הייסורים של הרישוי,מחדש.יזמים נמנעים לכן מביצוע שינויים בתכניות שאושרו. יש לכן, חשיבות גדולה בהגשת התכניות הרצויות לדיירים בהגשה הראשונה לעיריה ,ללא צורך בעדכון תכניות בעתיד. הגשת תכניות שינויים בעתיד מאריך מאוד את לוח הזמנים לפרוייקט. בגלל שיקולים פרקטיים היזמים ובעלי הדירות נמנעים מהגשת תכניות שינויים.

  חושבים שזה קל? נסו לבנות מרפסת קטנה

  זה לא סוד שישראל היא אחת מהמדינות המובילות בהליכים בירוקרטיים בעולם המערבי. במסגרת העובדה הידועה הזו, ישנם הליכים שהמדינה שכללה לכדי אומנות בירוקרטית שרק אדם בעל ניסיון של שנים יצליח לחצות אותה בבטחה ולהגיע להשלמת ההליכים כראוי. אחד התחומים הידועים ביותר בקשיים בירוקרטיים שלו הוא הליכי רישוי בניה במדינה. הליכי רישוי למרפסת פשוטה עלולים לקחת לפעמים שנים רבות, כאשר לאורך כל הדרך מטולטל מגיש הבקשה בין רשויות וועדות שונות ומשונות, המציבות בדרכו אינספור מכשולים. ואם במרפסת קטנה עסקינן, שערו בדעתכם מה אורך הזמן שייקח לקבל רישיון בניה והרחבה לבניין שלם העומד על תילו כבר עשרות שנים.

  חשוב שיהיה מי שידאג לזכויות שלכם

  במסגרת תמ"א 38 שאושרה בשנים האחרונות, ומאפשרת לוועדי בתים ובעלי בתים פרטיים לבצע שינויים נרחבים בבניין למטרת הכנתו לאירוע רעידת אדמה אפשרי, הצהירה המדינה אמנם כי תאשר את השינויים, אך מאידך שכחה להודיע על כך לרשויות שמצידן נוהגות כבשגרה, ומציבות אינסוף מכשולים בפני וועדי הבתים. אם ניקח בחשבון את העובדה שדיירי הבתים אינם מעורים בנבכי החוק ואינם מכירים מראש את האנשים המשפיעים בסבך הבירוקרטי הזה, הרי שמצפה להם דרך ארוכה, כשלא פעם מי שייטול את המושכות לידיו הוא יזם הנדל"ן שאתו התקשרו, ואשר יפעל בעיקר מתוך דאגה לענייניו האישיים ופחות לזכויות הדיירים.

  תנו למהנדס לבדוק את התכניות

  לצורך ביצוע קל יותר ומהיר הרבה יותר, מומלץ לוועד בית המעוניין בהגשת תכניות לרשות המקומית, לצורך ביצוע שיפוץ, ליצור קשר עם מהנדס בניין מוסמך, המכיר היטב הן את הנהלים והן את האנשים המשפיעים ברשות. שכר הטרחה של המהנדס משולמת על ידי היזם והבחירה של המהנדס הרצוי נעשית על ידכם. במסגרת ההתקשרות יבדוק המהנדס את התכניות המתוכננות להגשה, יעיר את הערותיו, ויבצע תיקונים נדרשים במידה וישנם כאלה לדעתו. התקשרות כזו עם מהנדס מטעם וועד הבית, לא רק שתביא לקיצור משמעותי בהליכים הבירוקרטיים, אלא תוודא כי זכויותיהם של דיירי הבניין לא תיפגענה, וכי יוכלו בהקדם האפשרי לסיים את הליך הבניה, עם בניין משופץ ונאה העומד בכל התקנים הנדרשים על פי תמ"א 38.

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button