03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  פתרון סולארי לדירות

  הבניין יפה – אבל למה אין מים חמים לעזאזל?

  אחת הבעיות המרכזיות בהן יש לטפל בכל שיפוץ הנערך במסגרת תמ"א 38, הוא מציאת פתרון לחימום מים לדיירים הוותיקים. עד לתחילת ההתקשרות עם יזם הנדל"ן היה הגג בבעלות דיירי הבניין ודודי השמש שלהם הוצבו בדרך כלל שם. אולם עם ההתקשרות עם יזם הנדל"ן עובר הגג לבעלות היזם, והוא בדרך כלל מתכנן בניה של יחידות מגורים יוקרתיות שאינן כוללות דודי שמש מכוערים הניצבים על הגג. מה יעשו אם כן דיירי הבניין הוותיקים, שכעת אין להם יכולת שליטה בנעשה על הגג לאחר שהעבירו את הבעלות עליו לידי היזם. ובכן, סביר להניח שהקבלן התחייב למציאת פתרון כזה עוד בטרם החלו העבודות, אולם אין לדיירים את האפשרות לדעת האם הפתרון המוצע אכן יעמוד בציפיות ויספק את המים החמים עם סיום העבודה.

  מהנדס הבניין שלכם יספק את הפתרונות הסולריים לגג שלכם

  ישנם מהנדסי בניין אשר זיהו את הבעיה הזו בכל שיפוצי התמ"א 38, ופעלו למציאת פתרון סולארי איכותי לבתים בהם בוצע שימוש בגג לטובת בניה על חשבון דודי השמש שהיו ממוקמים עליו. אם אתם נמצאים בהליכי התקשרות עם יזם נדל"ן כזה או מעוניינים לקבל מידע על פתרונות אפשריים לבניינים הנמצאים בשיפוץ תמ"א 38, מומלץ כי תפנו להתייעץ עם מהנדס בניין מוסמך המכיר היטב את הבעיות הקיימות ואת כל הפתרונות הנמצאים בשוק וזמינים ליישום מידי. שכר הטרחה של המהנדס משולמת על ידי היזם והבחירה של המהנדס הרצוי נעשית על ידכם. ייעוץ כזה יכול להיות ההבדל המשמעותי שלכם בין חיים רוויי תקלות לבין איכות חיים גבוהה.

  מהנדס בניין – עדיף שיהיה אחד כזה בסביבה

  קחו בחשבון כי אתם יכולים לבצע התקשרות כזו עם מהנדס לצורך כל הליך השיפוץ (זוהי האפשרות העדיפה), כך שהמהנדס ייצג את האינטרסים של הדיירים מול היזם, ויפעל אך ורק מתוך ראיית טובתם של הדיירים לנגד עיניו.

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button