03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בעיות מול היזם

  אנו חברה הנדסית לביצוע ביקורת מבנה ואיתור ליקויי בניה, תכנון, פיקוח וליווי הנדסי, בוררויות בסכסוכי בנייה מול יזמים או מול קבלנים מבצעים.

  למה לקחת אותנו לליווי בשלבי הביצוע?

  • דובי מומחה בביקורת מבנים ומספק ליווי הנדסי מקצועי בהתאם למפרט שגובש.
  • אנו חברים בלשכת המהנדסים ומשמשים מומחים בוררים בבית המשפט ע"י קבלת מינוי מומחה מטעם השופטים השונים.
  • כחלק מהעבודה דובי בוחן את רמת הביצוע והיקפה כך שתתאם למפרט שתוכנן - בלי לעגל פינות!
  • דובי מספק לנציגות הדיירים דו"ח ביקורת המספק חוות דעת הנדסית על טיב הביצוע הקביל כראייה בבית משפט ומכיל המלצות לתיקון הליקויים ו/או פיצוי בגינם.
  • ייעוץ מקצועי וליווי אישי לאורך כל הדרך.

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  לחצו לחזרה לקטגוריית שלבי-הביצוע-בפועל

  הקבלן יבטיח לכם עולמות – השאלה היא מה הוא יקיים בסוף

  חוות דעתהוצאתה לפועל של תמ"א 38 (תכנית המתאר הארצית הנוגעת לשיפוצים והתאמה של מבנים לתקנים החדשים למניעת נזקי רעידות אדמה), לא הביאה לגל שיפוצים גדול כפי שחשבו קברניטי המדינה כשהחליטו על התכנית. למעשה בכל ישראל נערכו כמה שיפוצים בודדים אם משווים זאת לכמות המבנים הדורשים שיפוץ, וגם אלה בוצעו בדרך כלל באזורים שהתשואה על נדל"ן הייתה בדרך כלל גבוהה, מה שהבטיח עליית ערך הדירות לדיירים הקיימים ורווח כספי נאה לקבלן המבצע. רובם של הפרויקטים בוצעו במסגרת התקשרות בין יזם נדל"ן לוועד הדיירים, לפיה יבצע היזם את השיפוץ בתמורה לאפשרות הגדלת מספר הדירות בבניין, ומכירתן למטרות רווח.

  אל תשאירו את הבית שלכם בידיים של אחרים – קחו את העניינים לידיכם

  התקשרות עם יזם נדל"ן היא בדרך כלל התקשרות לא הוגנת מבחינת מאזן הידע. היזם מחזיק בדרך כלל בכל המידע והכלים המשפטיים, בעוד הדיירים סובלים מחוסר ידיעה ומחוסר הבנה של התחום. למרות שכל ההליכים מתחילים ברצון טוב משני הצדדים, נגמרים הפרויקטים לא פעם עם שאריות של טעם רע בעיקר מצד הדיירים, שהיזם הבטיח להם "הרים וגבעות" אך בפועל לא ביצע ולו "תלוליות עפר" קטנות ביחס להבטחות. אחת הדרכים של יזמים להימנע מביצוע התחייבויות היא בטענה כי הרשות המקומית לא תאשר ביצוע שינויים שהדיירים מבקשים, או כי הרשות לא אישרה כבר שינויים כאלה.

  מהנדס בניין מוסמך – הערובה שלכם לשיפוץ הוגן

  חשוב לציין כי אם מהנדס מטעם הדיירים נכנס לתמונהכשהפרוייקט כבר בשלבים מתקדמים,יקשה על הדיירים לקבל את המגיע להם. לכן רצוי עוד בטרם תחילת העבודה, לבצע התקשרות עם מהנדס בניין מוסמך שייצג את הדיירים מול היזם, ויהווה גורם מקצועי מהימן בין הדיירים ליזם ולרשויות. שכר הטרחה של המהנדס משולמת על ידי היזם והבחירה של המהנדס הרצוי נעשית על ידכם. מהנדס בניין מנוסה, מכיר את התקנים את התקנות העירוניות ואת החוקים העירוניים הנדרשים באזור עבודתו, כך שכל טענה מצד היזם על קשיים מצד הרשויות, תיבדק על ידי המהנדס, ובמידה ויש צורך בכך, יסייע המהנדס בהסרת המכשול הבירוקרטי, מה שייאלץ את הקבלן לעמוד במלא התחייבויותיו כלפי הדיירים.

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button