03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  תחומי פעילות ושירותים

  חברת דובי מהנדסים הפועלת מאז 1977 הינה מהחברות הותיקות והמובילות בישראל בתחום ההנדסה, נסיון עשיר בביקורת ליקויי בנייה,חוות דעת לבתי משפט וליווי הנדסי ברכישת נכס ותיקון הליקויים. בעלת ניסיון עשיר גם בתכנון, פיקוח וליווי הנדסי של מאות פרויקטים בארץ ובעולם.

  מגוון תחומי פעילות

  במסגרת פעילותינו בניהול פרויקטים, מעניקה החברה ליווי, ניהול ופיקוח מקצועי בכל שלבי הפרויקט, החל משלב התכנון, דרך שלב ההיתרים ופיקוח על הבנייה בפועל ועד לשלב ליווי בשנות הבדק. אנו עוסקים גם בליווי מקצועי הנדסי של הדיירים מול הקבלן,בפרוייקטים של תמ"א 38  ו תמ"א 38/2. הדיירים העושים עיסקה עם יזם במסגרת תמ"א 38 , חייבים לקבל מטרית הגנה מקצועית וליווי מקצועי עד לסיום הפרויייקט ואיכלוסו.וזאת אנו עושים. הליווי כולל ביקורת ובקרה בשלבהתכנון והרישוי,בדיקת החוזה והמפרט הטכני ופיקוח על ביצוע העבודה. במסגרת פעילותנו בביקורת ליקויי בנייה -אנו נותנים את השירותים ההנדסיים הבאים- ****ביקורת ליקויי בנייה -דירות חדשות. ****ביקורת ליקויי בנייה לדירות יד שנייה. ****הכנת חוות דעת למזמין השירות--ברמה המאפשרת הגשת תביעה לבית משפט. ****איתור ליקויים הגורמים לירידת ערך הנכס. ****המלצות לתיקון הנזקים ואומדן עלות התיקונים. ****פיקוח וליווי הנדסי. לחברה – באחריותו האישית של המהנדס דב דוד - נסיון עשיר בפתרון סכסוכים בתחום הבנייה, במסגרת בוררות ו/או הגשת חוות דעת מקצועיות לבתי המשפט, כמומחה בית המשפט בסכסוך. מהנדס דוד דב עוסק בביקורת מבנים, איתור ליקויי בנייה וחוות דעת מקצועיות לבתי משפט. בעניין ניהול פרוייקטים -

  בין הפרויקטים אותם ניהלנו:

  •  וילות ובתים פרטיים. שכונות מגורים ובנייה רוויה.
  •  פרויקטים תעשייתיים ומסחריים.
  •  פיתוח נוף וסביבה.
  •  תשתיות מלאות לשכונות, הכוללות:  מים, ביוב ,חשמל, כבישים, מדרכות ונוף.
  •  תכניות בניין עיר (תב”ע).
  •  הפשרת אדמות חקלאיות.

  ליווי צמוד ומקצועי

  בכל הפרויקטים בהם מעורבת החברה, מושם דגש על בקרה מקצועית, איכותית ומדויקת, עמידה בלוחות זמנים קצרים והתאמה אידיאלית של התכנון אל מול צרכי הלקוח – כל זאת תוך ליווי צמוד והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  איכות חיים

  בתכנון פרויקטים, קטנים כגדולים, שמה חברת דובי מהנדסים לנגד עיניה את איכות החיים של העתידים לאכלס את הפרויקט, דבר הבא לידי ביטוי בתכנון עד לפרטים הקטנים ביותר המבטיח נוחות ופונקציונאליות מירבית.

  ניהול תקציב חכם

  אחד מיתרונותיה הגדולים של חברת דובי מהנדסים הוא ניהול תקציב חכם ויעיל, המתאפשר הודות להיכרות העמוקה והמפורטת של החברה עם מרכיביהם הפיננסיים של תהליכי התכנון והבנייה. כחלק מניהול זה, זוכים לקוחות החברה לתכנון המותאם במדויק לתקציב שברשותם, תוך עמידה עיקשת במסגרת התקציב והימנעות מגלישה לחריגות המאפיינות בדרך כלל פרויקטים של בנייה פרטית וציבורית.

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button