03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  פיקוח בניה

  הבית שלכם הוא לא כסא להרכבה עצמית

  רכישת רהיט להרכבה עצמית, היא אחת הסיטואציות בהן ניתן לגלות את הישראלי בכל עוצמתו. הויכוח הניטש בין האשה (הפועלת בדרך כלל באופן מושכל), הדורשת להזמין בעל מקצוע שירכיב את הרהיט, לבין הבעל (שהוא מקגייוור קטן שלא מוכן להודות שאין לו מושג מה עושה בורג A5), שטוען כי ההרכבה תבוצע במהירות ובקלות ללא צורך בתשלום מיותר למרכיב מקצועי. התוצאה – פסל סביבתי חסר פשר התקוע לכם באמצע הסלון, שהופך במשך הזמן לקולב בגדים מאולתר עד לניקיונות הפסח שיראו לו את הדרך הבטוחה אל פח האשפה השכונתי. אם אתם ישראלים/יות הסיטואציה הזו בטח מעלה חיוך קל על השפתיים, עכשיו דמיינו את הסיטואציה הזו כשמדובר בבניית בית המגורים החדש שלכם. תאמינו או לא, בתים רבים בישראל מוותרים על פיקוח בניה מסוג כלשהו מתוך אמונה שהחיסכון של כמה אלפי שקלים המיועדים לפיקוח מצדיקים את הוויתור הזה. פיקוח בניה

  פיקוח בניה – כך תעשו סדר בבית

  המציאות היא, שקשה לבצע הליך בניה בפיקוח עצמי ואסור בכל מקרה לבצע הליך בניה ללא פיקוח כלל. האיסור הוא כל כך חמור, שכדי להפנים אותו צריך להבין שמדובר בסכנת חיים של ממש. מלאכת הבניה מערבת מספר גדול של בעלי מקצוע הפועלים זה לצד זה, ומתמחים בתחום יחיד. חשמלאי, אינסטלטור, נגר, או איש אלומיניום יכולים להיות אנשי מקצוע מעולים בתחומם, אולם הם חסרי יכולת להתאים את עצמם במלא מובן המילה לעבודתם של בעלי מקצוע אחרים. זהו תפקידו של האדם האחראי על פיקוח הבניה. לעשות סדר בדברים ולקבוע כי בעלי המקצוע נאמנים לתוכניות המבנה ומבצעים את מלאכתם מבלי לפגוע איש בעבודת וברעהו. אינסטלטור שיניח קווי מים במקום בו אמורים להיקדח חורים ברצפה, עלול לגרום לעיכובים משמעותיים בבניה, כמו חשמלאי המעביר קווי חשמל באופן רשלני, עלול לסכן את בעלי המקצוע האחרים או אפילו את דיירי המבנה.

  מפקח בניה מקצועי – ידע ונסיון של שנים

  פיקוח בניה להבדיל משאר מקצועות הבניין הוא מקצוע ניהולי פר-אקסלנס, הדורש ידע ומקצועיות הנרכשים לאורך שנים. תפקידו של מפקח הבניה הוא לעשות סדר בדברים ובדק בית, לקבוע את הליך העבודה המסודר, להיות נוכח באתר הבניה בכל העבודות המתבצעות, ולוודא כי הוראות המהנדסים והאדריכלים נשמרות על ידי כל בעלי המקצוע הנוכחים באתר. פיקוח בניה מקצועי מהווה גורם שאליו ניתן לפנות גם לאחר סיום הבניה, והמפקח הוא האחראי למתן פתרונות ותשובות לליקויים אפשריים שיתגלו במבנה לאחר מסירת המפתחות לבעלי הבית.

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button