03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  מהנדס קונסטרוקציה

  בדיקת מהנדס מקצועית – החובה שלכם לעצמכם

  בדיקת נכס על ידי מהנדס קונסטרוקציה מומחה ובעל ניסיון עשויה להציל את הרוכש מנפילה למלכודת דבש, בה הוא רוכש נכס, שידרוש שיפוץ או אפילו שיקום בעלות של עשרות או מאות אלפי שקלים לאחר הרכישה.

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  בדיקה מקצועית כזו, מהווה גם אסמכתא מקצועית בהתדיינויות משפטיות בין הצדדים בעסקה, במקרים של תביעות הדדיות או תביעה לקביעת האחריות על שיפוץ או שיקום המבנה. מהנדס בעל ניסיון המכיר את המערכת, ופועל במסגרתה כבר שנים יכול להיות ההבדל בין רכישה מוצלחת, לבין כיתות רגלים בן שנים ארוכות במסדרונות בתי המשפט והרשויות המקומיות. מעבר לכל האמור לעיל חשוב יותר לדעת כי מבנה רעוע עלול להיות מסוכן ליושביו בצורה מהותית, ולא מומלץ להיכנס למבנה כזה ללא בדיקה מהותית של כל תשתיות המבנה, הן הגלויות והן הנסתרות.

  אישור מהנדס ליציבות פרגולה

  לאחר ביצוע הפרגולה - נדרש אישור מהנדס לוועדה לצורך קבלת היתר מהעירייה. מחיר הבדיקה הינו: 1,200 ש"ח + מע"מ, כולל הערות לתיקונים אם נדרש. במידה ובבדיקה נמצא כי הפרגולה תקינה-יינתן אישור לוועדה - האישור כלול במחיר לעיל.

  בית חדש – מארג מופלא של עשרות מקצועות שונים

  בניית בית חדש מכל סוג שהוא, היא מלאכת מחשבת המצריכה את מעורבותם של עשרות ולעיתים אפילו מאות בעלי מקצוע שונים. בעלי המקצוע השונים מתמחים כל אחד בתחום אחד, כשעל מלאכת הבניה מפקחים צוות שלם של מנהלי עבודה ומומחים שונים, בכדי להבטיח כי כל המערכות תפעלנה זו לצד זו בצורה מושלמת עם גמר העבודה ומסירת המפתחות לידי הבונה. מערכות חשמל, מים וביוב הן מערכות בסיסיות כשאליהן מצטרפות מערכות מתקדמות יותר כמו תקשורת ומחשבים, עבודות זכוכית, אלומיניום, מעליות ועוד. כל אלה הן מערכות מורכבות כל אחת בפני עצמה, המצריכות אישור מקצועי לכל שלב עבודה, שכן מערכות אחרות ושלבי בניה אחרים תלויים תלות הדוקה באיכות הביצוע שלהן. למטרה זו יש לכל מבנה מהנדס קונסטרוקציה מקצועי, האמור לאשר או לפסול ביצוע יישום של תשתית, או לקבוע מראש את אופן היישום במטרה למנוע תקלות עתידיות. מהנדס קונסטרוקציה

  מהנדס קונסטרוקציה - הפיבוט של עולם הבניה

  מהנדס הקונסטרוקציה,מתכנן את הפרטים ותכניות שלד המבנה לפרטים. בפרטים הללו שהם תוכניות נקודתיות הנוגעות ליישום פרט ייחודי במבנה, נמצאים הפרטים שיקבעו את איכות הפרט ואת הצרכים שיש למלא כדי ליישמו כהלכה. אי הקפדה על ביצוע ה"פרט" כפי שהוגדר על ידי מהנדס הקונסטרוקציה או בשמו הנפוץ "הקונסטרוקטור", עשוי בהחלט להשפיע על איכות הבניה ועמידות המבנה לאורך שנים. במבנים ישנים שנרכשים מדי יום בישראל, יש קושי באיתור הקונסטרוקטור המקורי, ויש לא פעם צורך בהבאת מהנדס קונסטרוקציה, שיבדוק ביסודיות את המבנה ויקבע האם יש צורך בשיפוץ או תיקון ליקויי בניה מהותיים במבנה.

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button