03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  מהנדס בניין

  מהנדס בניין - המפתח שלכם לעסקת נדל"ן איכותית

  בשנים האחרונות הפכנו כולנו לנדל"ניסטים, מביני עניין ורוכשי דירות ונכסים להשקעה.

  כולנו מבינים כמה כסף אפשר להרוויח מרכישת מבנה או נכס מכל סוג שהוא, קוראים את מאמרי הנדל"ן בעיתונים הכלכליים המובילים, ושמחים לנדב עצות מלומדות לחברים המתלבטים לגבי רכישת נכס.

  אולם אם נעצור לרגע ונחשוב, האם אנחנו באמת מבינים נדל"ן או שמא הרצון לרווח מהיר "מעוור" אותנו ואנחנו רצים לא פעם לתוך עסקה שאולי טומנת בחובה גם סכנות לא קטנות?

  בניית בית או רכישתו היא מלאכה מורכבת הכוללת עשרות בעלי מקצוע, הנעים סביב ציר מרכזי אחד, היכול לקבל החלטות מקצועיות נכונות – מהנדס בניין.

  זהו האדם היחידי המבין את כלל המערכות בבית ומסוגל לאשר ולפסול החלטה מקצועית של כל אחד מהמעורבים בבניה.

  מהנדס בניין

  אל תוותרו על בדיקת מהנדס

  מהנדס הבניה הוא זה שיכול גם להעריך נכונה, את מצבו האמיתי של כל נכס נרכש או נמכר, ויכול להציל אותנו מביצוע עסקה כושלת, המסתירה בכנפיה סיכונים כלכליים לא מבוטלים, שלא לדבר על סיכונים אמיתיים לחיי תושבי הבית או משתמשי הנכס.

  בשנים האחרונות מבינים יותר ויותר ישראלים, כי אין למעשה מתנות חינם בשוק הנדל"ן, וכי על מנת להימנע מצרות עתידיות יש להיערך בהתאם ולבדוק לעומק את מצבו של כל נכס המועמד למכירה, ובמיוחד כשמדובר בדירות או מבנים משומשים.

  בלאי השנים, ושימוש לא נכון במבנה עלולים לגרום לכשלים מהותיים בעמידותו ובחוזקו של המבנה לאורך זמן, ואיש מאיתנו לא מעוניין לגלות כי מבנה שנרכש בכסף רב או דירה שנרכשה להשקעה, מצריכים שיפוץ, או אפילו שיקום בעלות שתהפוך את העסקה כולה לעסקת הפסד.

  בדיקת נכס – רק ע"י מהנדס בניין מוסמך

  חברות הנדסיות רבות, ומהנדסי בניין, מעמידים לרשות הציבור את שירותיהם, בהבנה, שבדק בית מקצועי יכול לשמש את הרוכשים או המוכרים לכמה מטרות.

  המטרה הראשונית היא קבלת הערכת מצב אמיתית של הנכס במעמד העסקה. כלומר – האם הנכס באמת איכותי, או לפחות עומד בדרישות התואמות את המחיר הנדרש עבורו. מהנדס בניין מקצועי המספק חוות דעת מלאה ומפורטת, מעניק לצדדים אסמכתא מקצועית המאפשרת במקרים של דיונים משפטיים או משא ומתן על גובה העסקה, לקבוע בדיוק יתר את ערכו האמיתי של הנכס.

  מעבר לערכו של הנכס, ישנה חשיבות לאיכות המבנה, כך שבאמצעות הבדיקה ניתן לגלות ליקויי בניה הגלויים והנסתרים במבנה, ולדרוש את תיקונם עוד לפני הרכישה, או במצבי קיצון אף לוותר על העסקה בגלל רמת הסיכון הקיימת.

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button