03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  שקיעת ריצוף

  שמתם לב כי הריצוף מתחיל לשקוע? חוששים שמע תחמיר התופעה ותתפשט? מחפשים את עזרתו של בעל מקצוע מוסמך ומיומן?

  דובי מהנדסים עם וותק של מעל ל-30 שנה, צרו עמנו קשר עוד היום בכדי שנספק לכם את כל דרכי האבחון והטיפול בשקיעת ריצוף פנים וחוץ!

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  הכל מתחיל ברצפה

  חיפוי רצפה מכל סוג שהוא, בין אם מדובר בריצוף סטנדרטי, קרמיקה, פרקט או כל חומר חיפוי אחר, מתחיל כבר בשלב יציקת הרצפה, וכולל כמה שלבים עיקריים העלולים להיבנות עם ליקויי בניה. שקיעת ריצוףבזמן בניית שלד המבנה, יוצקים הבנאים ראשית את רצפת הבטון שעליה ייבנו בהמשך עמודים, קירות, חדרי מדרגות ועוד. רצפת הבטון נוצקת בהתאם לתכניות המהנדס והאדריכל, והיא אמורה להיות מורכבת מבטון חזק במיוחד ובעל צפיפות מיוחדת המתאימה לרצפה. משלב יציקת הרצפה ועד לחיפויה יעברו בבניין שלבי עבודה רבים, והחיפוי הסופי יבוצע רגע קצר לפני גמר הבניה. בין שלב היציקה לשלב החיפוי הסופי, יונחו על הרצפה צינורות המים, הביוב והחשמל, יוכנו תשתיות התקשורת, ויבוצעו הכנות ליישומם של שלבים נוספים בבניית הבית. עם סיום כל השלבים, יפוזר מצע מתאים על רצפת הבטון, ומעליו יניחו הרצפים את הריצוף הסופי.

  מנמלים ועד שקיעת מבנה – כל הגורמים לשקיעת ריצוף

  המצע שעליו יונח הריצוף הסופי, הכיל בעבר בעיקר חול ים, אולם בעיות שונות, יוקר חומר הגלם ונוחות העבודה, גרמו לכך שהמצע המודרני מכיל בעיקר חצץ גרוס המוכר יותר כ"שומשום". חול הים ששימש כמצע, הביא עימו מספר לא מבוטל של מזיקים וחרקים, שהשתכנו בבית החדש ויצרו בעיות. כך למשל שכונות שלמות נפגעו בחולון מטרמיטים שהגיעו יחד עם החול אל הבניינים, איכלו את משקופי הדלתות וגרמו לנזקים לא פשוטים לבתים. נמלים שקיננו בחול שמתחת לרצפה, הוציאו את יתרות החול אל מחוץ לריצוף, וגרמו עם הזמן לשקיעת ריצוף, תזוזה של מרצפות ובעיות נוספות שהובילו שוב להוצאות כספיות ניכרות אצל בעלי הדירות. בעיה קריטית נוספת, היא שינוי דחיסותו של חול ים כתוצאה מנזילות. מים שהרטיבו את החול גרמו לשינוי הדחיסות ושוב לשקיעת ריצוף במהירות בחלקים נרחבים של דירות גם כאלה שמוגדרות חדשות.   כך תבדקו באמת ישנם גורמים נוספים לשקיעת ריצוף בבית מעבר לסיבות שהוזכרו בפסקה הקודמת, אולם כדי לקבוע מה הסיבה הספציפית, ומי אחראי לתיקון התקלה, יש לבצע בדיקה הנדסית על ידי מהנדס בניין מוסמך, שיאתר את הגורמים לשקיעת הריצוף, יצביע על הדרכים הקיימות לתיקון הליקוי, ויכריע בשאלת האחריות לתיקון. לא פעם נתקלים דיירים גם בדירות חדשות בטענה כי שקיעת הריצוף לא נגרמה מליקוי בניה אלא מגורם בלאי אחר, שאיננו באחריות הקבלן, והמרדף אחרי הקבלן הופך לארוך ומייגע. הזמנת בדיקה הנדסית מקצועית, פותרת את כל השאלות ומניחה את האצבע בדיוק רב על מקור הבעיה, ועל האחראי לתיקונה.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button