03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  עובש בקירות

  איתרתם עובש בקירות הבית? לא יודעים מה המשמעויות? מחפשים בעל מקצוע מהימן שיטפל בבעיה?

  חברת דובי מהנדסים מביאים לכם את כל הפתרונות ודרכי הטיפול לעובש בקיר!

  לפרטים נוספים או לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו צרו קשר בלחיצה מניידים

  עובש בקירות הבניין

  חזרה לקטגוריית ליקויי בניה

  זה מתחיל בנקודה קטנה – שהולכת וגדלה....וגדלה...

  מה שמתחיל כנקודה קטנה במקלחת שלכם, או על תקרת המטבח, הופך מהר מאד לסיוט הגדול של כל בית ישראלי – עובש בקיר. עובשים הם למעשה אורגניזמים חיים, אשר כמו כל בעל חיים או צמח זקוקים לשני דברים עיקריים, סביבה מתאימה ומזון. העובש על הקיר במקלחת שלכם או על תקרת המטבח, פועל בצורה דומה מאד לעובש המתפתח על לחם מקולקל או דברי מזון שנשכחו במקרר. הוא זקוק למצע גידול עליו הוא יכול להתפתח ולהפיץ את הנבגים שלו, וללחות גבוהה המספקת לו את הסביבה המתאימה לצמיחה מהירה. גם במקלחת שאינה מאווררת או במטבח צפוף וסגור בו אדי הבישול נלכדים בקירות, יכול העובש להתפתח ולשגשג. במקרה של מטבח ישראלי, התקנת קולט אדים איכותי ויפה יפתור את הבעיה במהירות. במקרה של מקלחות שאינן מאווררות הסיפור כבר הופך מורכב, ויש צורך בהתקנת אמצעים להולכת הלחות החוצה מן החדר למניעת רמות לחות גבוהות.

  כשהבעיה אצלכם הפתרון פשוט – אבל מה קורה אצל השכנים...

  תיקון מקומי של עובש בקירות הוא בעיה פשוטה יחסית המצריכה שימוש בחומרי חיטוי כמו כלור, וצביעה מחדש בצבע נוגד עובשים אותו ניתן לרכוש כיום בכל חנות צבעים מקומית. אולם לא תמיד העובד המתפתח אצלכם הוא תוצאה של לחות שמקורה בחוסר אוורור, או אדי התבשילים של שבת הנלכדים בקירות המטבח. פעמים רבות ניתן לראות עובשים מתפתחים במקומות מאווררים למדי ושאין בהם כל גישה למים או לאדים. הופעת עובשים במקומות כאלה מעידה בדרך כלל על בעיה חמורה יותר, וככל הנראה אתם סובלים מזליגה של מים או רטיבות בתוך קירות המבנה, המאפשרים לעובש להתפתח על הקיר הרטוב.

  עובש בקיר? - בדיקת בדק בית מקצועית לאיתור רטיבות יכולה לעזור

  קירות רטובים הם סביבה מצויינת לעובש על הקיר, והתפשטות העובש תהיה מהירה עד כדי הפרעה מהותית לאיכות החיים של הדיירים, לרבות ריחות רעים, מראה מכוער ועוד. אם אתם מזהים התפתחות של עובש בחדר ללא לחות כמו חדר השינה או חלל המגורים המרכזי, פנו לביצוע בדיקת מהנדס לאיתור נזילות או רטיבות בקירות. אם אתם גרים בבניין משותף, הסיכויים גדולים שאצל השכנים החולקים איתכם קירות משותפים, או אלה הגרים מעליכם,  ישנה נזילה, הגורמת להצטברות לחות בקירות הבית שלכם ומכאן הדרך אל כתמי העובש היא קלה ומהירה. בדיקת עובש ורטיבות של מהנדס מוסמך תאתר במהירות וביעילות את מקור הליקוי, יצביע על הדרכים לפתרון הבעיה, ויקבע מי יהיה האחראי לתיקון.

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button