03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  ביקורת ליקויי בניה

  ביקורת ליקויי בניה

  גם אם אתה חושב שאתה מבין – זה לא אומר שאתה באמת מבין

  כישראלים, אנו מאד אוהבים להראות מקצוענים ומביני עניין, וכשזה מגיע לתחומים החשובים באמת, אנו שוכחים שהרושם החיצוני הוא ממש לא חשוב, והמהות האמיתית היא לא דיבורים אלא מעשים בפועל.

  כשמדובר בנדל"ן, שנחשב בשנים האחרונות לאחד התחומים ה"רותחים" בשוק, כולנו הופכים להיות מומחי בניה, יועצי משכנתאות, וקבלנים לעת מצוא, אולם המציאות מראה שישנם מעט מאד אנשים אשר באמת חיים ומבינים את התחום על כל הביטיו המקצועיים. מעבר למעמד הזוהר של הנדל"ן, מכיל התחום גם לא מעט תקלות ובעיות, כאשר אחד התחומים הבעייתיים ביותר בתחום הוא תחום ליקויי הבניה על כל רבדיו.

  מיום הקמתה, התרחשו במדינת ישראל מספר מחזורי בניה גדולים שהיו קשורים בעיקר לגלי העלייה וצרכים דמוגרפיים, מה שהביא לבניה מזורזת של עשרות אלפי יחידות דיור בכל הארץ, שלא תמיד יושמו בה הקפדה על תקינה נאותה, ושימוש נאות בחומרי גלם תקניים.

  התוצאה העגומה היא – מאות אלפי נכסים הסובלים מליקויי בניה מהותיים יותר או פחות, העלולים ברכישה ללא ביקורת, להוות מקור לאינספור בעיות במקרה הטוב, או לסכן את חיי הדיירים באופן ממשי, במקרים הפחות מוצלחים.

  חברת דובי מהנדסים מספקת שירותי ביקורת ליקויי בניה לאנשים פרטיים ולחברות וגופי ציבוריים. דובי מהנדסים מעמידה לרשותך שנות ותק רבות, ניסיון ומוניטין עשיר בביצוע ביקורת ליקויי בניה לנכסי נדל"ן, לרבות דירות חדשות מקבלן, בתים פרטים, מבני מסחר, תעשייה ומבני משרדים.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  משמעות ביקורת ליקויי הבניה עבור רוכשי נכסים

  רטיבות בקירות, עמודים תומכים לא תקניים, מרפסות שהותקנו בצורה רשלנית ומסוכנת, קירות תומכים שהוסרו בעת שיפוץ ומערכות תשתית פגומות ולא תקניות הן רק חלק קטן מליקויי הבניה שניתן למצוא בביקורת ליקויי בניה מסודרת. למעשה ביקורת ליקויי בניה המבוצעת בצורה תקנית ומקצועית תגלה ברב המקרים ליקויי בניה משמעותיים.

  קשה להודות בעובדה שאולי אנו מתגוררים בבניין רעוע ומסוכן או בדירה הסובלת מרטיבות או ריחות לא נעימים הנובעים ממערכת ביוב לקויה, אולם המציאות היא שחלק לא מבוטל מתושבי ישראל חיים בבתים בעייתיים מבחינת ליקויי הבניה שבהם, וזאת בלשון המעטה.

  אם ניקח בחשבון את עלות התיקונים לליקויי בניה משמעותיים, הרי שביצוע ביקורת ליקויים מוקדמת, עשויה לחסוך לרוכשים לעיתים עד מאות אלפי שקלים, או לפחות (במידה ומעוניינים בכל מקרה לרכוש את הנכס מסיבות אחרות), להוריד את המחיר הנדרש עבור הנכס כנגד ההוצאה הצפויה.

  ביקורת על ליקויי בניה

  אני בכלל לא מוכר – אז למה לי ביקורת עכשיו?

  למרות הרושם המוטעה כאילו ביקורת ליקויי בניה ובדק בית מיועדת לבתים חדשים בלבד ולבוני דירות בלבד, חלק בלתי מבוטל מבנייני המגורים בישראל הם בני מעל ל-30 שנה, וגם אם נבנו על פי כל התקנים המחריפים ביותר, עדיין בלאי הזמן שעבר והשימוש במבנים, הביא סביר להניח להתפתחות ליקויי בניה שהתעלמות מהם או היעדר טיפול יובילו בהמשך לאובדן ערך משמעותי של הנכסים, או לסיכון המתגוררים בנכס, כך שביקורת ליקויי בניה, מיועדת גם לדיירים קיימים, ולמוכרי דירות ונכסים המעוניינים לבצע הערכה אמיתית של הנכס שלהם לפני שהם מוציאים אותו למכירה או השכרה ארוכת טווח.

  כך גם כאשר מדובר בבניינים משותפים המעוניינים לבצע שיפוץ משמעותי בבניין ומעוניינים לקבל את רשימת הליקויים הדורשים טיפול מידי, ולהימנע מהפניית משאבי הדיירים למטרות פחות חשובות כמו צבע ועבודות גמר "קוסמטיות" בלבד.

  ביקורת ליקויי בניה מקצועית בדובי מהנדסים

  חברת דובי מהנדסים, בהנהלת המהנדס המוסמך דב דוד, מתמחה בביצוע כל עבודות ביקורת ליקויי הבניה הנדרשות, ומסוגלת לספק לכל המעוניין בכך, מפרט מלא של ליקויים, תיקונים נדרשים והערכות עלות לביצוע של אותם תיקונים.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button