03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  איתור ליקויי בניה

  חברת דובי מהנדסים מספקת שירותי איתור ליקויי בניה שעלולים להתגלות בבתים, דירות חדשות מקבלן או במבני משרדים ונכסי נדל"ן אחרים.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  איתור ליקויי בניה במבנה או בנכס נעשה על ידי מומחי החברה. בסיום העבודה של איתור הליקויים אנו מגישים דו"ח חוות דעת מפורט על כל הליקויים שהתגלו. אנו מספקים שירות זה של איתור ליקויי בניה לחברות יזמיות, לגופים ציבוריים ולאנשים פרטים המעוניינים לישון בשקט.

  לדובי ניסיון רב באיתור ליקוים במבנים ומתן חוות דעת עבור בתי משפט וגופים בוררים. החברה מעמידה לרשותכם שנות ותק רבות, ניסיון ומוניטין עשיר באיתור וביצוע חוות דעת על ליקויי בניה בנכסי נדל"ן, לרבות דירות חדשות מקבלן, בתים פרטים, מבני מסחר, תעשייה ומבני משרדים.

  איתור ליקויי בניה ומקורם כגון תזוזות קרקע

  בכל בניה חדשה של מבנה, עלולים להיווצר בשנים הראשונות ליקויים שמקורם בעיקר בתזוזות קרקע, התבססות המבנה במקומו ובלאי ראשוני הנובע מתחילת השימוש במבנה.

  אולם מעבר לליקויים הללו ישנם לא מעט ליקויים שהדיירים החדשים יגלו ואינם קשורים כלל לבלאי טבעי אלא נגרמו באופן מובהק כתוצאה מתכנון לא נכון, שימוש בחומרי גלם לא איכותיים או אי עמידה בתקני הבניה הנדרשים.מבנים מסוכנים

  כך למשל עלולים דיירים לגלות כי חלונות בחדרי המגורים מוקמו בגובה הלא נכון, מדרגות שתוכננו בצורה בעייתית, או סדקים שאינם תוצאה טבעית של תזוזת קרקע,ליקויים אשר היום הם רדומים אולם במשך מספר שנים לא רב יתנו את אותותיהם,למשל:נשירת אריחי חיפוי בחזיתות הבניין או שקיעת מרצפות.

  מעבר לבעיות הנראות לעין כמו אלה שהוזכרו, ישנם ליקויי בניה הקשורים לתשתיות המבנה. ליקויים כאלה יחזיקו מעמד תקופה קצרה ולאחר מספר חודשים או מספר קצר של שנים עלולים לבא לידי ביטוי ולשבש את החיים בבית.

  בין ליקויי התשתית ניתן בעיקר למצוא בעיות וליקויים הקשורים לחשמל, אינסטלציה, ומערכות איטום ובידוד.

  לכן חשוב עם קניית הדירה או הבית החדש להזמין מהנדס מומחה שיבצע בדק בית.

  לא שכחתם את הטיטול עם הקקי בפח – זה רק צינור הביוב הפתוח

  ליקויי תשתית פנימית אינם נראים לעין, ובדרך כלל יש צורך בבדיקות מקצועיות כדי למצוא אותן. כאשר מדובר בחלון המותקן בגובה שאינו מאפשר נגישות לפתח (ותשאלו את גברת אתי חדד מרמת בית שמש, שבמרפסת הכביסה שלה נבנה אדן חלון הכביסה ומתקן התליה לבגדים בגובה 1.65 מטר מהרצפה) הבעיה סביר להניח תבלוט וגם מי שאיננו מקצועי יוכל להבחין בה ולדרוש את תיקון הליקוי.

  מתי יגלה דייר כי צינור האויר (צינור בקוטר 4 אינצ' העובר דרך קירות הבניין או בסמוך להם ומאפשר לאוויר במערכת הביוב לצאת וכך יורדים מי הביוב אל מערכת הביוב) של שכניו, מוקם בצורה לא נכונה והפתח שלו נמצא ממש מתחת לארונות הבית שלו ופולט את "ניחוחות" השכנים לחלל הדירה .

  כך קרה במקרה של משפחת לוי  מרמת בית שמש, שגילו כי צינור האויר של הבניין הסתיים במרפסת דירתם במקום כמה מטרים מעל בגג הבניין.

  איתור ליקויי בניה מצריך ידע הנדסי ויכולת קריאת תכניות הבניין כתנאי בסיסי.

  מעבר לכך,מהנדס מומחה חייב לשלוט ב 100% בכל התקנים בתחום הבניה,תקנות התכנון והבנייה והמפרטים הממשלתיים המחייבים.

  דו"ח איתור ליקויי בניה – הדרך הבטוחה להבטיח דירה תקינה

  בשנים האחרונות בגלל סיבות של בניה מואצת ורצון לחסוך בכוח אדם ובחומרי גלם, ישנם מקרים רבים של ליקויי בניה חמורים, המובילים לא אחת לסכסוכים משפטיים, שלא לדבר על אי נעימות, אי נוחות והוצאות כספיות גבוהות של דיירים אשר רכשו דירה או בית במיטב כספם והתאכזבו לגלות כי בעבור כמות כל כך גדולה של ממון קיבלו לא פעם, "נזיד עדשים" בצורת דירה מלאת ליקויים ובעייתית.

  חברת דובי מהנדסים התמחתה באיתור, זיהוי ומיפוי של ליקויי בניה מסוגים שונים, ומבצעת עבור רוכשי דירות, מוכרי דירות, וועדי בתים ואנשים הנמצאים בהליכים משפטיים מול קבלנים ומוכרי דירות, עבודות בידוק מקיפות, ואיתור מקצועיות של ליקויי בנייה מכל הסוגים.

  חוות דעת נערכת באופן אישי על ידי מהנדס דב דוד. הדו"ח מוגש ללקוח למטרת ראיה משפטית בסכסוך משפטי במידה ויש כזה. מעבר להכנת הדו"ח ואיתור ליקויי הבניה משמש המהנדס לא אחת, כבורר וכעד מוסמך מטעם בית המשפט בכל הנוגע לליקויי הבניה שבמבנה.

  נכון שהכנת דו"ח כזה איננה שירות הניתן ללא תשלום, אולם עלות זו מתגמדת לחלוטין בהשוואה לעלויות הגבוהות כל כך הכרוכות בשיקום, שיפוץ או תיקון של ליקויי הבניה המצוינים באותו דו"ח.

  חוות דעת הניתנת על ידי מומחה אשר איננו ממש מומחה בתחום, עלולה לשמש בומרנג לרעת התובע שכן, הצד השני, המעמיד אף הוא מומחה מטעמו יוכיח לשופט כי דו"ח התובע איננו מקצועי ואיננו אמין. עוד לפני בירור התביעה בערכאות, יזהה הקבלן כי חוות הדעת של התובע איננה רצינית וניתן להתעלם ממנה.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button