03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  איתור רטיבות במבנים ציבוריים ובתים משותפים

  איתור רטיבות ממש כמו הטיפול ברטיבות, הוא עיסוק מקצועי בפני עצמו. נושא הרטיבויות הוא אחד הנושאים  אשר נמצאים על סדר היום בתחום הבנייה וליקויי הבנייה. אחד הנושאים הנידונים לאחרונה הוא דווקא תחום המודעות בקרב הצרכן הפרטי והקושי בתשלומים והוצאות הנגרמות כתוצאה מגילוי הליקוי/ים.

  תופעה מדאיגה עוד יותר היא תופעת דחיית הטיפול אשר לא זאת בלבד שאינה פותרת את הבעיה אלא אף מחמירה את הליקוי ויוצרת כשלים חדשים שייתכן ולא היו נגרמים כלל אילו הליקוי הראשוני היה מטופל ו/או מאותר.

  כנסו לפרטים נוספים אודות איתור רטיבות

  איתור רטיבויות במבנים ומשרדים

  איתור רטיבויות במבנים ומשרדיםאיתור רטיבויות במוסדות ומבנים משרדיים נדחים בדרך כלל ומטופלים על ידי אינסטלטור, דבר שמוביל במקרים רבים לתקריות של אי נוחות והצורך בהרחבת השירות לכדי שיפוץ, כזה אשר יגרור הוצאות כלכליות נוספות. בדיקה, איתור וגילוי רטיבות במשרדים יעניקו לכם כמה יתרונות בשירות אחד:

  בדיקה מכשירנית ממוחשבות ללא צורך בשבר, איתור מהיר, יעיל ונקודתי של הליקוי וטיפול המבוצע גם הוא על ידי מערכות ממוחשבות. איתור וטיפול בליקוים כמו רטיבויות וסדקים על ידי חברות שירות כמו דובי מהנדסים המתעסקות בתחום ליקויי וכשלי בניה יוזילו את העלויות באופן משמעותי, עקב מהירות הטיפול, מהירות האיתור ונוחות ביצוע המשימה כתוצאה מהשירות הנקי הלכה למעשה אשר מתבצע בדרכים החדשניות .

  במיוחד בבתי עסק ומשרדים בהם כל דקה וכל רגע שנחסך שווה הרבה כסף, צורת הטיפול הזאת היא יתרון משמעותי ותיצור עיקוב מינימלי ביותר אם בכלל בעת הבדיקה והטיפול ברטיבות במידה וכזאת קיימת.

  איתור עובש ומניעת עובש ורטיבויות בבתי עסק

  איתור ומניעת עובשמצבים של עובש נגרמים בדרך כלל כתוצאה מאבק, לחות ו/או רטיבות חריפה. איתור רטיבויות ימנעו עובש ותסמינים התחלתיים של עובש באחוזים גבוהים ביותר.

  חברת דובי מהנדסים, מציעה לעסקים ומוסדות מחירים מיוחדים להגברת המודעות לסכנות וההשלכות של העובש, אשר משפיעות על המראה, הריחות והבריאות של שוהי המקום.

  חברתנו יודעת לאתר ולטפל בליקויים של רטיבויות ועובש הנגרמים כתוצאה מנזילות וחומרי איטום שחוקים באופן מדויק, קפדני ומהיר אשר מתבטא גם במחירים משתלמים ומסובסדים לארגונים ומוסדות.

  חשיבות מניעת הרטיבות בדירות ובתי מגורים

  רטיבות בבתי מגורים הם בין התרחישים היותר מציקים אך שכיחים בחיי כולנו, אבל כיצד מטפלים בהם כאשר אלה מופיעים בשגרת חיינו. הטיפול הראשוני והחשוב ביותר הוא כמובן האיתור, וזאת מאחר שאיתור שגוי או שאינו מדויק דיי הצורך עשוי ליצור נזילות ורטיבויות נוספות במקומות בהם לא היה ליקוי כלל.

  אנשי המקצוע של דובי מהנדסים, מיומנים באיתור מדויק באופן נקודתי וללא גרימת נזק או הרס לקירות, הרצפות או התקרות שלו לצורך. השירות המתקדם של חברתנו, מבוצע ללא כל מגע אדם ועל כן מבוקש כל כך בקרב הצרכנים הפרטיים, העסקיים והמוסדיים.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button