מילאו פרטים

  ביצוע בדק בית באמצעות חברה מקצועית

  חברתנו, דובי מהנדסים בע"מ הנה חברה בדק בית מקצועית, המתמחה בביצוע דוח בדק בית

   הליך בדק בית זהו תהליך שבו מהנדס מקצועי מגיע למבנה ובוחן את הליקויים הגלויים והנסתרים. ובהתאם לכך מנפיק דוח מפורט הכולל בין היתר, את רשימת כל הנזקים, אם קיימת או לא אפשרות תיקון והערכה של עלות התיקון. מטרת הדוח היא לאפשר לבעלי הנכס לדרוש את כל התיקונים שנמצאו מהגורמים הרלוונטיים, ואף לשם הגשת תביעה משפטית.

  לבדיקות נוספות ושירותי בדק בית – לחצו כאן

  למה כדאי לבצע בדיקת בדק בית?

  רכישת דירה, במיוחד יד שניה, מצריכה הוצאה כספית גבוהה וזו אולי אחת ההשקעות הגדולות ביותר למשק בית ולכן השאיפה היא כי התשלום ישקף נכונה את ערך הנכס. אך, מתברר כי לא תמיד זה כך, וכאשר מתגלים הליקויים, במרבית המקרים, כבר שולם כל התשלום בעד הדירה, ובעליה החדשים נאלצים להתמודד עם נזקים סמויים, שלא היה להם כל מושג על קיומם ואשר דורשים הוצאה כספית נוספת, ניכרת.

  הפתרון לשם מניעת עוגמת הנפש הזאת, ואת ההוצאה הכספית המיותרת בגילוי המאוחר של הליקויים בדירה, הוא פשוט ביותר. מזמינים אותנו, חברת דובי מהנדסים בע"מ ואנו מגיעים לנכס ועוברים עליו באופן מעמיק ויסודי, לשם איתור כל הפגמים הגלויים והנסתרים שנמצאים בו, כך שאתם תדעו בוודאות שהכסף שאתם משלמים עבור הדירה אינו כולל הפתעות בלתי נעימות בצורת צנרת לקויה, סדקים בקירות, רצפות שבורות וכדומה.

  איך ניתן לעשות שימוש בדוח בדק הבית?

  בעת עריכת הסכם הרכישה, ניתן לבקש מעורך הדין שיכניס סעיף בחוזה המחייב עריכת בדק בית, אשר לפיו ניתן יהיה להעריך את מצבו האמתי של הנכס, ובמידה ויתגלו בו ליקויים הדורשים השקעה כספית גדולה, הרי התשלום יכוסה מעלות הנכס, כך שאתם הרוכשים לא תצטרכו להוציא עוד כספים מכיסכם הפרטי.

  ישנם מקרים שבהם לא נעשתה הבדיקה בזמן, והליקויים שמגלים מאוחר יותר הינם בלתי סבירים. במצב כזה לא נותרת ברירה אלא להגיש תביעה משפטית, שבה ניתן להוכיח באמצעות דוח בדק הבית כי הנכס נמסר במצב בלתי תקין או ראוי למגורים וההוצאות הרבות לתיקון הליקויים נדרשות לפיצוי.

  דוח בדק בית הנעשה בידי חברת בדק מקצועית, נועד לשרת אתכם, רוכשי הדירות ולהוות מגן כלכלי מפני גילוי מאוחר של ליקויים ההופכים לעתים את השהות בדירה לבלתי אפשרית. הוויתור על בדיקה כזאת, כמוהו כהימור על אחת ההשקעות הגדולות שלכם, רכישת דירה. ולכן אנו, בדובי מהנדסים בע"מ ממליצים לכם, שלא לוותר על בדיקה זאת ובכך להימנע מהוצאות נוספות, גדולות ובלתי צפויות בעתיד.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו:

  צור קשר חברת דובי מהנדסים

  Call Now Button