03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  שיקום מבנים

  משימור ועד סכנה – כל הסיבות לשיקום בתים

  שיקום מבנים הוא אחת המלאכות המורכבות והמסובכות ביותר בענף הבניה. למעשה בניה של מבנה חדש מראשיתו נחשבת למשחק ילדים לעומת שיקום מבנה קיים, וחברות בניה מעטות מפתחות התמחות בתחום זה. ההחלטה על שיקום מבנה יכולה לנבוע ממספר גורמים אפשריים, ביניהם מסוכנות של המבנה לדייריו, או הצורך בשימורו כמבנה בעל ערך ארכיטקטוני או אומנותי מיוחד. כך למשל בתי מלון רבים בארץ נדרשו לשקם חלקים נרחבים במבנים שרצו להסב לבתי מלון בגלל ערכם ההיסטורי וכך גם בתים מיוחדים בתל אביב דוגמת מושבת הטמפלרים. אולם שיקום למטרת שימור שונה משיקום רגיל שכן מעורבים בו גורמים רבים. שיקום כתוצאה מסיכונים או ליקויים הוא מורכב יותר ועלותו הכספית הגדולה רובצת בדרך כלל לפתחו של בעל המבנה, כשהאפשרות השנייה העומדת בפניו היא הריסת המבנה לחלוטין מה שלא תמיד מתאפשר בגלל נסיבות מיוחדות, כמו דיירים המתגוררים במבנה. שיקום מבנים

  בדיקת מהנדס – חובה לפני כל שיקום

  לשיקום מבנים, מספר שלבים הכרחיים בטרם יתחיל השיקום בפועל. ראשית יש לבצע בדיקה הנדסית מקיפה על ידי מהנדס בניין מוסמך, שיקבע האם ניתן כלל לשקם את המבנה, ואת הליקויים הקיימים שיש לתקנם בכדי שניתן יהיה להגדיר את המבנה כמבנה משוקם ותקין. את הבדיקה יכול לבצע אך ורק מהנדס מוסמך הפועל מטעם חברה הנדסית, או אחד העובד בתחום בדק הבית וצבר ניסיון מהותי בנושא. לאחר הבדיקה יוגדרו שלבי השיקום, ותיקבע רשימת הליקויים שיש לתקנם במהלך השיקום. במקרים רבים ישנם מבנים הדורשים חיזוק יסודות, שיקומם ועבודה מתחתית המבנה כלפי מעלה, תוך שיקום והחלפת כל תשתיות המבנה הקיימות בחדשות.

  גם אם לא בא לכם תבדקו

  במרבית המקרים מתבצע שיקום מבנים מתוך רצון אישי של בעלי הנכס, אולם לא מן הנמנע כי שיקום כזה יהיה תוצאה של רכישת מבנה ללא בדיקה הנדסית מקדימה. רכישה כזו יכולה להעמיד את ההשקעה הכספית הגדולה של הרוכש בסכנה, ורק שיקום המבנה יכול להציל אותה. נקודה זו חשובה עבור כל אלה המתכוונים לקיים עסקת רכישה, ומסיבה כלשהי אינם מתכוונים לבצע בדיקת נכס מקצועית מקדימה. אותם אנשים עשויים לגלות כי רכשו מבנה מסוכן או מבנה הדורש שיקום ושיפוץ נרחבים, שיגרמו להם הוצאות חריגות בהיקפים עצומים, או הפסדים עצומים במקרים בהם יוגדר המבנה סופית כמבנה מסוכן המיועד להריסה. לכן על מנת להימנע ממצבים כאלה, ולייתר את הצורך בשיקום מבנים, רצוי ומומלץ לכל רוכש להזמין בדיקה הנדסית מוסמכת.

  למידע נוסף והצעות מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button