03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  מומחה לביקורת מבנים

  דובי מהנדסים בע"מ מספקת שירותי ביקורת מבנים. דובי מומחה לביקורת מבנים מזה שנים רבות ומספקת שירותי בדיקת ליקויי מבנה לאנשים פרטיים, לחברות וגופי ציבוריים. דובי מהנדסים מעמידה לרשותך שנות ותק ומומחיות רבה בביקורת מבנים וכמובן ניסיון עשיר בביצוע ביקורת לנכסי נדל"ן, לרבות דירות חדשות מקבלן, בתים פרטים, מבני מסחר, תעשייה ומבני משרדים.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  שירותי מומחה לביקורת מבנים

  • בדק ביתאנו חברה הנדסית מומחית לביצוע ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בניה בנכסים, תכנון, פיקוח וליווי הנדסי, בוררויות בסכסוכי בנייה.
  • מומחה ביקורת המספק ליווי הנדסי בתיקוני בליקויים בהתאם לדו"ח הביקורת שיוצג.
  • אנו חברים בלשכת המהנדסים ומשמשים מומחים בוררים בבית המשפט ע"י קבלת מינוי מומחה מטעם השופטים השונים.
  • בביקורת המבנה נבחנות פונקציות המבנה השונות ובהן: קירות, חלונות, דלתות ומרצפות, רטיבות, סדקים, יציבות המבנה, איכות הבנייה והצביעה, מצב שלד הבניין, בדיקת מערכות החשמל והאינסטלציה, בדיקת גג המבנה ועוד.
  • ביקורת מבנה בכל שלבי הבניה, לפני רכישת דירה ולאחר ביצוע עסקת מקרקעין.
  • דו"ח ביקורת מבנה המספק חוות דעת הנדסית של מומחה לממצאי בדק בית, הקביל כראייה בבית משפט ומכיל המלצות לתיקון הליקויים ו/או פיצוי בגינם.
  • ייעוץ מקצועי וליווי אישי לאורך כל הדרך.

  לא תמיד מזג האוויר אשם – על ליקויי בניה נפוצים בימים של שוק נדל"ן רותח – כל הקודם זוכה

  שוק הנדל"ן הישראלי עובר בשנים האחרונות טלטלה אמיתית. ללא קשר לדעותיכם הפוליטיות וללא קשר לתפישתכם החברתית, אם אתם חיים בארץ הזו, אתם מודעים היטב לבעייתיות הקיימת בכל הנוגע לרכישת בית בישראל של 2013. הדיבורים בתקשורת ובעיתונות על בועת נדל"ן אפשרית ועל האמרת מחירים ורגולציה מכבידה של בנק ישראל במטרה לבלום את התנפצות הבועה הנדל"נית, מכניסה את כל שוק הנדל"ן לסחרור שסופו מי ישורנו. רבים מנסים לנצל פרצות מזדמנות או פרקי זמן בהן המדינה מעניקה הנחות או יוצאת בהצהרות מטיבות כלשהן, ומסתערים על הבנקים למשכנתאות במירוץ המטורף אל הדירה המיוחלת. כך למשל כאשר העלתה המדינה את המע"מ באחוז אחד, נרשמה התנפלות חסרת תקדים של רוכשי דירות על הבנקים למשכנתאות, ושיעור המשכנתאות שנלקחו בחודש יולי 2013 היה גבוה בכ-25% מחודש יולי 2012 ובכ- 40% מהחודש שקדם לו. הרצון לרכוש נכס או דירה, מעביר לא פעם את הישראלי על דעתו והוא נכנס למצבים מסוכנים ומיותרים כמו רכישת נכסים מעוקלים, לקויים, מסוכנים או נכסים שמחירם איננו תואם ולו במעט את איכות הנכס או את מיקומו על גבי המפה. אחד הכלים המשמעותיים ביותר להפחתת סיכונים ברכישת נכס, הוא דו"ח ביקורת מבנים מסודר המעניק לרוכש את היכולת לחזות מראש את נתוני הנכס, ולהחליט בצורה מושכלת יותר האם לבצע את הרכישה או לא.

  מומחה ביקורת מבנים – דובי זה האיש שאתם מחפשים

  הכנת ביקורת מבנה היא לא עיסוק לחובבנים או לאנשים מתחום הבניה המעשית. לביצוע ביקורת מבנים איכותית יש צורך במומחה מוסמך, המקובל על כל הגורמים הנוגעים בעניין. כך למשל במידה ולא תבצעו את הדו"ח באמצעות מומחה ביקורת מבנים אתם עלולים לגלות כי הדו"ח אינו קביל בהליך משפטי, או איננו מקובל על הרשויות משום שלא בוצע על ידי אדם המוסמך לכך והמקובל על אותם גופים. כאשר אתם מעוניינים לבצע דו"ח ביקורת מבנים, חשוב שתבדקו את הסמכתו המקצועית של נותן השירות, את הרקורד שלו מול הרשויות, בקשו המלצות ונסו לברר מידע רב ככל הניתן על מבנים בהם טיפל ולקוחות אותם ייצג כעד מומחה בבית המשפט. ככל שניסיונו המעשי והאקדמאי של המומחה גדול יותר, כך יהיה הדו"ח שלכם מפורט יותר ויעיל יותר בשימוש שתעשו בו. כל ניסיון לבצע קיצורי דרך, או לחסוך בעלויות הזניחות של הדו"ח עלול להסתיים בהחלט בהוצאות כספיות העשויות לנוע בין עשרות אלפי שקלים במקרים הקלים, למאות אלפי שקלים במקרים קשים יותר. ועדיין לא דיברנו על הליכים משפטיים ואי הנעימות הכרוכה בחיים בתוך מבנה לקוי או אפילו מסוכן.

  דו"ח ביקורת מבנים הדו"ח – אל תחסכו בפרטים הקטנים

  את הדו"ח מכין בדרך כלל אדם או גוף המוסמכים לכך על ידי הרשויות, ומסוגלים לתת מבט מקיף על כלל מכלולי הבית, הליקויים הקיימים ואומדן עלויות לתיקון הליקויים. דב דוד, מהנדס בניין מוסמך מטעם הטכניון בחיפה, ומנכ"ל דובי מהנדסים, הינו אחד מטובי המומחים לביקורת מבנים בגוש דן כיום. כמהנדס בעל עשרות שנות ניסיון וותק במקצוע, צבר דב אינסוף דו"חות ביקורת מבנים שבוצעו עבור מגוון אינסופי של לקוחות פרטיים, גופים מסחריים ורשויות שונות הקשורות לשלטון המקומי ולמערכת המשפט. כאשר מדברים על מומחה לביקורת מבנים, קשה למצוא אדם בעל ניסיון כה רב וידע מקצועי כה רחב כמו זה של דב. דו"ח ביקורת מבנים של דב כולל את כל פרטי המבנה עד לרמת תשתיות היסוד, ומעניק לשוכר את שירותיו תמונת מצב אמיתית ואיכותית של מצב הנכס.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button