03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  ביקורת דירה

  חברת דובי מהנדסים בע"מ מספקת שירותי ביקורת דירות לפני רכישה או בסיום בנייה. דובי מומחה לביקורת מבנים ו/או דירות ובתים מזה שנים רבות ומספקת שירותי בדיקת ליקויי מבנה לאנשים פרטיים, לחברות וגופי ציבוריים.

  דובי מעמיד לרשותכם שנות ותק ומומחיות במתן שירותי בביקורת דירות וכמובן ניסיון עשיר בביצוע ביקורת דירה לנכסי נדל"ן, לרבות דירות חדשות מקבלן, בתים פרטים, מבני מסחר, תעשייה ומבני משרדים.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  ביקורת דירה חדשה מקבלן

  ביקורת לדירה חדשה מקבלןרכשתם דירה חדשה - מזל טוב! חשוב מאוד לפני קבלת המפתח ולאחר שקיבלתם הודעה מהקבלן המבצע או מהיזם לעשות ביקורת לאיכות הבניה או לליקויים בבניה.

  מטרת הבדיקה היא להבטיח לכם כי קיבלתם תמורה מלאה עבור מה שרכשתם.

  הרבה זוגות ואנשים פרטים בישראל אשר רוכשים דירה ומשקיעים את עיקר הונם מוציאים מאות אלפים ומיליונים של שקלים על הדירה ועיצובה אך לעתים חוסכים בהבאת מהנדס מורשה מקצועי וחיצוני וכמובן בעל ניסיון מתאים - שאינו מתאם היזם או הקבלן, בכדי לבדוק האם קבלתם תמורה מלאה עבור כספכם.

  חובה לקחת בודק מקצועי ומנוסה ולא לנסות לחסוך כמה מאות בודדים של שקלים שאחר כך יעלו לכם הרבה יותר. - לחצו "בדק בית מחיר" למידע נוסף אודות עלויות הבדיקה.

  ביקורת מהנדס מורשה לדירות יש שנייה -

  דובי דוד הנו מהנדס רשום אשר מתמחה בביקורת של דירות מהיבט הנדסי מזה 30 שנה, מבטיח בזאת שתקבלו דו"ח ביקורת מקצועי ומקיף אודות המצב המבני של הנכס אותו אתם עומדים לרכוש ויספק לכם הערכה לגבי עלות התיקונים הדרושים במבנה או בדירה.

  כמו כן דו"ח זה יעזור לכם לקבל החלטה נבונה יותר וגם יאפשר לכם כלי למיקוח על המחיר המתאים לנכס בהסתמך על ממצאים מדויקים ונכונים.

  למידע אודות היקף השרות הניתן לחצו - בדיקת דירה לפני קנייה

  למידע נוסף אודות בדק בית לדירה יד שנייה לחצו פה

   שווי של דירות יד שנייה

  בישראל של היום אין גוף מרכז אחד אשר על בסיס נתונים אלו ניתן לקבל הערכת שווי של דירה. כמו כן אין שקיפות מידע כמו שיש במקומות אחרים בעולם.

  הדרך היחידה לקבל הערכת שווי של דירה היא באמצעות שמאי מקרקעין שגם הוא נאלץ לקבל החלטות על בסיס מידע חסר. כמובן שאין באפשרות השמאי לדעת האם ערך הדירה האופן שמתייחס לליקויים נסתרים במערכות המבנה או בתשתיות הדירה ולכן זה הוא סיכון לא מחושב שרוכש עושה בבואו לרכוש דירה.

  מנגד לשמאי עומד המהנדס שמגיע עם כלים מקצועיים לבדיקת הבית או הבניין ואיתור כל התקלות הנזילות וליקויי הבניה.

  אין ספק שבדיקת בדק בית והערכת שווי הנכס האמיתית יכולה להתבצע רק על ידי בודק בדק בית מומחה ומוסמך שצבר ניסיון שנים בתחום.

  לכן חשוב להסיר כל ספק הערכת שמאי אינה מחליפה בדיקה של מהנדס מוסמך.

  אתם פותחים את העיתון או את לוח הנדל"ן האינטרנטי החביב עליכם, ומחפשים את הבית אותו אתם מעוניינים לרכוש.

  סביר להניח כי המודעות השונות תהיינה בדרך כלל בעלות רוח שיווקית המשדרת אטרקטיביות ואיכות של הנכס המדובר. למעשה לו כל בתי ישראל היו באמת כפי שהם מופיעים בלוחות המכירה, כנראה שהיינו חיים בגן עדן נדל"ני אמיתי.

  המציאות בפועל היא שהמרחק בין מצבו האמיתי של הנכס למצבו המתואר במודעה, הוא בדרך כלל קצת יותר גדול. דירות ארבעה חדרים יכולות בהחלט לכלול חדר כביסה כחדר מבחינתו של בעל הדירה, ובוידעם קטן וצפוף מעל חדר השירותים יוגדר לא פעם כ"מחסן".

  האופי האנושי שלנו בתוספת יכולותינו כיהודים להמציא יש מאין, גורמים למוכרי דירות רבים להעריך את הנכסים שברשותם קצת (הרבה) מעבר לשווים האמיתי, והמציאות הנדל"נית של השנים האחרונות לצערנו מסייעת רבות למצב הבלתי הגיוני הזה.

  כאשר אתם מעוניינים בדירה ולאחר שסימנתם לכם את הדירות הרצויות לכם, תוכלו לצאת לסיור בדירות המוצעות, ולאחר שתגיעו אל הדירה או שתיים שאתם כבר מתעניינים בהן ברצינות רצוי שתשקלו לבצע בדירה ביקורת ליקויים מקצועית כדי לוודא שמה שאתם רוכשים באמת שווה את סכום העתק שתשקיעו בו.

  מי שקונה בזול קונה פעמיים – מתי אסור לחסוך בעסקאות נדל"ן

  כאשר אתם מזמינים ביקורת דירה מקצועית, אתם למעשה מכינים את שלב האחריות הממשי למה שיימצא בדו"ח. רכישת דירה ללא דו"ח מקדים פירושו שכל ליקויי הבניה שיימצאו בנכס או בעיות של רישום ומצב סטטוטורי של הנכס, יהיו באחריות הרוכש, כך שמרגע ששילמתם והחוזה נחתם ונסגר בין הצדדים, לא תוכלו להתלונן כי מצב הנכס אינו מצדיק את הסכום ששילמתם וכי נגרם לכם נזק כספי כתוצאה מהרכישה.

  ביצוע דו"ח ביקורת מקצועי, יכלול את כל אגפי הדירה, ואת כל מכלולי הדירה הקיימים בכל אחד מאגפיה. כך למשל תיבדקנה תשתיות החשמל והאינסטלציה, מערכת הדלתות והחלונות, ייבדק מצב האיטום של הנכס, מצב הקירות והעמידה בתקני הבניה כפי שנקבעו בחוק. ביקורת דירה תאפשר לכם להחליט אם אתם באמת מעוניינים לרכוש את הנכס, או האם להתמקח עוד קצת לגבי המחיר הנדרש.

  מעבר לכך מאפשר לכם דו"ח ביקורת דירה, לקבוע בחוזה על מי תוטל האחריות לתיקון ליקויים במבנה במידה ויימצאו כאלה, כך שבבא הזמן במידה והתיקון לא יבוצע, תוכלו לפנות לבית המשפט ולקבל סעד משפטי המגיע לכם על פי חוק ובהתאם לחוזה החתום ביניכם לבין המוכר.

  חשוב לציין שתקופת בדק הבית אומנם ארוכה ולעיני החוק טובת הלקוח עומדת.

  אך רבים המקרים בהם נקנה בית חדש או יד שנייה כאשר נמצאים בו ליקויים חמורים

  ואף כאלו שלא מאפשרים לדיירים לשהות בבית לכן ככל שמקדימים לאתר את הליקויים בדירה או בבית מה טוב, והסיכוי לסיבוכים קטן.

  קונה או מוכר דירה? ביצוע ביקורת דירה היא הדרך היחידה להבטיח שזו באמת דירה

  חברת דובי מהנדסים מבצעת דו"חות מקצועיים עבור לקוחות פרטיים ומסחריים המעוניינים לרכוש או למכור נכסים באזור המרכז כבר למעלה משלושה עשורים, ודב דוד המהנדס הראשי והאחראי בפועל לביצוע הדו"חות הללו, נחשב לאחד המומחים הגדולים ביותר בתחום ביקורת הבניה בגוש דן.

  בדיקת התאמת הבית הבנוי להיתר הבניה התקף הינו נושא מאוד קרדינלי וקובע בקניית דירה/בית יד שנייה.

  חריגות בנייה הינן עבירה פלילית, ומעבר לעונש בגין העבירה הפלילית ,הרשות דורשת בדרך כלל החזרת המצב לקדמותו על פי ההיתר, או הוצאת היתר בניה לחריגות הבניה.

  הוצאת היתר לחריגות כרוך בתשלומים רבים גם למתכננים וגם לרשויות בגין אגרות והיטלי השבחה.

  לעיתים לא ניתן לקבל היתר לחריגות הבניה.

  החברה מאפשרת ללקוחותיה, לקבל דו"ח דירה מפורט לפני הקניה או לפני אכלוס הכולל את כל הנתונים החיוניים לקבלת החלטה מעשית על רכישה של הנכס או שינוי החוזה עוד בטרם תבוצענה פעולות חוקיות וכספיות אשר יותירו את הרוכשים עם אחריות מלאה לנזקים אפשריים או חשופים לליקויים חמורים שעלות תיקונם עלולה להגיע עד כדי מאות אלפי שקלים במקרים מסוימים.

  לבעלי נכסים או דירות מומלץ להזמין דו"ח כזה עוד בטרם הוצאת הדירה למכירה, כדי שיוכלו להערך בהתאם לדו"ח נגדי, או להערכות שמאי מצד הקונים שינסו לסתור את מצבו האמיתי של הנכס במטרה להפחית את מחיר העסקה. למעשה ללא קשר לאיזה צד בעסקה אתם משתייכים, דו"ח ביקורת דירה הוא אחד הכלים החיוניים ביותר להצלחתה האמיתית של עסקת הנדל"ן אותה אתם מעוניינים לבצע.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button