03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדיקת מבנים

  בדיקת מבנים – כבר לא לעסקים בלבד

  אחד התחומים בענף הנדל"ן שהחל מקבל תשומת לב בשנים האחרונות, הוא תחום בדיקת המבנים שעד כה סבל מהזנחה מסוימת והיה נפוץ בעיקר במגזר העסקי. עם העלייה במחירי הנדל"ן בישראל, והפיכתן של עסקאות רכישה לבעלות נפח כספי גבוה, החלו גם בעלי בתים פרטיים לבצע בדיקות כאלה בטרם יבצעו את הרכישה או את המכירה. לביצוע הבדיקה חשיבות מכרעת בכל הנוגע לעתיד העסקה הנרקמת בין הצדדים, אם מבחינת קביעת גובה המחיר, והן מבחינת האחריות לליקויים אפשריים העשויים להתגלות בבדיקה כזו. בניגוד למקובל לחשוב, בדיקת מבנים איננה מיועדת למבנים ישנים בלבד, והיא בהחלט יכולה לסייע גם לרוכשי דירות חדשות מקבלנים, או לאנשים הבונים את ביתם באופן פרטי, במטרה להגדיר האם הדירה או הבית הפרטי נבנו כהלכה בטרם ישלמו את התשלומים הסופיים ויבצעו את העסקה. בדיקת מבנים

  זה אולי נראה יפה מבחוץ – אבל מה מסתתר בתוך הקירות...

  בדיקת מבנים, אין פירושה הסתכלות בעלמא על צורת המבנה, או התרשמות כללית מיופיו. מדובר בבדיקה מקצועית ומקיפה, המבוצעת אך ורק על ידי מהנדס בניין המוסמך לכך, שבסיומה יקבל הלקוח דו"ח מפורט ביותר על כל חלקי המבנה, ואשר כולל את כל הליקויים שנמצאו בבדיקה במידה וישנם כאלה. מהנדסי בניין מוסמכים פועלים בשירות לקוחות פרטיים או במסגרת עבודתם בחברות הנדסיות המתמחות בבדיקות מבנים, מצוידים בכל הידע המקצועי ובכל כלי העבודה המתקדמים ביותר לאיתור ליקויים מסוגים שונים, לרבות ליקויים הנמצאים בתשתיות המבנה הנסתרות שאינן גלויות לעין, כמו לדוגמה החשמל, המים או עבודות האיטום שבוצעו במבנה.

  בדיקת מבנים מקצועית – גם בבית המשפט

  ישראלים רבים יותר ויותר פונים לביצוע בדיקת מבנים ולו רק בגלל החשש כי המבנה או הדירה הנרכשים יצריכו שיפוצים נרחבים, או טומנים בחובם ליקויים נסתרים שהעין האנושית אינה מסוגלת לזהות. קירות עקומים, עבודות אלומיניום שלא על פי התקן, איטום לא איכותי, מערכת מים נוזלת או סטייה מתקני החוזק של המבנה הם רק חלק מהנושאים הנבדקים על ידי המהנדס במהלך הבדיקה. אדם מהשורה ולו גם אחד בעל ידע נרחב, איננו מסוגל לבצע את הבדיקה המקיפה בכוחות עצמו, מה גם שלבדיקה עצמית כזו אין ולא יהיה כל תוקף חוקי או משפטי במקרה והעניין יגיע לכדי התדיינות בבית המשפט. בדיקה המבוצעת על ידי מהנדס מוסמך לעומת זאת מתקבלת בבית המשפט כראיה סמכותית ומוכרת, ושופטים נוטים להתחשב בה הרבה יותר משהם נוטים להתחשב ברמות הרגשיות או במחלוקת הכספית האמורה בכל מקרה כזה.

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button