03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  ביקורת מבנים

  חברת דובי מהנדסים מספקת שירות של ביקורת מבנים. מנכ"ל החברה בוגר הנדסת בניין בטכניון בחיפה ורשום כחוק בפנקס המהנדסים, המומחים והבוררים בענף הבנייה בישראל המאפשר לו לספק ביקורת מבנים כחוק ובאופן מקצועי. דובי דוד מס' רישיון 09229, רשום ברשם המהנדסים, רשום גם ברשימת המהנדסים המומחים של בתי המשפט בישראל.

  דובי מומחה בתחום בדק בית וביקורת מבנים. ומספק שירות זה תוך בניית יחסי אמון, ועמידה בלוח הזמנים שהוסכם.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  באם אתם בונים בית חדש או עומדים בפני עסקת מקרקעין חובה עליכם לערוך ביקורת מבנה לפני כניסה לנכס בכדי לחסוך זמן, כסף, עוגמת נפש ולמען בטיחות הדיירים ובאי הנכס כך שתוכלו לישון בבטחה בבית בטיחותי, תקין ונטול טרדות מיותרות.

  מה זאת ביקורת מבנים

  • אנו חברה הנדסית לביצוע ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בנייה בנכסים, תכנון, פיקוח וליווי הנדסי ובוררויות בסכסוכי בנייה.
  • ליווי הנדסי בתיקוני הליקויים בהתאם לדו"ח הביקורת.
  • אנו חברים בלשכת המהנדסים ומומחים בוררים בבית המשפט.
  • מתמנים לשמש מומחה מטעם בתי המשפט.
  • ביקורת מבנים הבוחן את פונקציות המבנה השונות ובהן: קירות, חלונות, דלתות ומרצפות, רטיבות, סדקים, יציבות המבנה, איכות הבנייה והצביעה, מצב שלד הבניין, בדיקת מערכות החשמל והאינסטלציה, בדיקת גג המבנה ועוד.
  • ביקורת מבנה בכל שלבי הבניה. ביקורת לפני רכישת דירה ולאחר ביצוע עסקת מקרקעין.
  • דו"ח ביקורת מבנה המספק חוות דעת הנדסית לממצאי בדק בית, הקביל כראייה בבית משפט ומכיל המלצות לתיקון הליקויים ו/או פיצוי בגינם.
  • ייעוץ מקצועי וליווי אישי לאורך כל הדרך.

  ביקורת מבנים – הדרך האמיתית לדעת כמה שווה הבית בו אתם גרים:

  ביקורת מבנים מאפשרת לדעת מהו ערך הבית בו אתם גריםבמהלך השנים בהן אנו חיים בבית או בבניין מגורים, אנו מגלים כי פגעי הזמן אינם פוסחים על המבנה בו אנו מתגוררים, וככל שחולף הזמן מצטברים יותר ויותר ליקויים הגורמים נזקים מתמשכים ואי נעימויות לדיירי הבניין, ובמקרים חמורים עלולים לגרום לירידת ערך משמעותית של הנכס ולפגוע ביכולתנו הממשית למכור את הנכס, או לכל הפחות להמשיך ולהתגורר בו בצורה תקינה.

  גם כאשר אנו מעוניינים לרכוש דירה, לא פעם אנו מגלים כי המרחק בין המובטח במודעת הפרסום של הנכס, למציאות בשטח, איננו ממש קטן, ולעיתים הדירה ממוקמת בבניין מוזנח הסובל מליקויים לא פשוטים העלולים בהחלט לגרום לנו לשנות את דעתנו בנוגע לרכישת הנכס.

  אולם על מנת לקבל תמונת מצב אמיתית של הנכס והליקויים שיש בו, יש לבצע בדיקה מקצועית של המבנה על ידי אדם מוסמך ומקצועי, ולא להסתפק במראה עיניים בלבד. למרות הפתגם המוכר כי "אין טוב ממראה עיניים" הרי שככל שהדבר נוגע לליקויי בנייה ואיתורם במבנה, מראה עיניים בהחלט איננו מספיק וביקורת מבנים היא תחום הדורש מקצועיות רבה, ידע רב וניסיון רב שנים.

  שלושה כיווני אוויר לא אומר שאני רוצה שלושה קירות שבורים בבית:

  שוק הנדל"ן הישראלי של השנים האחרונות הפך לאחד השווקים ה"רותחים" ביותר בישראל, מחירים הנעים כלפי מעלה בהתמדה לכל אורך העשור האחרון, היצע קטן יחסית של דירות וביקוש עצום, הפכו את המרדף אחרי הנכס המיוחל לכמעט בלתי אפשרי עבור זוגות צעירים, ואזרחים שיכולתם הכלכלית היא ממוצעת ומטה.

  למעשה שוק הדירות החדשות נותר פתוח כמעט בלעדית עבור אזרחים מהעשירונים העליונים בלבד, בזמן שכל השאר נאלצים להסתפק בדירות משומשות ובמקרים רבות ישנות מאד. העובדה שאתם מעוניינים לרכוש דירה ישנה, והעובדה שההיצע בשוק קטן, אין פירושן שאתם מוכרחים לשלם כל מחיר עבור נכס שאינו מצדיק את מחירו.

  לא פעם אנו נתקלים בזוגות וברוכשי דירה המשלמים מחיר מופקע עבור נכס לקוי הזקוק לעבודות שיקום ושיפוץ העשויות לייקר את מחיר הנכס למחיר של דירה חדשה. לכן, בטרם אתם שולפים את פנקס הצ'קים או רצים לסניף בנק המשכנתאות הקרוב ומשעבדים את עצמכם לשלושים השנים הבאות, עצרו לרגע, וקחו בחשבון אופציה מעשית בהחלט של ביצוע ביקורת מבנים עבור הנכס אותו אתם מעוניינים לרכוש.

  דו"ח ביקורת מבנים מקצועי – מפורט, יעיל ובעיקר חסכוני:

  ביקורת מבנים הנה ביקורת מפורטת הכוללת את מצב כל מכלולי המבנה לרבות תשתיות הדירה, ואת ההתאמה לתקני הבנייה ותקנות הבנייה, כדי להגדיר את הנכס כראוי למגורים או לכל מטרה אחרת.

  חברת דובי מהנדסים מבצעת ביקורת מבנים כבר עשרות שנים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, רשויות מקומיות ובתי משפט בישראל, והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום ביקורת המבנים וליקויי הבנייה באזור המרכז.

  ביקורת המבנה תכלול את כל מפרטי הבניה כפי שהם מוגדרים בחוק, לרבות אומדן העלויות הדרושות לתיקון ליקויים שיימצאו אם ישנם כאלה. השירות איננו ניתן בחינם, אולם עלות ביקורת המבנים היא כאין וכאפס בהשוואה לעלות הנדרשת לתיקון ליקויי תשתית או ליקויי בניה שאינם חייבים להיות באחריותו של רוכש הנכס.

  גם אם אינכם רוכשים אלא רק מבקשים לקבל אומדן של מצב הנכס שברשותכם למטרת מכירתו או הזמנת שיפוץ מקיף למבנה, תוכל ביקורת המבנה להוות כלי עבודה חשוב היכול לחסוך לכם בין עשרות אלפי שקלים במקרים הפשוטים ועד מאות אלפי שקלים במקרים בעייתיים יותר.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button