03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית המלצות

  צריכים לעשות בדק בית? מחפשים המלצות על חברות בדק מקצועיות?  רוצים מהנדס בעל וותק רב בתחום?

  חברתנו מעמידה לרשותך שנות ותק ומומחיות רבה במתן המלצות לאחר בדק בית של מבנים וכמובן ניסיון עשיר בביצוע ביקורת לנכסי נדל"ן, לרבות דירות חדשות מקבלן, בתים פרטים, מבני מסחר, תעשייה ומבני משרדים!

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  עומדים לפני עסק נדל"ן – הנה כמה המלצות שחובה להתייחס

  בדק בית המלצותמחפשים בדק בית המלצות? דובי מהנדסים בע"מ מספקת שירותי ביקורת מבנים. חברתנו מומלצת על ידי רבים לביצוע בדק בית וביקורת מבנים מזה שנים רבות ומספקת שירותי בדיקת ליקויי מבנה לאנשים פרטיים, לחברות וגופי ציבוריים אם אתם עומדים בראשיתה של עסקת נדל"ן כמו קניה או מכירה של נכס, או אם אתם וועד בית המבקש לאבחן את הליקויים במבנה בו אתם מתגוררים, אחד הכלים החשובים העומדים לרשותכם כיום הוא דו"ח בדק בית מקצועי המבוצע על ידי חברה הנדסית מוסמכת. ללא למעמדכם בעסקה, תוכלו להזמין בדיקה כזו אשר תשמש אתכם ככלי חשוב בהתדיינויות השונות הקשורות לעסקה כגון מחיר הנכס, או האחריות לביצוע תיקונים בנכס. בישראל של 2013 מחירי הנדל"ן עולים בהתמדה, ומחירי בתים ודירות משתנים בכל רגע נתון. למעשה בשמונה השנים האחרונות עלו מחירי הבתים בישראל בממוצע בלמעלה מ 45% ובהתאמה עלו גם תשומות הבניה ועלויות חומרי הגלם, מה שאומר שתיקון, שיפוץ או שיקום מבנה עלולים להסתכם בהוצאה כספית של עשרות עד מאות אלפי שקלים, בהינתן גודל המבנה ומורכבות השיפוץ. בשורות הבאות נפרט מספר המלצות חשובות לאלה מכם המעוניינים בהזמנת דו"ח בדק בית מקצועי. נקודות שהקפדה עליהן תקצר את כל הליכי העסקה ויקלו עליכם בטווח המידי ובוודאי שבטווח הארוך.

  כך תבחרו את חברת הביצוע לדו"ח בדק הבית שלכם

  ראשית מומלץ לבחור בחברה הנדסית, שמבצעי הבדיקה שלה הם מהנדסים מוסמכים ולא עובדי החברה שאינם מהנדסים. מהנדס בניין מוסמך מודע לא רק לליקויים הפיזיים במבנה אלא גם לליקויי תקינה, הפוגעים בבטיחות המבנה ועלולים לסכן את דיירי הבית. מעבר להסמכה האישית של מבצע הדו"ח, מומלץ לבדוק את מעמד החברה המבצעת מבחינה משפטית, כלומר האם החברה המבצעת מוכרת על ידי בתי המשפט באזור כמוסמכת לבצע את הבדיקה עבור בית המשפט. דו"ח בדק בית מקצועי אמור להוות אסמכתא מקובלת במהלכם של סכסוכים משפטיים או מחלוקות הנוגעות לאחריות לביצוע תיקון ליקויים הנמצאים במבנה. חברה שאינה מוסמכת לכך איננה יכולה להגיש דו"ח לבית המשפט והדו"ח לא ישמש כראיה קבילה במידה ותגיעו להליך משפטי. המלצה חשובה נוספת היא כי מהנדס הבניין שיבצע את הדו"ח ילווה אתכם לכל אורך תהליך הבדיקה, ויפרט ככל האפשר את הנתונים בדו"ח וכמו כן יוסיף את אומדן עלויות התיקון במידה וישנם ליקויים במבנה. אומדן העלויות הוא נקודת מפתח לדיון על מחיר הנכס במקרה של מכירה או קניה, והוא קריטי למיקוח על עלויות התיקון הנדרשות במקרים בהם מנסה הצד האחראי להתחמק מביצוע התיקון או מעדיף לפצות באופן כספי את הצד הזוכה בתמורה לנטילת האחריות לביצוע התיקון, כלומר במידה ולדוגמה נקבע כי עלות שיפוץ הטיח במבנה היא X אלפי שקלים מסוים, זהו הסכום בו יצטרך האחראי לליקוי לפצות את הזוכים במידה ואיננו מעוניין לבצע את התיקון, או שהוא מעוניין לשלם לצד שלישי לביצוע התיקון.

  דובי מהנדסים מומלצת לשירותי בדק בית – כי על איכות ומקצועיות לא מתפשרים

  דובי מהנדסים היא אחת החברות הוותיקות והמקצועיות ביותר בתחום ביקורות המבנים וליקויי הבניה בגוש דן. כבר למעלה משלושה עשורים מבצע המהנדס דו"חות בדק עבור מאות לקוחות פרטיים, גופים עסקיים וארגונים, כאשר חוות הדעת שלו הן מן המפורטות והאיכותיות בתחום. בדק הבית המבוצע על ידי דב כולל את כל מכלולי הבית השונים החל בתשתיות היסוד, עבור דרך תשתיות המשנה של הנכס, וכלה בבניה ובמערכות הגמר של המבנה, כמו חלונות דלתות, איטום, צבע ועוד. המהנדס דב דוד, שהוסמך כמהנדס בניין על ידי הטכניון בחיפה, משמש כבר שנים ארוכות כמומחה מוסמך מטעם בית המשפט באזור המרכז, וכבורר מקובל בסכסוכים משפטיים הנוגעים לעבירות ולליקויי בניה. דו"ח בדק הבית המבוצע על ידי החברה, מקובל ומוכר בחוק, כדו"ח חוקי המהווה אסמכתא משפטית קבילה בכל הליך משפטי, ואומדני הנזק ועלויות התיקון המבוצעים על ידו נחשבים למקצועיים ולמדויקים ביותר בתחום.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button