03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית בתל אביב

  עוברים לדירה חדשה בתל אביב? מצאתם את המיקום המושלם ובמחיר שאתם יכולים לעמוד בו? הדירה נראית מעולה? אל תהיו בטוחים במראה עיניים, שיכול מאוד להטעות אתכם. הרבה בעלי דירות יד שניה עושים שיפוצים בדירה לפני העמדתה למכירה ומסתירים בכך ליקויי בנייה רבים ובעייתיים, שיתגלו רק אחרי שאתם תעברו לדירה ותתחילו לעשות בה שימוש. רק באמצעות בדיקת בדק בית בתל אביב מקצועית תוכלו למנוע זאת.

  עומדים לרכוש דירה יד שניה? לפני הכול עושים בדיקת בדק בית!

  תל אביב נחשבת לאחת הערים המבוקשות ביותר בתחום הנדל"ן וקשה מאוד להשיג דירה במחיר שאפשר
  מדי טווח דיגיטליים כלי לבדיקת בדק בית
  מדי טווח דיגיטליים
  לעמוד בו. הבעיה היא שהביקוש הגבוה, מאפשר לבעלי הדירות למכור דירות במחיר גבוה וזאת למרות שמצבם התחזוקתי נמוך ביותר. לעתים, חלק מבעלי הדירות מצליחים להסתיר את הפגמים בדירה כדוגמת רטיבות, סדקים, נזילות ועובש באמצעות צבע חדש וכך להעלות את ערך הדירה. כאשר אתם רוכשים דירה יד שניה, אתם משקיעים בה כסף רב ופעמים צריכים להוסיף כסף על ידי לקיחת משכנתא או פתיחת חסכונות ולכן, רצוי לוודא כי המחיר שאתם משלמים על הנכס אינו טומן בחובו הוצאות נוספות בגין תיקוני ליקויים. יתכן מאוד שההוצאות לתיקון, יהפכו את המחיר של הדירה לבלתי אטרקטיבי, ותגלו מאוחר מידי שעשיתם רכישה בלתי כדאית ואף בהפסד.

  איך מונעים רכישת דירה בתל אביב עם ליקויי בנייה בעייתיים?

  שאלה זו עולה לרוב רוכשי הדירות והבתים לפני רכישת הדירה, איך יודעים אם המחיר תואם את שווי הנכס שאתם רוכשים? רק על ידי בדיקת בדק בית בתל אביב מקצועית על ידי מהנדס מומחה בתחום, ניתן לגלות את הליקויים הנסתרים והגלויים בנכס וכך לדעת בדיוק מה מצבו הפיסי של הנכס,לדעת את עלות התיקונים ולחשב את כדאיות העיסקה.

  לחץ כאן לחזרה לדף בדק בית במרכז

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  שרה ב.
  20.07.20
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  “שלום לכל אלו המתעניינים,

  ביררתי רבות בנושא חיפוש הגורם המקצועי שיעניק לי את שירות בדק הבית בצורה השירותית המהירה ביותר תוך דגש על מקצועיות רבה .ונוכחתי לדעת לאור חוות הדעת שנעשתה ע”י “דובי מהנדסים” שהגעתי למקום הנכון ואכן הייתי בידיים טובות מהרגע שבו טופלתי ע”י הצוות האדמניסרטיבי לשביעות רצוני ,וכלה בהפקת חוות הדעת שנעשתה ע”י מהנדס החברה שהוכחה כיעילה בשטח .

  ממליצה בחום למי שבאמת מחפש את אלו שיובילו אותם לתוצאות טובות ומירביות.

  ממני הלקוחה המרוצה,
  שרה ב.“

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button