03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית בנתניה

  אחת הערים בעלות תנופת הבניה הגדולה ביותר בישראל היא נתניה. מעבר לאזורים של נתניה הותיקה, בהם קיימת מעט מאד בנייה, יש בניה בנתניה המזרחית ובדרום נתניה, עד לאזור פולג. לכן מגיעים תושבים חדשים לעיר באלפיהם מדי שנה, ורוכשים דירות חדשות מקבלנים או דירות יד שניה. אלה וגם אלה זקוקים להבטיח את ערך הרכישה של הנכס – באמצעות בדיקת בדק בית בנתניה.

  השאלות שיש לשאול

  כאשר אתם רוצים לערוך בדק בית בנתניה, אתם חייבים לשאול את השאלות המתבקשות כדי שתקבלו תמורה מלאה לכספכם.

  מה הבדיקה כוללת

  • מרכיבים מסוימים חלקים במבנה – מרתף, גג ועוד רצוי שייכללו בתוך המחיר • הכשרתו המקצועית של הבודק, היכן למד, מתי סיים, קורסים מקצועיים שלקח • מספר שנות הניסיון של המהנדס הבודק • זמן הבדיקה – בד"כ צריכה להיות בין שעתיים לשלוש • דוגמאות לדו"ח בדק בית האם הכל מובן לכם • היות הבודק מהנדס רשום • המלצות מלקוחות של הבודק • לו"ז – מתי הבדיקה ומתי יהיה הדו"ח

  בדק בית בדירה חדשה

  מרבית האנשים סבורים כי דירה חדשה מקבלן עברה את כל האישורים והבדיקות המחמירות ביותר והיא ראויה למגורים – לא כך הוא הדבר תמיד... לאחרונה פורסמו מספר ידיעות בתקשורת עקב המקרה שהיה בחדרה בו התרסקו כמה מרפסות בבית חדש שטרם אוכלס. מקרה זה הביא לידי מודעות את הציבור את העובדה המצערת שקיימים ליקויים במרבית המבנים החדשים שנבנים במרכז. לכן על מנת שתהיו סמוכים ובטוחים באיכות הבניה ובבטיחות הדירה למגורים לשנים רבות. בגלל עובדה זו כדאי לטרוח ולהשקיע את הסכום שיבטיח לכם כי הדירה הינה תקינה ואיכותית וכדאית לקניה – אם כהשקעה ואם כנכס למגורים עצמיים.

  כמה בדק בית עולה בנתניה

  בדיקת בדק בית בנתניה יכולה לעלות אלף ומאתיים עד אלפיים שקל, ורצוי בשום אופן לא לשלם יותר מכך אם מדובר בדירה סטנדרטית. אם המחיר שיוצע לכם הוא מחיר נמוך באופן משמעותי, ייתכן בהחלט שהמציע אינו מנוסה או מקצועי מספיק ועל כן בדיקתו לא תהיה הבדיקה שלה אתם מייחלים. לא כדאי להסתכן בגלל הפרש של מאות שקלים, שעלול לגרום לכם לאבד מידע חשוב על הדירה ועל עלויות של תיקוני ליקויים אם יהיו - כדאי לשם קצת יותר ולהישאר סמוכים ובטוחים ברמת הבדיקה ואיכותה על ידי מהנדס בודק מיומן ומנוסה!

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button