03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית במודיעין

  ליקויי בנייה, עשויים להיות בבתים חדשים וישנים כאחד. מליקוי פשוט של שקעי חשמל שלא עובדים באופן תקין ועד נזילה רצינית בכל מערכת הצנרת בבית. אחד התפקידים החשובים ביותר של מהנדס העורך דוח בדק בית במודיעין או בכל עיר אחרת במרכז, הוא לזהות באופן המדויק ביותר את כל הליקויים הנסתרים והגלויים ולהעריך את המחיר שיידרש לשם תיקונם.

  האם כדאי לבצע בדק בית בבית חדש?

  מודיעין נחשבת לעיר צעירה יחסית, ומרבית הבתים המוצעים שם למכירה הינם בתים חדשים לגמרי. כאשר יש בכך יתרון עצום, לקבל בית חדש שאף אחד לא גר בו, אתם הראשונים העושים בו שימוש על כל המשתמע מכך. יחד עם זאת ישנו גם חסרון. קשה מאוד לדעת אילו ליקויים ישנם במבנה חדש משום שיתכן ואלו יצוצו רק בשלבים מאוחרים יותר, כאשר כבר תגורו בדירה מספר שנים.

  כדי למנוע זאת, נכון ורצוי לעגן במסגרת החוזה עם הקבלן, את האופציה שאתם תוכלו להביא מהנדס מומחה בדק בית מטעמכם שיוכל לבצע בדיקת בדק בית מקצועית ומקיפה טרם קבלת המפתח לדירה, והקבלן יתחייב לבצע את כל התיקונים שימצאו בדוח.

  אמנם, סביר להניח כי תתקשו לקבל כזאת התחייבות מהקבלן, אבל מבדיקה שנערכה רק לאחרונה, נמצא כי במרבית הדירות החדשות שנמסרות מקבלנים בכל רחבי הארץ, מתגלים ליקויי בנייה חמורים יותר, שלעתים אף הופכים את השהות בדירה לבלתי אפשרית. ולכן, כדאי וחשוב להתעקש על בדיקת בדק בית כדי למנוע הרבה מאוד הוצאות כספיות ובעיקר עוגמת נפש.

  מהו בדק בית מקצועי?

  בדיקת בדק בית מקצועית צריכה דבר ראשון להיעשות על ידי מהנדס מומחה בתחום בדק הבית, אשר יש לו ניסיון רב בתחום זה, כאשר רצוי להתרשם מרמת הבדיקה שלו, על ידי עיון בחוות דעת מקצועית שהוא ערך בעבר.

  הליקויים הבעייתיים ביותר, הם אלו שנסתרים מהעין, כולנו מזהים שברים בקיר, אך לא בקלות ניתן לאתר דליפה מהצנרת הפנימית שמחלחלת לכל הסדקים והקירות. ולכן, המקצועיות של הבדיקה באה לידי ביטוי ברמת הפירוט והדיוק, הזיהוי של כל הליקויים הנסתרים ביותר ואת אלה שרק בראשית התפתחותם.

  אנחנו, בחברת דובי מהנדסים מקפידים על ביצוע בדק בית מקצועי ומקיף ביותר. בין אם מדובר בבדק בית במודיעין של דירה חדשה או בדירה יד שניה במקום אחר בארץ. חוות הדעת הניתנות על ידנו, משקפות את רמת הידע והבקיאות של הצוות המקצועי שלנו.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button