03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית בחולון

  כשבאים לבדוק מה משמעותו של בדק בית בחולון יש לזכור מספר גורמים בסיסיים: א. חלק משכונותיה הוותיקות של חולון נבנו בשנות החמישים ב. שכונות אלה נבנו על בסיס בין השאר של שיכוני "רכבת". ג. מה שאפיין את בניית השיכונים של שנות החמישים הוא איכות בניה בינונית ומטה, שכן המדינה נזקקה אז לשיכון מהיר וזול מאד, על מנת לשכן את מאות אלפי העולים החדשים שגרו אז במעברות בתת-תנאים. ד. כיום השיכונים הללו עדיין ברמה המאפשרת מגורים, אך רבים מהם סובלים מירידה בחוזק ובעמידות של התשתית והינם בדרך להפוך למבנים מסוכנים למגורים.

  הפתרון בשנים האחרונות

  כדי למנוע תהליך של המשך הדרדרות הבניינים אשר יביא לאובדן מקומות מגורים להמונים ומצד שני סכנת חיים למי שנותר לגור שם מחוסר ברירה, המדינה תיקנה שתי תקנות במסגרת ת.מ.א 38 – האחת מתייחסת לשיפוץ של בנין קיים – חיצוני ופנימי – והשנייה מתייחסת לאופציה של פינוי-בינוי, שבה יזם לוקח על עצמו את עלות ההריסה של המבנה הישן והבניה של בנין חדש, כנגד בעלות על חלק מן הדירות החדשות. כולם יוצאים נשכרים מהחידוש הזה – הדיירים מקבלים דירות חדשות, בעלות ערך גבוה בהרבה כנכס, וכן שטח מחיה גדול יותר ובטוח יותר (יש חובה להוסיף ממ"ד בכל דירה), היזמים מקבלים רכוש בעל ערך, מחזירים את ההשקעה ומרוויחים עליה, והרשות המקומית מקבלת נכס חדש, במקרים רבים גם עם חניה צמודה תת קרקעית, שמשפר את פני השכונה ואת איכות החיים של התושבים.

  הרוב עדיין לא תקין

  אלא שמול פרויקטים בודדים הצצים פה ושם, המאסה הגדולה של הבניינים עדיין בבעיה. על כן בדק בית בחולון מהווה אופציה בטוחה לכל מי ששוקל לקנות נכס באחת מן השכונות הוותיקות של חולון. בדק בית מאפשר לעמוד על ערכו האמיתי של הבית הנובע בין השאר ממצב התשתית שלו. הבדיקה – אם היא נעשית על ידי איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון בתחום – מאפשרת לסמן במדויק את הטעון תיקון ולהציע אפשרויות לשיפוץ ותיקון, כך שגם המוכר וגם הקונה יודעים מול מה הם עומדים. ניתן לבצע את התיקון לפני העסקה וזאת בתשלום על ידי המוכר, או לחילופין אחרי הקנייה, בהתחייבות מגובה משפטית של המוכר לעמוד בהוצאות השיפוץ הנובע מן התיקונים המומלצים על ידי מהנדס בדק בית בחולון. ללא בדיקה יסודית, יידע הקונה כי הוא שם את כספו על קרן הצבי.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button