03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית בחיפה והקריות

  מתגוררים באזור חיפה והקריות? מחפשים שירותי בדק בית בסביבתכם? מעוניינים במהנדס בדק בית בעל ניסיון של מעל ל- 30 שנה?

  חברת דובי מהנדסים מספקים לכם שירותי בדק בית בין חיפה לבאר שבע ברמה הגבוהה ביותר! (נא לא לפנות למקרים שאינם באזורים אלו. לצערנו לא נוכל לתת שירותים מעבר לאזורים המפורטים)

  צרו קשר עוד היום על כל שאלה או לקבלת הצעת מחיר צרו קשר בלחיצה מניידים

  כיצד מוצאים שירותי בדק בית באזור חיפה והקריות?

  ברחבי הארץ יש פחות או יותר אותו סיכוי לערוך בדק בית כמו בכל אזור אחר, אלא שהצורך לבדוק בתים באופן יסודי קיים יותר בשכונות ישנות בפריפריה, במיוחד בשיכונים, שבהם קיימת הדרדרות לאורך השנים של בטיחות המבנים בשל גילם. השיכונים שניבנו בשנות החמישים, הגיעו במרבית המקומות למצב של הדרדרות מבנית ולא תמיד נבנו באופן שיאפשר את חוזקם ויציבותם לאורך עשרות שנים - לכן כל מי שרוכש דירה יד שניה באזור חיפה והקריות במקומות אלה, עליו לבדוק את תקינות ובטיחות המבנה, לפני רכישה.רק בדיקה יסודית תוודא שהבניין יציב ובטוח וימשיך להיות כך לאורך שנים.

  להלן דוגמא לבדק בית באזורים אלו:

  בדק בית בחיפה  בדק בית בקריות

  בדיקת מערכות חשמל, מים וגז

  מדי כמה ימים אנו שומעים על תאונות שאירעו בבניינים בחיפה והקריות, בדרך כלל בשכונות ישנות. אלה נובעות על פי רוב מהדרדרות של מערכות שלא נשמרות במצב תיקני כגון בלוני גז שלא מאוחסנים כראוי, קווי גז שאינם סגורים באופן הרמטי וחשופים לדליפה, קווי חשמל לא תקניים. ישראל היא אחת המדינות היחידות בעולם המערבי שבה קווי חשמל וטלפון רבים עוברים בין עמודים ברחוב במקום להיות מתחת לאדמה בתוך צנרת מאובטחת. דליפת מים גורמת אף היא להידרדרות במצב מבנה ויש כמובן סכנות שנובעות ממנה כגון קצרים חשמליים, שמהווים אף הם סיכון רב לאוכלוסיית הדיירים.

  חשיבות בדיקת מבנה באזורים בטווח טילים

  בדק בית באזור חיפה והקריות חייב להתחשב בסכנה נוספת אשר מאיימת על תושבי האזור. במלחמת לבנון השנייה נוכחנו כי יש כמות אדירה של טילים אשר מכוונת לערי ישראל ובעיקר לאזורים אלו. גורם זה מאלץ אותנו לבדוק את תקינותם של הבניינים השכם והערב, כדי למנוע נזקים משניים של התפרקות המבנים במקרה של התקפת טילים על האזור. מהנדס בודק מומחה, יקפיד בכל בדיקה להביא את המרכיבים הללו של בטיחות הבניין לידי שיקול בבדיקתו. ככל שהמבנה יציב יותר ובטיחותי יותר, ככל שהיסודות, הגג והקירות תקניים יותר, כך תהיה עמידותו של הבית טובה יותר אל מול התקפת טילים. יש לזכור כי במקרה של נפילת טיל, לא רק הבית הנפגע ישירות בסכנה, אלא כל הבניינים מסביב, ולכן דרושה מידה רבה של מקצוענות לגילוי כל בעיה בטיחותי אפשרית.

  לסיכום

  מן הסיבות הללו ברור שיש להקפיד שבעתיים בעת בדק בית בחיפה והקריות על מנת להגיע לבטיחות מקסימלית.

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button