03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית בבאר שבע

  חברת דובי מהנדסים מספקים שירותי בדק בית וביקורת ליקויי בניה מחיפה ועד באר שבע

  צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים צרו קשר בלחיצה מניידים

  כל מי שביקר אי פעם בשכונה ו' בבאר שבע יודע על מה מדובר – סדקים בקירות, טחב בחדרי מדרגות, מרפסות שחלקן מתפוררות – בקיצור, מהזנחה ועד לסכנת חיים. זו רק דוגמה אחת מני רבות לשכונות בבאר שבע אשר סובלות מאיכות בניה ירודה שהייתה נהוגה בשיכונים של שנות החמישים. אותה בנייה שנעשתה בחיפזון רב כדי לאכלס את רבבות העולים שהגיעו מצפון אפריקה ומאירופה וששוכנו בפחונים ואוהלים במעברות, מצאה אמנם פתרון ראוי שהתאים לזמנו על ידי מציאת קורת גג ופתרון אכלוס לעולים החדשים שהגיעו לאזור באר שבע, אך כיום התושבים משלמים את המחיר. בדק בית בבאר שבע הוא חובה לכל מי ששוקל לרכוש דירה באזור.

  מה בודקים בבדיקת בדק בית?

  ראשית כל – באופן גורף ישנה בעיה אחת של חוסר ממ"ד בדירה. המקלטים השכונתיים קטנים מדי ובמקרים רבים רחוקים עבור אותם קשישים שנזעקים אליהם בעת התקפת טילים מעזה, למשל. שנית, ישנם כשלים רבים ברמת המבנה, אשר מתאפיינים קודם כל בחוסן המבנה, בגלל התפוררות של קורות וחלודה במשטחי הבטון המזויין שאמורים להחזיק את הבניין. אלה ניתנים לזיהוי אך ורק על ידי בדיקה יסודית – אכן, בדק בית בבאר שבע הוא תופעה נפוצה ביותר, בגלל המגבלות והסכנות שרוכשי נכס רוצים למנוע. שלישית – ישנן בעיות רבות אשר נובעות מאי תקינות המערכות בבניינים. מדובר בראש וראשונה בתקינות מערכת החשמל. על פי רוב האמפראז' אינו מספיק לצרכי הבניין וגורם לקצרים ולהפסקות חשמל. לוחות חשמל וארונות חשמל רבים הותקנו באופן פרובזורי ולא על ידי חשמלאים מאושרים. זה גורם לחוטים חשופים, ארונות חשמל מתפוררים, וסכנה הולכת וגוברת של קצרים וסכנת התחשמלות לכל מי שמתקרב למערכת. בעיה נפוצה נוספת היא נזילות מים. הבעיה נובעת בעיקר משני גורמים – איכות הבניה הירודה מאפשרת דליפת מים מהגג, בשל גגות או קירות לא תקניים שלא מאפשרים איטום מוחלט – במקרה זה מי הגשמים מחלחלים אל תוך הדירות ויוצרים נזקי עובש ופטריות. גורם שני הוא צנרת ישנה ולא תקנית, אשר בגיל מסוים ואילך מתחילה לדלוף ולייצר בעיות רטיבות במקביל.

  באר שבע מתחדשת

  שכונות חדשות רבות קיימות בבאר שבע – העיר הולכת ומתרחבת כאשר בפאתי העיר הולכות ונבנות שכונות חדשות. בתוך העיר מתחילה תופעה של בתים שמשופצים על ידי ת.מ.א 38 או יזמי פינוי-בינוי, אלא שכל עוד מרבית הבניינים עומדים בשיממונם ובמצבם הרעוע, בדק בית בבאר שבע הינו צורך השעה לכל מי שרוצה לרכוש נכס באחת משכונותיה הוותיקות של העיר. לפרטים נוספים על בדק בית באזור הדרום

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button