03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית בדרום

  מתגוררים באזור הדרום? מחפשים שירותי בדק בית בסביבתכם? רוצים בעל מקצוע בעל ניסיון של יותר מ- 30 שנה בתחום?

  חברת דובי מהנדסים מביאה לכם שירותי בדק בית בין חיפה לבאר שבע ברמה הגבוהה ביותר!

  צרו עמנו קשר עוד היום על כל שאלה או לקבלת הצעת מחיר צרו קשר בלחיצה מניידים

  כיצד נאתר שירותי בדק בית בדרום?

  בדק בית היא בדיקה של בית או דירה לקביעת איכות הבנייה ולגילוי ליקויים במידה וישנם. בדיקה זו בדרום איננה נפוצה יותר או פחות מאשר בכל מקום אחר ברחבי הארץ, אלא שהצורך בבדיקה יסודית של בתים קיים יותר בשכונות ישנות, בהן קיימת הדרדרות של המבנים מפאת הגיל והוותק. מבנים שניבנו בשנות החמישים, הנכללים בביטוי שיכונים, לא תמיד נבנו באופן שישמור על חוזקם ויציבותם, ולכן מי שקונה דירה יד שניה באזורים אלה, חייב לבדוק את נושא בטיחות הבניה כדי להיות סמוך ובטוח שאין סדקים, שחלודה לא חדרה לבטון המזוין, שהמבנה עדיין יציב ובטוח וכך יהיה לאורך שנים רבות נוספות.

  להלן דוגמא לעיר בדרום בה חברתנו פועלת:

  בדק בית בבאר שבע

  בדיקת תקינות מערכות

  יחד עם תקינות המבנה, בדק בית בדרום יכלול גם את בדיקת תקינות המערכות. יותר מדי פעמים אנו שומעים על תאונות בפריפריה אשר נגרמו בשל דליפת גז. הבלונים שיושבים מחוץ לבנין וחשופים לפגעי הטבע גרומים פעמים רבות למצב לא בטיחותי ולדליפת גז שעלולה להסתיים באסון סביבתי לא קטן. מצד שני, מערכות החשמל זוכות אף הן לבעיות שונות בשל הדרדרות תשתית החשמל, ארון לא תיקני, עומס יתר בשל אמפרז' שאינו מספיק לצרכי הבניין ועוד. לכן בדיקה יסודית ואיכותית אמורה לגלות את הפוטנציאל הבעייתי וכמובן שיש לתקן את הנגעים הללו לפני שאפילו חושבים על לרכוש דירה, וכמובן על חשבון המוכר.

  חשיבות הבדיקה בטווח 40 ק"מ

  בדרום קיימת סכנה נוספת לבניינים שיש לקחת בחשבון כאשר שוקלים קניית דירה – עמידות המבנה בפני התקפת טילים. במהלך מבצע "צוק איתן" והרבה לפניו אלפי התקפות טילים כבר נעשו ולצערנו ככל הנראה עוד יקרו מתוך רצועת עזה אל ערי הדרום, וכמובן שככל שהבניין חזק יותר ומצויד במרב האמצעים התקניים כגון ממ"ד, יש לו סיכוי טוב יותר לעמוד בפני ההרס או בפני ההדף אשר נוסע מנפילת טיל. בדיקה שכזו תגלה את הליקויים אשר עלולים לפגום בעמידות מבנה נגד טילים, ויאפשר להמליץ על התיקונים המתבקשים כדי להגביר את עמידותו של המבנה.

  לסיכום

  מן הסיבות שצוינו לעיל, בדק בית בדרום הוא שלב חשוב בכל מצב של שינוי בנכס, מכירת נכס, קניית נכס או שיפוץ, שכן יש לאפשר לדיירים לחיות בבית שנושא הבטיחות בו איננו בעייתי ללא קשר לגילו או למיקומו של הנכס בדרום. לכן נדרשים מדי יום מהנדסים וקונסטרוקטורים אשר מתמחים בבדיקות הללו, להגיע לדירות או לבתים נוספים, ולערוך את הבדיקות הדרושות.

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button