03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית לפני רכישת נכס

  בדיקת נכס לליקויי בנייה לפני רכישה היא צעד חשוב ביותר כדי לוודא שהבית החדש שלך הוא השקעה טובה. רבים אינם מבינים מה בעצם קורה בבדיקה של לקויי בניה בנכס או מה הם צריכים לעשות כדי לוודא שיקבלו את המרב ממנה.    

  אז קודם כל צריך להכיר את הטעויות הנפוצות ולהמנע מלעשות אותן!

  אין צורך לבדוק בניין חדש

  האם יש צורך לבדוק בניין חדש?גם רוכשים מנוסים של נדל"ן נוטים לעשות טעות כזו לפעמים. בגלל שבית עבר את כל התקנים המקומיים בזמן התכנון, הם מניחים כי הוא חייב להיות תקני . ניסיון העבר מוכיח אחרת – לפעמים חברת הבנייה מנסה "לעגל פינות" – להשתמש במבקר בנייה שכיר או מהנדס שרגיל לעשות בדיקות "מטעם".

  המהנדס הבודק הוא ההגנה האחרונה מפני פגמים מהותיים שעלולים לעלות לך ביוקר – אם אתה יזם או אם אתה דייר!

  בחירת מהנדס זול

  אל תחסכו על מהנדס טובכאשר בחרת מהנדס לבדיקת דירה חדשה, עשית בחירה מקצועית שהיא ההשקעות החשובות ביותר שלך. אם בחרת מישהו מוכשר, יסודי ואמין, אתה הולך על בטוח, גם אם עלה לך כמה גרושים יותר. למרבה הצער, רוכשים רבים בוחרים את חברת הבדיקות הזולה יותר או זו שהמתווך שלהם המליץ עליו. גם אם קיבלת הפניה ממתווך הנדל"ן שלך, רצוי לך לבקש ממנו שניים או שלושה שמות, לאחר מכן לראיין כ"א מהם בנפרד ולבקש עליהם המלצות.

  הקונה לא נמצא בבדיקה

  הדו"ח הכתוב שאתה מקבל מהמהנדס הבודק לא ייתן לך לרוע המזל תמונה מספיק ברורה כמו זו שתראה בשטח – לווה את הבודק במהלך בדק הבית כי ייתכן שמה שעל הנייר נראה פגם קטן עלול להתברר בשטח כחמור.

  אין מעקב אחר המלצות הבודק

  מעקב אחר המלצת הבודקלפעמים, בדק בית ראשוני מראה צורך בתיקון ספציפי אבל המוכרים לא פועלים בהתאם לו  והקונה לא דואג לוודא זאת. אתה לא יכול ממש להעריך כמה יעלה לתקן פגם נתון - ולכן קונים שיעדיפו לחכות כדי לוודא בקפדנות את ביצוע המלצות על ידי המוכר לפני סגירה של החוזה – עושים את הדבר הנכון.

  אל תצפה מהבודק לנחש את העתיד

  לא משנה כמה מיומן הבודק ששכרת לפני הקנייה שלך, הוא אינו נביא ולא מסוגל לראות את העתיד. וודא מעבר לכל ספק שהוא מדווח מה הבעיה שקיימת היום. זכור כי בכל בדיקת נכס לפני רכישה מהנדס הבדיקה הוא שם כדי לתת לך דעה מקצועית כנה על מה שצריך וניתן לעשות – שמע לעצתו.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button