03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדק בית עשה זאת בעצמך

  מי יודע מה זה קו בניין?

  כשמסתכלים על הכותרת של המאמר הזה בדק "בית עשה זאת בעצמך", חלקכם יחשוב אולי בתוכו תוכלו למצוא את הסוד לביצוע בדק בית מוצלח בכוחות עצמכם. יכולנו לתת לכם טיפים של נושאים לבדיקה, כמו למשל "כך תבדקו את מערכת הביוב בדירה החדשה שלכם" או , "כך תוכלו לדעת האם האיטום שלכם בוצע כהלכה", אבל האמת היא שגם לו היינו רוצים, סביר מאד להניח שאם אתם לא בוגרי הטכניון בהנדסת בניין או לכל הפחות בוגרי מכללה הנדסית כלשהי, רב הסיכויים שלא תצליחו להבין כלל מה אנו רוצים מכם. שאלות כמו מה זה לעזאזל "פרט" או מה זה לכל הרוחות "משקוף עיוור" הן רק דוגמה קטנה מאד למאות השאלות שתצטרכו לשאול בטרם תבצעו בדיקה ולו הקטנה ביותר.

  ממש כמו בצל – הבית שלכם

  מכשיר לייזר של חברת בוש - בדק בית דובי מהנדסים
  מכשיר לייזר של חברת בוש
  בית ממוצע מורכב מעשרות שכבות ושלבי יישום, ובבנייתו נכללת עבודתם של מעל 30 בעלי מקצוע שונים שכל אחד מהם צריך לעמוד בתקנים ייחודיים לתחומו, וכל אחד מהם משפיע על איכות עבודתו של בעל המקצוע הבא. סביר להניח שרב הישראלים אינם מסוגלים לבצע פיקוח בניה מקצועי במהלך הבניה עצמה, ובוודאי שלא לאחר סיומה, פיקוח הכולל בדק בית עשה זאת בעצמך. לכן אפשר לומר שעשרת הכללים לביצוע בדק בית עשה זאת בעצמך מסתכם לכדי פעולה אחת פשוטה בלבד – חיוג בטלפון!!! זה כזה פשוט – מחייגים למהנדס הבניין המומלץ, וקובעים איתו פגישה. מרגע זה ואילך אתם יכולים להיות בטוחים שבדק הבית שלכם בידיים טובות.

  כמו שבוחרים כל אחד אחר

  כיצד תבחרו את המהנדס שיבצע עבורכם את הבדק? ובכן כאן זה כבר פשוט יותר. כמו בכל מקצוע, בקשו המלצות, בדקו את הוותק והניסיון של המהנדס, שאלו לקוחות עבר שלו על רמת השירות ואיכות הבדיקה שבוצעה על ידו, או בקיצור ממש כמו בכל בחירת בעל מקצוע איכותי, עשו כל שבידכם לבחור את הטוב ביותר. מהנדס בניין מוסמך, בעל וותק וניסיון, המקובל על הרשות המקומית ומערכת המשפט, יכול להיות ההבדל בין חיים בדירה איכותית ונטולת ליקויים לבין סבל ארוך וריצות במסדרונות בתי המשפט בניסיון לקבל את המגיע לכם ממילא – בהצלחה!

  לחצו כאן לחזרה לקטגורית בדיקת בית

  למידע נוסף ולהצעת מחיר לבדק בית, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button