03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  בדיקת איטום בבית או מבנה

  יש חשד לרטיבות? מחפשים מומחה לבדיקת איטום? רוצים מהנדס מיומן בעל ניסיון רב?

  חברת דובי מהנדסים בעלת וותק של יותר מ- 30 שנה מביאים לכם שירותי בדיקת ליקויי איטום!

  להצעת מחיר חייגו צרו קשר בלחיצה מניידים

  יועץ איטום לכל סוגי המבנים
  יועץ איטום לכל סוגי המבנים

  ישראל – מדינה עם הרבה שמש – אבל זה לא אומר שלא צריך איטום

  עד לפני כמה שנים בודדות, התייחסו בישראל לביית איטום המבנה כאל חלק זניח יחסית במלאכת הבניה, ועיקר תשומת הלב ניתנה לאיטום הגג מחדירת מים למבנה מכיוון הגג. ישראל כמדינה עתירת ימי שמש התייחסה בביטול לאיטום קירות המבנה או לאיטום חלקי המבנה הנמצאים בקרקע. אולם עם ההתקדמות בענף, ובניה על פי תקנים מודרניים יותר, הוחל במתן תשומת לב ראויה גם לאיטום שאר חלקי המבנה. טכנולוגיות חדישות וחומרי איטום מודרניים, שנכנסו לשימוש, מאפשרים היום ביצוע איטום איכותי ביותר למבנים חדשים, המסייעים לניהול האקלים של הבית ובעקיפין תורמים באופן משמעותי לחיסכון כספי לא קטן בהוצאות האנרגיה של משק הבית. בכדי לבצע איטום איכותי, אין להסתפק בקבלן איטום בלבד, ויש לשכור את שירותיו של יועץ איטום מקצועי המודע היטב לדרישות ולתקנים, ויבטיח כי האיטום יבוצע בדרך הטובה ביותר האפשרית.

  איטום הבית – לא רק הקומות העליונות

  כך למשל איטום יסודות המבנה, להגנה מפני מים הנמצאים בקרקע או נאגרים שם כתוצאה מגשמים, מסייע מאד למניעת רטיבות מצטברת בתחתית הקירות וברצפת הבית. חוסר באיטום שכזה, עשוי להוביל לתקלות וליקויים שידרשו עבודות שיפוץ נרחבות שעלותם עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים ובמקרים מסויימים אף למעלה מכך. כך גם כאשר מדובר באיטום קירות, או איטום נכון של פתחי חלונות ודלתות. איטום לא יעיל או חוסר בביצוע איטום יגרום לחדירת מי גשמים מתחת לחלונות ולפתחי הבית, להרטבת הקירות ולירידת טמפרטורה משמעותית בחללי המגורים, מה שיצריך הוצאה גדולה באופן ניכר על אמצעי חימום, שיעילותם תיפגם כתוצאה מהקירות הרטובים.

  מומחה לבדיקת איטום מבנה – אפשר גם כחלק מחבילת שירותים כוללת

  מומחה לבדיקת איטום איננו בהכרח אדם נפרד הדורש עלות נפרדת, אלא ניתן לקבל את שירותיו בדרך כלל במסגרת שירותי בדק בית באמצעות מהנדס מקצועי שיבצע בדיקת איטום. דובי הנו מהנדס מומחה בעל ניסיון שטח משמעותי יכול בהחלט לבדוק את איכות האיטום וליקויים באיטום המבנה במידה ותגדירו זאת במסגרת הסכם השרות. במידה ואתם נמצאים בראשיתו של הליך בניה, ואולי אפילו באמצעו ועדיין לא שכרתם שירותי ייעוץ הנדסיים מקצועיים, מומלץ בהחלט כי תפנו לקבלת ייעוץ כזה, שיכול באופן מיידי ובהחלט גם בעתיד לחסוך לכם סכומי כסף ניכרים, על הוצאות איטום ותיקון ליקויים שיתגלו בהמשך.

  להצעת מחיר צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button