03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  למה לא כדאי לחסוך בעלות מהנדס מומחה של בדק בית?

  חברת דובי מהנדסים בעלת וותק וניסיון של יותר מ- 30 שנה בענף בדק הבית וביקורת ליקויי הבנייה.

  לכל שאלה או הצעת מחיר חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  ליקויי בניה – אל תעשו בעצמכם

  רכישת דירה היא אחת העסקאות הגדולות אם לא הגדולה ביותר שיבצע זוג ישראלי ממוצע ממעמד הביניים במהלך חייו. רכישת בית מיד ראשונה או שניה, היא סיפור מורכב ומסובך הכולל חוזים ארוכים ומפורטים שלא תמיד נותנים עליהם את הדעת.

  לחצו למחירון של דובי מהנדסים

  בדיקת ליקויי בניה על ידי מהנדס מומחהאחד החלקים המורכבים ביותר בכל חוזה רכישה נוגע לאחריות המוכר או הקבלן לנזקים או ליקויים הקיימים במבנה בעת מסירתו, או כאלה שיתפתחו במהלך תקופת המגורים הראשונה בבית. עבור רבים ליקויי בניה הם מושג עלום המעלה בעיקר אסוציאציות של סדקים בקירות או צבע מתקלף, אולם המציאות היא שבית, ואפילו חדש, בנוי מרבדים רבים של שלבי בניה וכולל תשתיות שאינן נראות לעין הבלתי מקצועית. תקלה או ליקוי ביישום כל אחד מהשלבים עלול להתפתח למצבים חמורים היכולים לפגוע מהותית הן באיכות החיים של הדייר והן בערכו הסופי של הנכס באם יועמד למכירה.

  כאשר קונים מכונית ב60,000 ש"ח מבצעים בדיקה לפני קניה במכון בדיקות. האם דירה שמחירה גבוה פי 20 ממכונית לא מצדיקה בדיקה לפני קניה?

  חוסכים היום – ומשלמים מחר

  אל תחסכו על בדק בית מקיףלמרות הסכומים הגדולים הכרוכים ברכישת דירה, ולמרות מורכבות העסקה, עדיין מעדיפים ישראלים רבים לחסוך כמה שקלים ולוותר על בדיקה מקצועית לפני הגשת דו""ח בדק בית. החיסכון הזה ברב המקרים יעלה ל"חוסכים" סכומים לא מבוטלים היכולים לנוע בין אלפי למאות אלפי שקלים בעתיד הלא רחוק, כשהליקויים בבית יתפתחו לכדי מצב המצריך תיקון. כך לדוגמה התקנה לא נכונה של מערכת האלומיניום בדירה הכוללת חלונות ודלתות, בצורה לא ישרה וללא איטום נכון ועוד כמה מרכיבים שהאדם מן השורה אינו מודע להם כלל, יצריכו עלויות תיקון עצומות מיד עם בא החורף הראשון וחדירת מי הגשמים לדירה.

  בדק בית – רק על ידי מהנדס מומחה

  דוגמה נוספת אפשר למצוא במערכות החשמל והאינסטלציה, שרב הישראלים אינם מודעים כלל לחוקי התקינה והיישום שלהם. רק בדיקה מקצועית של מהנדס בניין מוסמך, המכיר את כל חוקי התקינה ואת הוראות היישום התקניות של שלבי הבניה יכולה לגלות ליקויים כאלה בזמן, ובכך להעביר את האחריות לתיקון הליקוים למוכר או לקבלן, כך שהקונים יוכלו לגור בדירה איכותית לאורך שנים ללא חשש וללא צורך בהוצאות כספיות גדולות ולא צפויות.

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, צרו קשר או חייגו: צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button