מילאו פרטים

  בדק בית למבנים יבילים

  אנשים רבים, בוחרים לעבור לשיטת הבניה הקלה, משום מהירות הבניה, עמידות המבנה ובעיקר בשל העלות הנמוכה באופן משמעותי מכל שיטת בניה אחרת. אך כדי ליהנות מהמבנה לאורך זמן, כדאי לבצע קודם רכישתו בדיקת בדק בית אשר תגלה את הליקויים שיש במבנה הדרושים תיקון.

  איך רוכשים מבנה יביל יד שניה בלי לעשות טעויות?

  אם יש ברשותכם שטח פרטי,  וקיבלתם החלטה שלא לעבור את התהליך הארוך של בנית בית פרטי, על כל המשתמע מכך, בשל ההוצאות הגבוהות, ובעיקר משום משך הזמן שלוקח לסיים בית פרטי בשיטת הבניה הרגילה, הרי האופציה של הצבת מבנה יביל בשטח, כבית עשויה להיות הטובה ביותר.

  מבנים יבילים, חשוב לרכוש מחברה מקצועית, אך לא חייבים לרכוש מבנה חדש דווקא, ניתן לרכוש מבנה יביל יד שניה, במצב תחזוקה מעולה.

  עם זאת, לא תמיד ניתן לזהות את כל הפגמים והליקויים במבנה ובמקרה כזה, כדאי יהיה להזמין חוות דעת בדק בית ממהנדס מומחה אשר יאתר את הליקויים הנסתרים ביותר.

  ישנם מבנים יבילים מושקעים ביותר, הנבנים בשיטת הבניה הקלה, אך לא תמיד החברה הינה מקצועית מספיק וחלק מהמבנים אינם מתאימים לתקנים הנדרשים על פי חוק. ולכן, גם כאשר מציעים לכם מבנה יביל במחיר אטרקטיבי, לא כדאי למהר ולרכוש, אם אינכם מכירים את המוכר, את החברה ואין אחריות על המבנה.

  שיפוץ של מבנה יביל – האם זה כדאי?

  לפני שעומדים למכור מבנה יביל, לעתים יש צורך לבצע שיפוצים במבנה כדי להעלות את המחיר. כאשר מדובר במבנה ציבורי, לעתים עדיף לקבל חוות דעת ממהנדס מומחה בדק בית אשר יוכל לתת הערכה מלאה של כל התיקונים שיש לבצע, כדי שהמבנה יהיה מותאם לצרכיו והמחיר שניתן לקבל עליו יהיה גבוה יותר.

  חשוב לזכור, כי עלות השיפוץ צריכה להיות פרופורציונלית לעלות המבנה. יחד עם זאת, ישנם ליקויים שבמידה ולא מזהים אותם בזמן, עלול להתפתח נזק ארוך טווח וחמור יותר שיפגע בכל המבנה כולו, ויוריד את ערכו באופן משמעותי, ולכן השיקול צריך להיעשות בצורה חכמה והגיונית.

  ישנן חברות שעושות שיפוץ של מבנים יבילים, אשר גורמים למבנה להיראות תקין לגמרי, כאשר בפועל אין זה כך, ולכן יש לרכוש מבנים יבילים ומבנים בשיטת הבניה הקלה, רק מאת חברה למבנים יבילים מקצועית ומנוסה, אשר ניתן לסמוך על השירות ואיכות המוצרים, כמו גם לקבל אחריות ממנה על תקינות המבנה.

  Call Now Button