03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  רטיבות מתחת לריצוף

  מעוניינים לבדוק האם ישנה רטיבות מתחת לריצוף שלכם? גיליתם רטיבות מתחת לריצוף? מחפשים פתרון יעיל? צרכים עזרה מקצועית?

  חברת דובי מהנדסים מביאים לכם שירות גילוי רטיבות מתחת לריצוף!

  להצעת מחיר חייגו צרו קשר בלחיצה מניידים

  רטיבות מתחת לריצוף בחוץ רטיבות מתחת לריצוף אבן רטיבות מתחת לריצוף בבית

  כנסו לפרטים אודות שירות איתור נזילות

  איתור ליקויי בניה כגון רטיבות מתחת לריצוף או בקירות

  במידה ואתם רוצים לאתר ליקויי בניה בדירה או במבנה, כגון רטיבות מתחת לריצוץ, לפני חתימה על קבלת הדירה מקבלן או בבואכם לרכוש דירה מיד שניה - מומלץ לבצע איתור ליקויים - בשביל השקט הנפשי ובכדי לחסוך זמן וכסף בהמשך.

  כך שאם התגלה ליקויי בניה מסוג רטיבות או מכל סוג שהוא לפחות תוכלו להעריך את הנזק או את היקף ההשקעה הנוסף הנדרש מכם.

  כמה מטרים של ריצוף ספייר קניתם?

  בחרתם את הרהיטים, בחרתם את הכלים הסניטריים ובחרתם את הקרמיקה דמוית האבן המיוחדת מתוצרת ספרד שכל כך אהבתם, ועכשיו תיכף תסתיים הבניה ותוכלו להיכנס לבית החדש שלכם.

  אבל האם נשאר לכם קצת ריצוף רזרבי למקרה חירום? אם אתם שואלים למה לכם ריצוף רזרבי, כנראה שאתם שאננים לגבי עמידות התשתיות בבית שלכם בצורה לא רגילה.

  לחצי מים משתנים, יישום לא איכותי של הצנרת או צנרת מאיכות ירודה, הן רק חלק מהסיבות לפיצוצי מים ולרטיבות מתחת לריצוף בבתים חדשים בישראל. בבתים ישנים מגוון הסיבות עוד הולך וגדל, לכן כשמדובר בריצוף מיוחד רצוי שתשאירו לכם כמה מטרים ספייר למקרי חירום.

  נזילת מים מתחת לריצוף, גם כאשר מדובר בבית פרטי עשויה להפוך מהר מאד לבעיה רצינית שעשויה להכניס אתכם לעבודות שיפוץ ותיקון לא מתוכננות בעלות לא מבוטלת.

  אמנם מדובר רק במים – אבל תראו מה שמים יכולים לעשות

  טיפול מקצועי ברטיבות מתחת לריצוףבין הנזקים הנגרמים כתוצאה מרטיבות מתחת לריצוף, אפשר למנות שקיעת ריצוף, התפתחות רטיבות בקירות התחתונים ומעל לפנלים, התפתחות עובשים ופטריות על קירות הבית, ריחות רעים, משקופי דלדוד נפוחים ובהמשך גם רקובים ובקיצור, מה שיתחיל כבעיה קלה, יכול מהר מאד להפוך לבעיה חמורה לכל הבית.

  כל זה כאשר מדובר בבית פרטי ללא שכנים. אם אתם מאלה המתגוררים בבניין משותף ויש לכם שכנים מתחתיכם, הרי שהבעיה כפולה ומכופלת, שכן תצטרכו לשאת בכל הוצאות התיקון לנזקים שייגרמו לשכנים שלכם במידה והנזילה היא אכן אצלכם בדירה.

  עכשיו הבנתם למה צריך כמה מטרים ספייר של ריצוף?

  בדיקה מקצועית של מהנדס מומחה בבדק בית, יכולה לקבוע הן מקצועית והן משפטית, מה מקור הרטיבות ברצפה, ומי האחראי לתקלה. עם חשיפת מקום הנזילה, יוכל המהנדס לקבוע גם את נסיבות הנזילה, כלומר האם מדובר בבלאי של זמן, יישום לא איכותי של הצנרת או אולי צנרת פגומה או לא תקנית.

  במקרים אלה תצטרכו לערב גם את בעל המקצוע שביצע את העבודה (בתנאי כמובן שמדובר בדירה חדשה, ותוכלו לאתר את בעל המקצוע המדובר). בכל מקרה עבודת איתור הרטיבות ותיקונה יצריכו הרמה של הריצוף הקיים, ייבוש המצע או החלפתו, והחלפת הריצוף בריצוף חדש, אז עכשיו אתם בטח כבר מבינים למה שאלנו בתחילת המאמר אם רכשתם כמה מטרים למקרי חירום.

  זה בדיוק המקרה, אם לא רכשתם את המטרים הנוספים אתם עלולים לגלות שבגלל רטיבות מתחת לריצוף נאלצתם להחליף את כל הריצוף בבית, וזה רבותי – כבר לא כסף קטן.

  למידע נוסף והצעות מחיר, צרו קשר או חייגו: צור קשר חברת דובי מהנדסים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button