03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  רטיבות בתקרה

  זיהיתם רטיבות בתקרה? חוששים שיש פיצוץ בצינור? צרכים עזרה מקצועית?

  חברת דובי מהנדסים מספקים לכם שירות איתור רטיבות בתקרה!

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  איתור רטיבות בתקרה בעזרת מכשור מתקדם מתן פתרונות לרטיבות בתקרות זיהוי מקור הרטיבות בתקרה

  כנסו לשירותי איתור נזילות נוספים

  איתור ראשוני של הרטיבות

  כשאשתך שואלת אותך מה זה הכתם המוזר הזה על התקרה, אתה מרים את הראש ומנסה להסביר לה שהתאורה משנה את צבע הקיר, אבל כשהיא מראה לך את אותו כתם באור יום, נגמרים לך התירוצים ואתה מבין שמדובר בבעיה אמיתית שלנשים יש את הכושר המוזר לגלות אותן הרבה לפנינו הגברים.

  כתם בתקרה ללא סיבה נראית לעין, ואם לא ביצעתם עבודות צביעה באיזור לאחרונה, נובע ככל הנראה מרטיבות בתקרת הבית שמקורה אפשרי מכמה גורמים. אם אתם גרים בקומה האחרונה, רצוי שתעלו לבדוק האם דוד השמש שלכם נוזל, או האם ישנו צינור מים על גג המבנה שהתפוצץ וגורם לחדירת מים לתקרת הבית. אם אתם גרים בבית פרטי, זה כנראה מאותן סיבות, ושוב האיתור אמור להיות קל ומהיר, כמו גם התיקון של התקלה.

  אולם אם אתם גרים בבית משותף ואתם לא הדירה העליונה, הכינו את עצמכם לסיטואציה לא פשוטה, שכן רב הסיכויים הם שהרטיבות בתקרה שלכם היא תוצאה של פיצוץ מים ברצפת השכנים שלמעלה, מה שיצריך מכם גיוס של כל הנימוס והאדיבות האפשריים כשתגשו להודיע לשכן על הבעיה.

  רטוב אצלך? נוזל אצלו למעלה

  רטיבות בקומה העליונה המחלחלת לתקרהרטיבות בתקרה איננה נגרמת מסתם לחות מקומית או קצת אדים במקלחת. מים בטבעם יורדים אל המקום הנמוך ביותר, ובאופן טבעי נזילה אצל השכן תבוא לידי ביטוי בתקרת הבית שלכם. האחריות לתיקון היא בדרך כלל על השכן שאצלו חלה הבעיה, אולם זה הופך אתכם לבני ערובה לרצונו הטוב של השכן, שכן הנזק לדירתכם יהיה משמעותי הרבה יותר מהנזק לדירתו בטווח המיידי.

  ההעדפה היא להגיע באופן מוסכם להסכם על ביצוע התיקון, עם שאיפה להזמין מהנדס מומחה לבדק בית שיאתר את התקלה ויעלה את מסקנותיו בדו"ח רשמי שישמש אתכם למקרה והשכן לא יבצע את התיקון ותיאלצו לבקש סעד מבית המשפט באיזור מגוריכם.

  בדיקה מקצועית לגילוי רטיבות בתקרה

  בדיקת מהנדס לגילוי ואיתור גורמים לרטיבות בתקרה, מבוצעת באמצעים טכנולוגיים מדוייקים, חוסכת כסף רב ועוגמת נפש רבה, שלא לדבר על תיקון מהיר ונזק סביבתי מוקטן לאיזור הרטיבות.

  קחו בחשבון כי הרטיבות בתקרה לא תיעלם מיד לאחר התיקון, ויעברו עוד ימים ארוכים(תלוי בעונות השנה), עד להתייבשות מוחלטת של המצע שמתחת לריצוף בבית שמעליכם, וניקוז כל הנוזלים. לכן לא רצוי לבצע מיידית תיקון צבע בתקרה, אלא להמתין עד לייבוש סופי של הרטיבות בתקרה ורק לאחר מכן לבצע את הצביעה במקום.

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button