03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  רטיבות ברצפה

  רטיבות ברצפה, היא אחת התופעות הבלתי נעימות ביותר, שעשויות להתרחש בבית מגורים. הרטיבות עשויה להימצא  לכל אורך הרצפה, בצורת תפרחת במישקי הריצוף ותפרחת עובש ופטריות מעל הפאנלים. אחת התופעות היותר מלחיצות ומטרידות היא בטעות חושבים כי המדובר בפיצוץ בצנרת, ולשם כך קוראים לאינסטלטור, אשר מודיע לנו כי מכונת הכביסה, פתח הניקוז והצנרת בכיור כולן בסדר ואין סיבה שהוא מזהה כמקור לנזילה. רטיבות ברצפה יכולה להתרחש ממגוון סיבות, הדרך היחידה לאתר את סיבת הנזילה היא על ידי בחינה מקצועית של האזור על ידי מהנדס בניין המתמחה בבדק בית, איתור נזילות ובעיות איטום. הבדיקה נעשית ויזואלית ועל ידי שימוש במצלמה טרמית המאפשר לראות הפרשי טמפרטורה בריצפה ובקירות. שלא כבעבר, אין כל צורך לפרק את הריצוף על מנת לאבחן את מקור הרטיבות. לאחר ביצוע הבדיקות, המהנדס יוכל להמליץ על דרכי טיפול בהתאם לסיבת הבעיה, חומרתה והנזק שנגרם, לאור ניסיונו המקצועי בתחום.

  חברת דובי מהנדסים מספקת שירותי איתור נזילות מים לחברות ולפרטיים.

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

   

  כיצד נמנע מרכישת דירה עם סכנה לרטיבות ברצפה?

  בבואנו לרכוש דירה, חשוב מאוד שנבצע בדיקה כללית לקירות ולרצפות. מרצפות שקועות עקומות או כאלה אשר התרוממו ויצביעו בהכרח על ברטיבות במצעי הריצוף.  

  בעיות צנרת ואופן בדיקתן – האם חייבים לשבור את הרצפה/החיפוי?

  לא. מהנדס מקצועי ידע לטפל ברצפה ולבדוק את הרטיבות ומוקדי רטיבות ברצפה באופן מכשירני וממחושב. הבדיקה מתבצעת באמצעות מכשירים וכלים טכנולוגיים ממוחשבים ומתקדמים ללא הצורך בשבירת מרצפות. כך שאם אתם נתקלים באיש מקצוע אשר מציע לכם לפרק כמה בלטות ולשבור כמה חיפויים, חשבו פעמיים אם בחרתם את איש המקצוע הנכון....  

  האם ישנה אפשרות להוזיל את עלויותיו של מהנדס פרטי לאחר השלמת הבנייה?

  כמובן שניתן. ע"י התאגדות של חלק מהדיירים .כך תוכלו לקבל הצעות מחיר זולות יותר מאשר אילו הייתם עושים זאת בשיטת ה"אדם הפרטי. ידוע שהתאגדות של כמות גדולה של אנשים מסוגלת ליצור כוח קנייה עם השפעה משמעותית. יצירת שיתוף פעולה בין הדיירים בבניין המשותף תעזור לכם לקבל מחירים נוחים ושירותים נוחים יותר לא רק בתחום של בדק הבית אלא גם מחברות אינסטלציה וארגונים שונים אשר עובדים ונותנים תנאים מועדפים לוועדים ואיגודים מוכרים. אחד הנושאים הקריטיים ביותר בתחום הליקויים בבתי מגורים, הוא נושא הרטיבות, ליקוי שיכול להיות סמוי ביותר וכאשר הוא הופך להיות גלוי לעין זה כבר גורם נזק רב, משפיע על הריהוט וגם על בריאות תושבי הבית. חשוב מאוד להבין כי רטיבויות ברמות השונות, עלולות להשפיע על בני הבית מבחינה בריאותית ולפגוע במערכת הנשימה ובעור – בדיקת ליקויים ומניעתם לפני שהתרחשו יסייעו לכם להימנע מהליקויים המצויינים לעיל ואשר יגרמו לכם עגמת נפש רבה ונזק כספי. טיפ: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בקריאה למהנדס בדק הבית, הוא באופי הבדיקה. מהנדס בדק בית בשונה מאינסטלטור לא ישבור את המרצפת מכיוון שברשותו מכשור טכנולוגי מתקדם שמסוגל לזהות ליקויים וכשלים בתחום הרטיבויות באופן טכנולוגי וממוחשב, וכל זאת מבלי לשבור ריצוף או חלק ממנו.

  לחזרה לקטגורית איתור נזילות לחצו כאן

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button