03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  רטיבות בקיר

  ראיתם רטיבות בקיר? מחפשים מידע בנושא? צריכים עזרה מקצועית?

  חברת דובי מהנדסים מספקת שירותי איתור רטיבות בקירות חיצוניים ופנימיים!

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  נזקי רטיבות בקיר איתור רטיבות בקיר פנימי איתור רטיבות בקיר חיצוני

  כנסו לפרטים נוספים על איתור נזילות

  רטיבות בקיר – מגשם ועד פיצוצי צנרת

  לא פעם מזמינים בעלי דירות או בתים פרטיים מומחי בדק בית לביצוע איתור של נזילות בקירות הבתים שלהם. אחת הסיבות העיקריות לחשד בנזילות, הוא הופעתה של רטיבות מוגזמת בקירות המבנה.

  אולם לא פעם מסתבר כי מקור הרטיבות בקיר אינו תמיד נזילה בצנרת העוברת בקיר, כיוון שלא פעם מגלים רטיבויות במקומות בהם לא עוברת צנרת כלל.

  במקרים מסוימים נגרמת הרטיבות בעיקר בחודשי החורף, כאשר מי גשם מחלחלים אל קירות המבנה מן החוץ. תופעה זו מתרחשת בעיקר כאשר לא מבוצע איטום ראוי לקירות המבנה בחומרים דוחי מים ואוטמים המצויים בשוק, או שלא בוצע איטום מתחת לסיפי החלונות.

  במקרים כאלה, תיקון הבעיה כרוך בעיקר באיטום מחודש של המבנה והפתחים. אולם כיצד נוכל לקבוע מה מקור הבעיה האמיתי? ובכן, בדיקה מקצועית כזו המבוצעת על ידי מהנדס בניין מוסמך ובעל ניסיון בתחום בדק הבית, מהווה אסמכתא מקצועית ומשפטית למקור הבעיה.

  זה לא חינם אבל זה יחסוך לכם המון

  שירות איתור רטיבות בקירבדיקת מהנדס עולה אמנם כסף ואיננה ניתנת חינם, אך עלותה זניחה ביחס להוצאות הכרוכות ביטום מחודש או החלפת מערכת החלונות בגלל ביצוע לקוי של איש האלומיניום.

  בנוסף לרטיבות בקיר הנגרמת מגורמים חיצוניים, ישנה רטיבות שמקורה בצנרת העוברת בקיר, שפיצוץ בה גורם למעבר מים אל הקיר ולתוך המבנה. במקרה כזה, יכול המהנדס לקבוע מיד את מיקום התקלה בעזרת כלים טכנולוגיים הנמצאים ברשותו, לאתר את המיקום המדוייק ולהציע את אפשרויות התיקון הטובות ביותר.

  בנוסף, לאחר חשיפת הפיצוץ, יכול המהנדס על סמך נסיונו המקצועי, לקבוע בוודאות מדוע נגרם פיצוץ בצנרת. האם מדובר בלאי ארוך? או שמא מדובר ביישום לא נכון של הצינור או אף גרוע מזה שימוש בצינור לא תקין או מאיכות ירודה.

  המוסכניק לאוטו - המהנדס לרטיבות בקיר

  כל המקרים שהוזכרו בפסקאות הקודמות נלקחו מהמציאות היומיומית של מהנדסי בניין העוסקים בתחום הבדיקות. תמיד תוכלו לנסות ולחסוך בעלויות הבדיקה, רק בכדי לגלות שעלות התיקונים שתידרשו להם יעלו עשרות מונים על עלות הבדיקה.

  איתור רטיבות בקיר נשמע לכם פשוט, אולם ההחלטה על מקור הרטיבות והגורמים האפשריים לה, הם לא משהו שניתן לעשות בשיטת "עשה זאת בעצמך". לכן בואו לרגע נהיה "לא ישראלים", ולא נסמוך על הבטחות או על הבעל שמבין ויודע הכל. בואו פשוט נזמין את מי שמכיר ויודע את העבודה, בדיוק כמו שאנחנו יודעים להיכנס למוסך כשהאוטו עושה רעשים ולא מהרדיו...

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button