03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  נזילה מהתקרה

  מים מטפטפים מהתקרה? לא יודעים מה מקור הנזילה? מחפשים עזרה מקצועית?

  חברת דובי מהנדסים מביאים לכם שירות איתור נזילות מהתקרה!

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  מכשור לאיתור נזילות מהתקרה נזילה מהתקרה כתוצאה מפיצוץ צינור נזילה מהתקרה בעקבות פיצוץ דוד שמש

  כנסו לפרטים אודות טיפול בנזילות ואיתורם

  נזילות בבניינים משותפים

  המגורים בבית משותף טומנים בחובם לא מעט תקלות ובעיות, שכדי לצלוח אותן ללא תקלות מיוחדות נדרשים כישורים לא מבוטלים בדיפלומטיה והתמודדות עם אנשים ומצבים מסוגים שונים.

  בין התקלות הנפוצות בבניינים משותפים ניתן למנות מריבות על מקומות חניה, חדר אשפה לא מטופל, בעיות בתשלומי וועד הבית, תקלות במעלית והזנחה או פגיעה ברכוש המשותף לכל הדיירים. אולם מה קורה כאשר תקלה בבית אחד משפיעה ישירות על מצבו של בית אחר בבניין ואין באמת את מי להאשים – ובכן זו כבר בעיה רצינית ביותר.

  נזילה מהתקרה בבית משותף קשורה בעיקר למיקום הדירה בבניין. כך למשל דירה עליונה בבניין הסובלת מנזילה בתקרה, תמצא בדרך כלל את הגורם לכך מנזילה הקשורה לגג הבניין עצמו בצורה של דוד נוזל, איטום פגוע של הגג או צינור מים שנפגע מסיבה כלשהי. את הבעיה אמור לתקן בעל הדוד הנוזל או וועד הבית במקרה של איטום לקוי.

  ומה אם אני גר בקומה שנייה?

  נזילה מהתקרה בבנייןאולם ישנם מקרים של נזילה בתקרה של בתים שאינם נמצאים בקומה העליונה בבניין, פה העניין כבר הופך מורכב יותר, וקשור בעיקר ליכולתם של הדיירים לתקשר עם השכנים הנחמדים מלמעלה. נזילה בתקרה נובעת ברוב המוחלט של המקרים מנזילת מים בצנרת הדירה העליונה.

  מים היוצאים מצינור פגוע נאגרים תחילה במצע שמתחת לריצוף, ולאחר הצטברות ורווייה של המצע מחלחלים כלפי מטה אל דירת השכנים שמתחת.

  במקרים קלים הנזילה תופיע ככתם גדול על התקרה, ובמקרים הקשים יותר בהם הנזילה משמעותית יותר, המים פשוטו כמשמעו יטפטפו אל הדירה שמתחת, שבעליה יצטרכו להניח דלי מתחת לטפטופים עד לפתרון הבעיה על ידי הדייר מהדירה העליונה.

  נזילה מהתקרה – אל תמהרו לתקן את הצבע הזמינו בדיקת בדק בית

  תיקון נזילה מהתקרה כרוך למעשה בהרמת הריצוף בדירה העליונה, החלפת המקום הפגוע, ייבוש המצע או החלפתו במצע יבש (חול או שומשום), וריצוף מחדש של האיזור שנחשף. בכל מקרה אם יש לכם נזילה בתקרה מומלץ תמיד לפנות למומחה (בהסכמת השכן כמובן), שיבצע בדיקה מדויקת של מקור הנזילה בתקרה, על מנת למזער את הנזק הסביבתי שייגרם לרצפת השכן מלמעלה.

  עבודות תיקון הנזילה סביר להניח ימשכו כמספר ימים  שלאחריהם תוכלו לשוב לשגרת החיים הרגילה ללא טפטופים וללא בעיות. קחו בחשבון שלא מומלץ לבצע תיקוני צבע לפני ייבוש מלא של התקרה, שכן הרטיבות במצע ובסביבת הנזילה תימשך מספר ימים נוסף עד לאידוי כל המים מהתקרה.

  יש לכם נזילה בתקרה? מצאתם כתמים על התקרה? אל תחכו לרגע האחרון! פנו עוד היום לקבלת יעוץ ממהנדס בדק בית מומחה בתחום!

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button