03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  נזילה בקיר

  גיליתם נזילה בקיר? מחפשים פתרון מהיר? צרכים עזרה מקצועית?

  חברת דובי מהנדסים מספקים לכם שירות איתור נזילות בקירות פנימיים וחיצוניים!

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  מכשור לאיתור נזילה בקיר נזילה בקיר חיצוני נזילה בקיר פנימי

  כל הפרטים על איתור נזילות

  נזילה בקיר – מנזק לתשתיות הבית ועד למריבות שכנים

  אם יש נזילה בקיר, חשוב לקבל ייעוץ מאת מהנדס בניין מומחה בדק בית, לצורך ביצוע בדיקות לגילוי ואיתור של הנזילה בקיר הבניין או בבית הפרטי וזאת במטרה להבין את מקור הבעיה, אופן טיפולה הנכון, הערכת שווי נזק של הנזילה בקיר. רצוי שלא לקצר תהליכים ולהביא גורם מקצועי מוסמך בכדי לאתר ולהעריך את הנזק ולתת פתרונות אפשריים לתיקונו.

  נזילה בקיר, היא אחת התופעות השכיחות ביותר בישראל, הנגרמת מכמה סיבות עיקריות - 

  הסיבה העיקרית לנזילה בקיר בעיקר בבתים ישנים היא בלאי של צנרת ישנה עשויית מתכת, שהיתה נפוצה בשימוש בישראל בעבר, כאשר קורוזיה וחלודה פוגמות בה במשך שנים וגורמות לחורים בצנרת המצריכים חשיפת מקום הפיצוץ והחלפת החלק הפגום.

  במידה ומדובר בצינורות פלסטיק חדשים או צינורות פקס משולבי נחושת ופלסטיק, הבעיה בדרך כלל נובעת מיישום לא נכון של הצנרת, שימוש בצנרת פגומה או מאיכות ירודה בזמן הבניה. הסיבה האחרונה האפשרית לנזילה בקיר, היא עבודות שבוצעו בקיר כמו קידוח, וגרמו לפיצוץ בצינור, אלא שבמקרה כזה מיקום הפיצוץ ידוע מיידית, והתוצאה בדרך כלל היא פריצת מים החוצה מן הקיר דרך הקידוח ולא נזילה בתוך הקיר.

  תהיה הסיבה אשר תהיה, חשוב שלא להזניח כל נזילה בקיר ולטפל בה במיידי וזאת, בטרם יגרמו נזקים חמורים יותר לבית או גרוע מכך לשכנים.

  תחצבו או תשתמשו במכשירים – העיקר תגיעו אל המיקום הנכון

  איתור הנזילה בקירות הבנייןגילוי נזילה בקיר יכול להתבצע בעזרת חציבה מהמקום בו מופיעה הרטיבות ועד לחשיפת המיקום המדויק של הפיצוץ. חציבה כזו כרוכה בלכלוך רב ויכולה להימשך זמן רב עד למציאת הנקודה המדוייקת. עם מציאת נקודת הפיצוץ, יש לתקן ולהחליף את החלק הפגום, לייבש ולבצע תיקון טיח וצבע מחדש.

  האפשרות השניה היא לבצע בדיקה מקצועית לגילוי נזילה בקיר באמצעים טכנולוגיים ע"י מומחה לבדק בית או מהנדס בניין מומחה בעל ניסיון בביצוע בדיקות מסוג כזה.

  נזילה בקיר, מעבר לנזק שהיא עלולה לגרום לתשתיות אחרות בבית, יכולה להוביל למקרים חמורים של סכנת חיים ממשית, בעיקר כאשר מדובר בקירות, שכן ברוב הבתים בישראל, מערכת החשמל עוברת בקירות הבית, והסכנה שבחדירת מים לצנרת החשמל ברורה ומובנת.

  רטיבות עקב נזילה תקרר את הבית שלכם – בחורף...

  מלבד הבעייתיות שנזילה בקיר גורמת לתשתיות, היא מורידה משמעותית את רמת הבידוד של הבית מן החוץ, כאשר נזילה בקיר בעונת החורף למשל, תגרום לרטיבות בקיר שיחד עם אידוי נמוך של הטמפרטורה הנמוכה ממילא, תוביל לירידה משמעותית בטמפרטורת הבית, ותצריך השקעה גדולה בהוצאות האנרגיה לחימום הבית.

  כעת לאחר שפירטנו לפחות חלק מהסיבות החשובות לצורך בפתרון מהיר של נזילה בקיר, כל שנותר הוא לבחור את איש המקצוע המתאים לתפקיד.

  צרו עוד היום קשר לייעוץ מקצועי של מהנדס בדק בית מומחה בתחום - דובי מהנדסים.

  להצעת מחיר חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button