03-9561997
לבירורים ושאלות חייגו

מילאו פרטים

  גילוי נזילות

  גיליתם נזילה? מחפשים פתרון מהיר? צריכים עזרה?

  חברתנו מספקת שירותי גילוי נזילות מהיר ויעיל!

  להצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  גילוי נזילה בתקרה גילוי נזילה בקיר גילוי נזילה ברצפה

  כנסו לקבלת פרטים נוספים אודות איתור נזילות

  התמודדות עם נזילות

  אתם מגיעים הביתה מהעבודה אחרי יום ארוך במשרד והמתנה ארוכה בפקקים שבדרך, וכל מה שאתם רוצים זה להתרווח בכורסת הטלוויזיה שלכם, ולנמנם בשקט תוך צפייה בטלוויזיה או בקיצור עוד ערב שגרתי ומשעמם שאתם כל כך אוהבים בדרך כלל.

  אולם דפיקה מהוססת בדלת הכניסה מביאה אתכם אל הדלת כדי לגלות שהשכן מהקומה למטה, בפנים מתנצלות, מבקש סליחה על השעה המאוחרת, ומודיע לכם כי יש לכם כנראה נזילה בבית, שכן התקרה שלו סובלת מכתם רטיבות ההולך וגדל מיום ליום וכי אין לו ברירה אלא לבקש מכם לתקן את הבעיה.

  במחשבה ראשונה אתם מנסים להתכחש לבעיה, אולם המציאות היא פשוטה. נזילה בצנרת הבית שלכם, תוביל מהר מאד לרטיבות בתקרת השכנים ורב הסיכויים הם שהאחריות לתיקון תוטל עליכם. כל ניסיון לדחות את התיקון רק יחמיר את המצב, ולנזילה תצטרף מערכת יחסים רעה עם השכן המתוסכל מלמטה.

  אך ראשית יש לבצע הליך לגילוי הנזילה שאיננו תמיד פשוט שכן גילוי נזילות יכול להתבצע בחציבה לאורך הקיר, או באמצעים טכנולוגיים המצריכים הזמנת איש מקצוע אמין ומנוסה.

  חשיפת הריצוף, חציבה בקיר או שימוש בטכנולוגיה – כל הדרכים לגילוי נזילות

  דרכים לגילוי נזילותגילוי נזילות בעזרת חשיפת הריצוף או חציבה בקיר, היה נהוג במרבית המקרים, עד שפיתוחים טכנולוגיים מתקדמים פתרו את הבעיה, וכיום ניתן באמצעים המיועדים לכך לגלות נזילות בקירות הבית או בריצוף מהר וביעילות מקסימלית.

  היתרון הברור של גילוי נזילות באמצעים טכנולוגיים, נובע בעיקר מהחיסכון בזמן, ומהקטנת הנזק הסביבתי הנגרם מחציבה לאורך הקירות או הרמת שטח רחב של ריצוף בבית. מבחינה משפטית האחריות לתיקון הליקוי חלה על האדם שבדירתו אירע הפיצוץ דהיינו השכן מהקומה העליונה, אלא אם כן יוכח כי השכן מלמטה גרם באמצעים אחרים לפיצוץ, כמו למשל קידוח בתקרת הבית במקדח ארוך במיוחד שעבר את התקרה וחדר לצנרת הקומה מעל.

  אם תתעלם זה לא ייעלם

  גילוי נזילות על ידי מהנדסגילוי נזילות מהיר ויעיל, יקצר את אורך התקלה, ישפר את הסיכוי לתיקון אמין ועמיד לאורך זמן, ובעיקר עשוי לחסוך לכם כסף רב. מהנדס מוסמך המתמחה בבדק בית ובביצוע בדיקות לגילוי נזילות בקירות וברצפה, מצוייד בכל הציוד הנדרש, יודע לזהות את מקור הבעיה, ולתת את הפתרון המעשי הטוב ביותר לכל הצדדים.

  חשוב לדעת כי כל ניסיון לדחות את הבלתי נמנע, ולהותיר את התקלה בעינה, תוביל לתוצאה אחת בלתי נמנעת – יחסי שכנות גרועים, רטיבות הולכת וגדלה והוצאות כספיות שיגדלו עם כל יום שיעבור.

   

  למידע נוסף ולהצעת מחיר, לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה או חייגו:

  צרו קשר בלחיצה מניידים

  תעודת הצטיינות לשרותי בדק בית:

  בדק בית – הענקת הצטיינות לחברה מספר 1

  מבחר עצום של חוות דעת לדוגמא

  חוות-דעת-לדוגמא-ממומחה-מס-1

  חוות דעת והמלצות:

  לכל ההמלצות- לחצו כאן
  דליה יזדי
  22.02.2022
  דובי מהנדסים:
  בדק בית המלצות
   

  עד כמה התרשמת מהמקצועיות של דובי? – שרות מקצועי מאוד
  עד כמה את/ה מרוצה מזמן ההמתנה לביקורת שקיבלת? – מרוצה מאד
  האם התקבל יחס אישי לנוכחים בביקורת? – יחס אישי מאד
  פרק הזמן בין הביקורת ובין הפקת חוות הדעת הכתובה. – שרות מהיר ביותר
  זמינות דובי לשאלות הבהרה בעקבות חוות הדעת. – זמינות מלאה וקשובה

  השאירו פרטים לחזרה:

   Call Now Button